Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

jaro + plecaczek pokój dwuosobowy i śniadanko do łóżka, jak wiekszość zdecyduje to i może być " Mariola na grilu" :clapping: ps. może coś troche potargujmy z tym grilem,bo na pewno i tak nie pójdzie tyle jedzonka :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak czytam i obserwuję !

Dla mnie pokój ??? (na dwie osoby ) oraz - grill z Mario--la-la-la :lol1: + śniadanie dla 2 osób

Tak myślałem dzisiaj o naszym Spocie do Wilkowyj i po długich rozważaniach stwierdziłem, że jak na 1,5 dniową wycieczkę to ten wypad okazał się zbyt drogi ! Proponuję zrobić jak rok temu w Wigrach - Kupić samemu po kawałku Padliny a u gospodyni skorzystać z jej grila .Trochę drogo policzyła p.Mariola za tego grila i doszedłem do wniosku że nie dam się zdzierać w biały dzień.Jeśli nie dojdzie do porozumienia to proszę o wykreślenie z mojej listy grila , a reszta b/z .

Odnośnik do komentarza

Maki jak najbardziej rozumiem,i wrazie co trzymam rekę na pulsie, w Wtorek zamykam listę tak więc jeszcze na niej jesteś,ale gdyby co to wykreślę cię.

Grila mozece zrobic u Pani Marioli choc po pierwszej mej rozmowie z nia,nie bardzo chciala żeby ktoś na zapleczu się krecił,bo tam gdzieś jest ten właśnie gril druga rzecz za węgiel tez trzeba płacic :)

To tak dla informacji. :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma o co toczyć wojny.Dla mnie ważniejsze jest towarzystwo ,i nie ma znaczenia czy będzie to grill czy sami zrobimy.Odnośne pani Marioli,to my dla niej dajemy zarobić a nie ona dla nas.Jeszcze jest czas żeby się dogadać i wszyscy byli zadowoleni .

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Z tego co się orientowałem na początku pomysłodawca tego wyjazdu pisał , że ma być to typowo czysty Przelot skutami aby nawinąć troszkę kilometrów poobcować z naturą i oderwać się od codziennych obowiązków. A wychodzi nam MARATON KULINARNY........panie i panowie oraz :) BIESIADOWANIE co u niektórych musi być . To ma być Przyjemność a nie gonitwa i walka z czasem co by zadowolić wspomnianą panią Marioleee aby nie spóźnić sie na jej EXTRA-GRILL.......................................

Tyle co chciałbym powiedzieć................

P.s. Może jeszcze popatrzeć czy dookoła nie ma innej alternatywy oprócz tej pani M.............

Odnośnik do komentarza

Maraton kulinarny???

Po całym dniu jechania chętnie zjem coś dobrego na ciepło (np.grill) i może to być o godz.19.00, żeby się nie spieszyć i gonić bo wtedy maszyny zużyją więcej paliwa i będzie drożej.

Nie obstaję za tą miejscówką u Pani Marioli, ale za ciepłym posiłkiem wieczorem, zrobionym przez kogoś jak najbardziej...

Zatem Rafał szukaj nowej lokalizacji, żeby wszyscy byli zadowoleni z zakwaterowania i wyżywienia.

Ale z drugiej strony, z tego co widzę, większość chce jechać jednak do Julianówki (lokalizację znalazł Jaro4setka) i mieć grilla zrobionego przez ośrodek.

Imprezę organizuje Jurek, więc do niego należy ostateczne zdanie. Ja się nie mam zamiaru wtrącać, jeśli mi wszystko pasuje to jadę, jeśli nie to siedzę w domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wobec tego mozemy zrobic i tak: Rafał jestem jak juz nie raz pisalem kiedys, i mówilem na spotach,Elastyczny tak więc,podpytaj o jakis nocleg o cos w okolicy przedzwon podpytaj o Grila itp rzeczy,tu nie ma co sie denerwowac,poprostu tak jak pisales jazda ma byc nasza alternatywa,jesli zaboli kogos lub mnie tylek zatrzymujemy sie i do rowu czy gdzis tam na trawke na male wyprostowanei kosci,tak jak juz na wstepie pisalem ma byc luz sluz,i wesolo a co do jedzenia,wiadomym jest ze cos by sie zjadlo cieplego po takim turlanku :) Więc chlopaki,zero klopotu poprostu kwestia dogadania sie jak dorosli ludzie i nic wiecej tak oby każdemu pasowalo i kazdy byl zadowolony, aa i miejmy banana na twarzy a nie złośc :) nie stresujcie się też bo nie warto,jestesmy grupa Braci W.M tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Tak jak czytam wcześniejsze posty to nie widziałem aby ktoś z grona wyraził jakąś dezaprobatę odnośnie ośrodka w miejscowości Izydory??? MOże dokładniej dowiedzieć się jaki byłby tam koszt pobytu i wtedy podjąć decyzję ???

