Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie!!

Wychodzę z propozycją i od razu poddaje pod dyskusję, organizacji cyklicznych spotów w naszym regionie... !scooter !scooter

Proponuję chociaż jeden spot miesięcznie !piwko !piwko !piwko

Z uwagi na nasze miejsca zamieszkania, proponuję organizować spoty w różnych miejscach np.: w okolicach Giżycka, następnym razem w Ełku i na przemian... !OKK

Zawsze będzie to sobotni wieczór (późne popołudnie) wszystko do ustalenia. Niestety termin w niedzielę lub w środku tygodnia zupełnie odpada z wiadomych względów.

Będzie zawsze okazja pogadać, wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe znajomości...Będzie to nasza nowa świecka tradycja !w00t

Co Wy na to Barcia W i M ???

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!

To chyba nie ma na co czekać i zbierać się jak bociany do wylotu, pierwszy spot robimy w Upałtach koło Giżycka - kierunek Wydminy,Suwałki (Ełk przez Stare Juchy) !OKK

Stary Młyn

Można tam zjeść, napić się i nawet przenocować. Ceny jedzenia są przystępne.

Z racji tego, że pewnie już niektórzy zaplanowali długi weekend spot odbędzie się w sobotę 05.11, rozpoczęcie o godz 16.00 - 17.00

Termin 26.11 odpada z uwagi na zabawy andrzejkowe.

Następny spot będzie połączony z Wigilią Braci W i M i odbędzie się 17/18.12, ale o tym jeszcze pogadamy... !YES

Czy ktoś składa jakieś zażalenia??? Lub ma inne ciekawe propozycje?? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też mam nadzieję,że pierwsze koty za płoty i powoli nasze spoty odbywać będą się regularnie, chociaż raz w miesiącu.. !OKK

Zbieraj Rafał Towarzystwo i czekam na Was w sobotę o 16.00 w Upałtach !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jako, że byłem na spocie w Ełku więc wpraszam się na spoty W-M, jeśli można. Termin listopadowy trochę mi zupełnie nie pasuje !placz1 , jednakoż wigilia grudniowa jak najbardziej- zwłaszcza, że wypada to jeszcze przed świętami :). Tak w ogóle - Czaro - to super pomysł mieliście z tymi spotami cyklicznymi !OK , myślę, żeby ewentualne terminy podawać/ustalać z lekkim wyprzedzeniem - to będzie można się dostosować !YES

Odnośnik do komentarza

Terminy będą podawane z miesięcznym wyprzedzeniem, a w zasadzie można ustalać termin następnego spotkania w czasie właśnie trwającego...Teraz robimy spota trochę z partyzanta, ale nie ma na co czekać.. !OKK Trzeba ruszyć Towarzystwo.

Oczywiście, wszyscy Miłośnicy Maxi są zawsze mile widziani, obojętnie z jakiego regionu pochodzą!piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam całą Brać W -M !!

Trudno mi to pisać, ale niestety nie będę mógł z Wami być na spociecrybaby.gif.Organy (oczywiście wewn.) odmówiły posłuszeństwa i jestem w trakcie przyjmowania zastrzykówstretcher.gif.

No niestety siła wyższa. Myślę że do następnego spotu będzie ok . a więc będę mógł z Wami sięcheers.gif i nie tylko!!!

Mam nadzieję że mi Wybaczyciesad.gif i czekam na kolejną datę spotu.

Odnośnik do komentarza

Myślę,że nasz następny spot obędzie się jako spotkanie wigilijne. Szczegóły w odrębnym temacie. !YES

Chyba,że macie ochotę spotkać się na pogaduchy wcześniej, czekam na propozycje... whist

Odnośnik do komentarza

Sobota mi też pasuje,tylko myslałem,że niedziela to bedzie tak świątecznie :gathering: ,dos patos,ten lokal jest przeze mnie znany,co dwa tygodnie jem tam obiad,jak pracuje w ełku :nopity:

Wszystko kwestia dogadania sie...

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, pierwszy możliwy sobotni termin to 17 marca, czyli za 3 tygodnie !piwko Wcześniej niestety nie dam rady !YES

Jak Wam pasuje, to możemy się spotkać !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...