Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

No to zrobiłem pętelkę po naszych Warmińsko mazurskich stronach  mijałem całą masę maxi skuterów , może kogoś z forum mijałem dajcie znać .1536672297_Zrzutekranu2020-06-07o20_57_21.jpg.1aa83cddcff103537055c168068e5c1b.jpg

IMG-20200529-WA0000.thumb.jpg.b86a958aff3ef8e71762145145e6791f.jpg

Odnośnik do komentarza

NO to pogratulować kilometrów pogratulować , a z tym rozruszaniem próbuj , próbuj ale ciężko będzie martwy sezon na War - Maz 🤢 musisz się z Bargaczem skontaktować może coś z tego wyjdzie   P.S. pozdrowienia od Jac 555 spotkaliśmy się na skrzyżowaniu Sikorskiego Pstrowskiego w sobotę i do zobaczenie gdzieś tam gdzieś tam .

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj  zahaczyłem o  Augustów w Albatrosie  kawusia  i obowiązkowe zdjęcie z Beatą 🙂 , w  Stańczykach obiadek  i do domku po winklach od Gołdapi do Mrągowa  1391061240_Zrzutekranu2020-06-13o22_51_31.jpg.3e997674cdc791af13b60bf0eeaf51f0.jpg  

 

20200613_134322.jpg

20200613_134438.jpg

20200613_155301.jpg

20200613_155643.jpg

20200613_192542.jpg

Odnośnik do komentarza

A le ty koło Lublin też masz piękne okolice Zamość,  Kazimierz, Chełm,Nałęczów  znam znam mam rodzinę z Lubelskiego to zwiedzałem kiedyś z Rodzicami 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hura, Witajcie 😀 późno lepiej niż wcale 😃😀😀 w piątek po południu po raz pierwszy wystawiłem Zacną z garaż i po wyczyszczeniu Jej ruszyłem po raz 1 w tym roku na małą krótką przejażczkę do Rynu i sportem do Mrągowa 😀😀😀, cieszę się, że jednak mogę nią jeździć 😀😀😀 tak więc dopiero teraz zaczęłem sezon, pozdrawiam Was Kochani i życzę miłego i bezpiecznego  sezonu Przemek Doktorek 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, jac555 napisał:

A le ty koło Lublin też masz piękne okolic

Nie mówię, że nie ale objeżdżam te miejsca z racji wykonywanego zawodu kilka razy w miesiącu przez cały rok to i trochę spowszedniały. Warmińsko-mazurskie od kilku lat odwiedzam(z synem) co roku w wakacje i ciągle wszystkiego nie objechaliśmy. W tamtym roku udało się dostać do Buczyńca na rejs statkiem po trawce, obowiązkowo Wilczy Szaniec i Mrągowo (byłem tam kiedyś w wojsku i mam miłe wspomnienia). Zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała w tym roku🙂

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie przed chwilą wróciłem do domu z Olsztyna Przemek Doktorek, dziękuję bardzo za miłe spotkanie w Olsztynie z nowym kolegą, szkoda, że było to krótkie spotkanie, Adaś nie miał czasu być dłużej z nami, nowy kolega zrobił na mnie pozytywne wrażenie, spodobał mi się jego Piagio 😀. Co do mnie to chyba zrobiłem się leniwy, a Zacna stoi w garażu smutna ☹️ ... muszę się zmobilizować i Ją na reszcie dosiąść, jak będzie dobra pogoda to pojadę Zacną w poniedziałek do Olsztyna, a przy okazji to ,, Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa'', chętnie się z Wami spotkam 😀 Doktorek 

Dnia 14.06.2020 o 19:06, Doktorek napisał:

Hura, Witajcie 😀 późno lepiej niż wcale 😃😀😀 w piątek po południu po raz pierwszy wystawiłem Zacną z garaż i po wyczyszczeniu Jej ruszyłem po raz 1 w tym roku na małą krótką przejażdzkę do Rynu i do Mrągowa 😀😀😀, cieszę się, że jednak mogę nią jeździć 😀😀😀 tak więc dopiero teraz zaczęłem sezon, pozdrawiam Was Kochani i życzę miłego i bezpiecznego  sezonu Przemek Doktorek 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć Przemek  mam nadzieję ze  uda nam się  zrealizować projekt trajki  dla Ciebie  tak abyś mógł z nami latać  . Mój zakład podejmie rękawicę w projekcie :Zespół  Hercules JIB - CNC Machining . Nasz  park  maszynowy to Haas ( F1 ) a to zobowiązuje , nie takie rzeczy robiliśmy dla motorsportu  🙂

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Paul za odpowiedź, jak by była możliwa przeróbka z atestem  mojej Zacnej na tojkę w ramach mojej renciny ... to bardzo będę wdzięczny Wam Doktorek

Odnośnik do komentarza

Warmia Mazury czas się obudzić dwa nowe Xsiaki pojawiły się w regionie trzeba  zaprosił nowych kolegów i się poznać przy okazji spota  ? .   `Jac  , Bargacz   czas maszyny przewietrzyć. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma za bardzo kiedy. Jak jest ładna pogoda, to są inne zajęcia. Mam nadzieję że uda się jeszcze w tym roku zrealizować wyjazd 1 dniowy na przekop mierzei . Jak będę się wybierał, to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się Adaś z tobą , z tą pogodą i zajęciami 🙂 Daj znać jak będziesz się wybierał . Postaram się dołłączyć , fajnie by było się spotkać .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...