W zasadzie to 20 km od Jeruzal

Odnośnik do komentarza

Rafał mozna zadzwonić tam,zadzwon i podpytaj,ale z tego co wiem nie ma miejsc noclegowch, tak zeby byly pokoje dla dwoch osob,czyli par,ale mozna zadzwonic czy coś się tam nie zmieniło? Żaden klopot,co do grila mozna i tak tez zrobic, kto chce gerila miec samemu niech ma, a ci co u Marioli tez niech mają, a potem sie dosiąsc nie wiem ale uwarzam ze nie ma klopotu zadnego kwestia jakos się dogadac,i musimy sie spieszyc bo potem zostaniemy z ręka w nocniku.Cos widze z kompem mi sie dzieje musze edytowac posty bo wcina mi litery jakis wir wlazl czy cosss:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak czytam i obserwuję !

Dla mnie pokój ??? (na dwie osoby ) oraz - grill z Mario--la-la-la :kicking: + śniadanie dla 2 osób

Tak myślałem dzisiaj o naszym Spocie do Wilkowyj i po długich rozważaniach stwierdziłem, że jak na 1,5 dniową wycieczkę to ten wypad okazał się zbyt drogi ! Proponuję zrobić jak rok temu w Wigrach - Kupić samemu po kawałku Padliny a u gospodyni skorzystać z jej grila .Trochę drogo policzyła p.Mariola za tego grila i doszedłem do wniosku że nie dam się zdzierać w biały dzień.Jeśli nie dojdzie do porozumienia to proszę o wykreślenie z mojej listy grila , a reszta b/z .

Halo ! Halo!!

Zauważcie że Ja nie rezygnuję ze spotu ! Mi tylko - po prostu nie odpowiada kolacja grilowa (za 50zł. od :) ). Przecież Ja równie dobrze mogę się bawić przy paluszkach ,krakersach i chlebie z cukrem polewanym wodą .

Jak ktoś życzy sobie kolację ? - Proszę bardzo

Bażanta na srebrnej tacy ? - Proszę bardzo

Mi wystarczy że się z Wami spotkam , porozmawiam i pożartuję a na kolację zabiorę z domu ogórki małosolne , smalec ze skwarkami w słoiku i zgrzewkę !piwko zakupioną w Biedrze

Odnośnik do komentarza

Wszystko jest względne... Od 2 dni jesteśmy w Sztokholmie i zapewniam Was-grill u Marioli to taniocha. W Szwecji za 3 kanapki i 2x frytki w Mc Donald zapłaciliśmy...90PLN !!! To była najtańsza oferta na obiad.

Poza tym miasto cudo! FOTKI wstawię gdy wrócimy. Zawsze tak jest przy organizacji czegokolwiek, że nie zadowoli się wszystkich. Z drugiej strony liczy się droga i fun - reszta to dodatki-jak kto woli-szczegóły. Ale na koniec dnia pełnego wrażeń napewno głód da znać. Myślę że może ewentualnie zejść z ceny poprzez zmniejszenie dań lub napojów na grilla - każdy se kupi cole czy wodę, a pani Mariola zejdzie tym samym ze swych kosztów? Nie wiem co jeszcze wymyślić, bo 2 grille - własny i ośrodka to raczej zły pomysł-bo jak by to miało być?-kto pierwszy zje ten idzie do drugiego stołu , a jak chce znów coś zjeść to wraca?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra. Jak pisałem, śledzę ten wątek, ale nikt nie pisze o trasie. Jak wczwśniej mówiłem, zost6ałem sam w kapeli na kontrabasie i zobowiązałem się do grania. Dlatego pytam, jaka trasa powrotna, bo o ile uda mi się wygospodarować czas, to będzie to sobota. W piątek i w niedzielę gram. Chciałbym się z Wami spotkać, więc ustalcie traskę powrotną z obiadem w ....... ., zeby było ok 100 od Olsztyna. Pozdrawiam i informuję , że od jutra , będę poza siecią a z telefonu nie umiem korzystac

