Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jeśli nie pokrzyżuje mi to planów związanych z wyjazdem do W-wy ( Bitwa na Głosy ) to oczywiście - Jestem na tak thumbup.gif !!

Terminy ustalcie beze mnie - jak tylko mi to przypasi to punk.gif WCHODZĘ W TO !!!

Odnośnik do komentarza

to sprawdz w swoim kalendarzu kiedy spiewasz,może my bedziemy mogli wybrac taką date ,żeby Tobie też pasowała,po to jest ta dyskusja,Czarek złożył propozycje :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli nie pokrzyżuje mi to planów związanych z wyjazdem do W-wy ( Bitwa na Głosy ) to oczywiście - Jestem na tak thumbup.gif !!

Terminy ustalcie beze mnie - jak tylko mi to przypasi to punk.gif WCHODZĘ W TO !!!

No wiesz - mój kalendarz jest ruchomy , a jeśli chodzi o śpiewanie to ,,Śpiewać każdy może , trochę lepiej lub trochę gorzej "whistling.gif.

Wszystko zależy od tego czy grupa Panasa utrzyma się na podium (a na to duży wpływ mają wysłane s-msy ).

Dlatego postaram się dostosować do Wszystkich !gathering.gif

Odnośnik do komentarza

No wiesz - mój kalendarz jest ruchomy , a jeśli chodzi o śpiewanie to ,,Śpiewać każdy może , trochę lepiej lub trochę gorzej "whistling.gif.

Wszystko zależy od tego czy grupa Panasa utrzyma się na podium (a na to duży wpływ mają wysłane s-msy ).

Dlatego postaram się dostosować do Wszystkich !gathering.gif

OK,nie wysyłamy sms-ów,grupa nie przejdzie,to wtedy Krzysiek bedzie mógł ,17 marca spotkac sie z nami... :) oczywiscie ,żartuje,jak bedzie trzeba,to nawet do tej Warszawy pojedziemy z Tobą,powodzenia życze !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

OK,nie wysyłamy sms-ów,grupa nie przejdzie,to wtedy Krzysiek bedzie mógł ,17 marca spotkac sie z nami... :) oczywiscie ,żartuje,jak bedzie trzeba,to nawet do tej Warszawy pojedziemy z Tobą,powodzenia życze thumbup.gif

Jaro niech ta grupa Panasa przechodzi my sms-ki wyślemy a MAKI , znów będzie stawiał cheers.gifcheers.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie pokrzyżuje mi to planów związanych z wyjazdem do W-wy ( Bitwa na Głosy ) (...)thumbup.gif !!

MAKI, ale nie chwaliłeś się, że i Ty będziesz w TiVi !w00t - no myślalem, że z fotela spadnę gdy Krzycha ujrzałem. MAKI - gratulacje utalentowanej córki !OKK , serio.

(...)Wszystko zależy od tego czy grupa Panasa utrzyma się na podium (a na to duży wpływ mają wysłane s-msy ).

esemeski poleciały ;):):)

Jeśli chodzi o termin spotkania, to mi niestety 17.03. zupełnie nie pasuje. Najbliższy możliwy to 24.03. PZDRW

Odnośnik do komentarza

po rozmowie z Szymonem,ustalilismy date spotkania marcowego, 24.03, godzina do ustalenia, wybralismy ełk,lub jego okolice,o ile ktos jeszcze wyrazi zgode,jak nie bedzie chetnych z tych regjonów,to najprawdopodobniej bedzie to bliżej Suwałk np. Augustów... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie stety nie będę z Wami tym razem na Zlocie Olsztyńskim, 2 dni temu dowiedziałem się, że w tych dniach wypadło mi inne spotkanie etapowe Wspólnoty Neokatechumenalnej(przy kościelnej), do której należę od ponad 15 lat, już żałuję, że sie z Wami nie spotkam w tym czasie, życzę Wam dróg szerokosci oraz przyczepności i miłego spotkania,i miłego sezonu przepraszam Przemek

Odnośnik do komentarza

wybieramy się z Jaro4setka w sobotę, tj 28.04. na wycieczkę po okolicy z jakimś obiadem w terenie. Czy ktoś z Braci W-M reflektuje?

