Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pozytywna wiadomość. Są możliwości to trzeba korzystać i cieszyć się z maxi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba jednak w niedzielę nie dam rady, ale spróbuję w sobotę na pokazy lotnicze w Giżycku (3.08.) lub na 1 dzień an leniwca 917.08.).

Odnośnik do komentarza

Halo halo ludki a ktoś tu jeszcze zagląda czy już forum W- M całkowicie umarło ? Czy jeszcze ktoś z naszej Burgmanijnej braci pomyka skutem czy wszyscy przeszli na emeryturę ??? 

Odnośnik do komentarza

To jakoś trzeba odbudować grupę wszystkie regiony jakoś działają a u nas zastój . Wstyd że kiedyś tak prężnie działaliście a teraz w nic się nie dzieje , no nie wierzę że wszyscy posprzedawali 200 i siedzą w domach w kapciach !!!! Ja właśnie odprowadziłem skuta na kapitalny przegląd po 10000 km i mam w przyszłym roku troszkę polatać choćby do okoła Olsztyna ale mam .Być może jak zwykle życie zweryfikuje plany ale chęci mam i tego się trzymam bo widzę że zaczynam po woli dziadzieć dosłownie jak i w przenośni !!! Tak że spróbujmy odbudować grupę a jak się nie uda to pal go sześć !!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czytam czytam

Niestety fb wyparł forum burgmanii.ale to nie znaczy że jesteśmy bez kontaktu.

Jestem za odbudowywaniem naszej regionalnej stronki.

Pozdrawiam i czekam na propozycje. 

Odnośnik do komentarza

TU nie trzeba odbudowywać stronę tu trzeba reaktywować i odbudować grupę ! Gdzie są wszyscy gdzie Stalone gdzie Awanturnik i Wanda i cała reszta to trzeba odbudować skuterów przybywa a ludzi ubywa .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tegoroczny sezon był dla mnie bardzo słaby, bardzo mało przejechałem kilometrów Zacną, w tym sezonie z trudem chodzę ... ☹️, ci z Was, ktorzy mnie widzieli to wiecie co złego że mną się dzieje ..., Mama nadzieję, że w sezonie dam radę jeździć Zacną ale pomimo różnych trudności zdrowotnych chcę z WamI być nadal w naszym Klubie, pozdrawiam Was i z ręsknotą czekam na reaktywcję naszej Grupy Doktorek

Odnośnik do komentarza

Zdrowych szczęśliwych i wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku wielu kilometrów w siodle i samych szczęśliwych powrotów życzy JAC555

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2020 Roku.

Jeśli chcecie abyśmy byli razem na Zlocie obok siebie to jest możliwość rezerwacji domków przeze mnie. Warunek jest jeden.Trzeba opłacić pobyt.

Proszę wpisać swoje propozycje . Potem ustalilibyśmy trasę przejazdu. Oczywiście zapraszam i GP.

Ja planuję pobyt od czwartku.

Pozdrawiam i czekam na propozycje 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam w nowym roku , z wielkim optymizmem bo remont skuta powoli dobiega końca , a dni coraz dłuższe ,to i pojeździć się chce , mam nadzieję że przy dzisiejszej pogodzie już w marcu będzie można troszkę polatać! Tak że życzę wszystkim dużo zdrówka i do zobaczenia na ścieżkach !!!!

Odnośnik do komentarza

Witam sprzęt odebrany , śmiga jak ta lala , troszkę kaski poszło ale warto było . Oczywiście nie omieszkałem żeby trochę polatać , powiem tak rewelacja po tylu miesiącach znów pojeździć !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia ‎2019‎-‎11‎-‎17 o 22:21, Doktorek napisał:

Tegoroczny sezon był dla mnie bardzo słaby, bardzo mało przejechałem kilometrów Zacną, w tym sezonie z trudem chodzę ... ☹️, ci z Was, ktorzy mnie widzieli to wiecie co złego że mną się dzieje ..., Mam nadzieję, że w sezonie dam radę jeździć Zacną ale pomimo różnych trudności zdrowotnych chcę z WamI być nadal w naszym Klubie, pozdrawiam Was i z ręsknotą czekam na reaktywcję naszej Grupy Doktorek

 

Odnośnik do komentarza

Doktorku więcej samozaparcia i optymizmu w tych ciężkich czasach , i miejmy nadzieję że wiosna przyniesie same dobre wieści których nam teraz bardzo potrzeba ! Chłopaki trzymajcie się zdrowo i ciepło i do zobaczenia na drogach obyśmy się wszyscy spotkali w morowych nastrojach i w pełni przygotowani do sezonu ! Czu waj !!

 

Odnośnik do komentarza

Również witam Kolegów i Pozdrawiam w tym dziwnym czasie ?  sam też nie dawno opuściłem szpital ale nie w związku z KORONOŚWIRUSEM ? a takie inne sprawy, a wcześniej jakoś brak tego czasu na wszystko, bo to praca - dom - praca- dom , dom -dzieci  i rodzina i samemu chyba też pomału chyba dopada SKS ( Starość-kurwa-Starość ) ? i głowa zawalona tym wszystkim i ot tak to jest. ?  Ale  może kiedyś gdzieś dojdzie do jakiegoś spota, ale szybciej może gdzieś na drodze. Pozdrawiam i może do zobaczenia ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...