Odnośnik do komentarza

A kiedy wy będziecie w Norwegii? i w przyblizeniu w jakich dniach? i okolicach? Ja jestem w Stavanger może jakims cudem udało by sie spotkac? Dodam ze w Norwegii drozej was wyniesie tak zestaw :)

Odnośnik do komentarza

(...)Chciałbym się z Wami spotkać, więc ustalcie traskę powrotną z obiadem w ....... ., zeby było ok 100 od Olsztyna(...)

My też bardzo chętnie. Sprawdzałem, najbliżej Olsztyna to jest Łomża-140km-a pod Łomżą, w miejscowości Piątnica- HOTEL BARANOWSKI, a tuż obok OBERŻA BELFORT-może tam...?

PS . Adaś, jutro ruszasz do Skandynawii, więc pozdrawiam Cię... ze Skandynawii, a dokładnie ze stolicy Szwecji. Uważaj na Łosie! A największe Łosie to chyba turyści którzy muszą tu płacić słono, oj słono...

Odnośnik do komentarza

Nie ma dalej odzewu,co do ustalen,Grila itp. jutro Zamykam listę,gdyż czasu coraz mniej a Kobieta czeka na ifnormacje,co do rezerwacji.

Jesli ktos z was ma cos lepszego na oku,to jestem elastyczny,ale do jutra musze zamknac listę,więc czasu pozostalo nie wiele,a tez muszę sie określic dla kobiety bo nie mozna tak zwodzic kogos cały czas..

Odnośnik do komentarza

skoro jest problem z grilem,nie wszyscy sie zgadzaja,a nie możemy zrobic tak,że cześć jest na grilu,a ta co sie nie zgodziła siedzi i patrzy,to może zróbmy w ten sposób,zamówmy w ośrodku obiado-kolacje na godzine 19,o ile pamiętam koszt to 25 zł,kto bedzie chciał to zje,a po kolacji usiądziemy gdzieś pod wiatą wypijemy po piwku,czy też winku,porozmawiamy... a jak ktoś zgłodnieje w ciągu dnia,to np. o godzinie 14 zatrzymamy sie na jakieś jedzonko (po drodze na pewno coś znajdziemy),też bez przymusu,tylko chętni,reszta grzecznie poczeka :) taka jest moja propozycja :)

Odnośnik do komentarza

(...)to może zróbmy w ten sposób,zamówmy w ośrodku obiado-kolacje na godzine 19,o ile pamiętam koszt to 25 zł,kto bedzie chciał to zje,a po kolacji usiądziemy gdzieś pod wiatą wypijemy po piwku,czy też winku,porozmawiamy...

dla nas-boochos+agnienia - też może być. Zjemy zupkę i drugie i wyjdziemy na piwko lub herbatę. Z drugiej strony pewnie , po piwie, ok 22-23 coś na ząb by się wrzuciło -różnica na 2osoby między obiadokolacją a grillem(z napojami, herbatą itp) to 50pln. Czy gra warta świeczki?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem chlopaki pisałem zeby podac jakies propozycje,nawet zeby rozejrzec sie za czyms innym,ale wiem ze nie bedzie lekko,gdyz roznie bywa,jak nie z noclegiem odpowiednim, to znow z cena, itp zawsze są tam jak wiecie jakie splusy i minusy :) Ja w sobotę nie bede dostepny na forum bo w tym dniu lecę do Polski więc w ten dzien bede przemieszczał się w kierunku domku:) Piszcie co i jak,jak juz napisałem,jestem elastyczny ,ale : tez pamietajcie ze czasu mało i potem juz nic sie nie zalatwi. Ok id elulku :) jutro do kochanej roboty:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...