Odnośnik do komentarza

Planujemy spotkać sie w augustowie ( ma być ładna pogoda ) mysle ,że to bedzie godzina około 11, pojezdzic troche po okolicy,przewięz,studzieniczna itd... , jakis obiedek,i uciekamy do domków... :lol:

Ja bardzo chętnie tylko w Firmie w weekend zostaje!!!!!

Rafał nie możesz zrobic pracy w terenie,np.patrolowanie augustowa i okolic... :lol: !scooter

Odnośnik do komentarza

Roman, z Suwałk możemy wyjechać 11:30-11:45, spotkajmy się na statoil. Myślę że do augustowa można skoczyć przez raczki - żeby między TIRami nie jechać. Potem, tak jak Jarek mówił objedziemy, okolice Czarnej Hańczy, może nad wigry? obiad chyba w Greckiej Restauracji w Augustowie-zobaczymy jak tam jest po REWOLUCJACH Magdy Gessler. No i lody na deptaku, ma być upał...

Odnośnik do komentarza

najpierw pomyliłem się podając godzinę spotkania, ale po telefonie do Jaro- ustaliliśmy jako czas spotkania w Augustowie-samo południe. Mi to bardziej odpowiada, bo będę po nocce na służbie...

Odnośnik do komentarza

Planujemy spotkać sie w augustowie ( ma być ładna pogoda ) mysle ,że to bedzie godzina około 11, pojezdzic troche po okolicy,przewięz,studzieniczna itd... , jakis obiedek,i uciekamy do domków... :doctor:

Rafał nie możesz zrobic pracy w terenie,np.patrolowanie augustowa i okolic... :)scooter.gif

Ja dopiero do siebie po Olsztynie doszedłem cheers.gif Śmiałem się z Avanturnika ZACNEJ że wyglądała jak po CAmel TROPHY , ale jak swoją w niedzielę do garażu wstawiałem to problem był z rozczytaniem tabl. rej. w00t.gif

Odnośnie weekendu to w Augustowie to trochę nie moje rejony

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero do siebie po Olsztynie doszedłem cheers.gif Śmiałem się z Avanturnika ZACNEJ że wyglądała jak po CAmel TROPHY , ale jak swoją w niedzielę do garażu wstawiałem to problem był z rozczytaniem tabl. rej. w00t.gif

Odnośnie weekendu to w Augustowie to trochę nie moje rejony

Padało jak wracałeś z Olsztyna?

Odnośnik do komentarza

Między Parlezą Wlk a Borkami Wlk budują nową drogę i ciężarówki wyjeżdżające z placu budowy nawożą strasznie dużo błocka, w dodatku jeszcze polewają tą ziemię wodą i robi się niezła ślizgawka !vampire

Wystarczy tylko przejechać się w jedną stronę i już trzeba pojechać do myjni...Masakra !TAZ

Odnośnik do komentarza

Powiem tak Padać nie padało , ale MGŁA taka że w Szczytnie KONIA zdusiło tomato.gif

Poznałem Uroki mojej neew szybki Givi i powiem że w mgłę i deszcz to jest MASAKRA thumbdown.gif Wracając z Klewek przestrzeliłem jeden zakręt scooter.gifscooter.gifscooter.gif i po takiej sztuce jakoś oczy szerzej się zrobiły :) Dopiero od Rucianego było SUCHO

Odnośnik do komentarza

Widzę ze brac,nie usiedzi na tyłkach? ;) Może małe spotkanie w maju? ja bedę 12-go maja, ale dopiero wieczorem przylatuję,tak więc zdało by się małe spotkanko gdzies w trasie na kawce jedno dniowe :) co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...