Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poczytałem troszkę opinii o tej greckiej knajpie w Augustowie, powiem szczerze,że masakra. !vampire

Nikt z opiniodawców nie był zadowolony... !NOT

A może zamiast w Augustowie spotkamy się w Suwałkach, zjemy, pogadamy a potem ruszycie na kulanko !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja byłem dwa razy w tej knajpie,po rewolucjach kuchennych,bez rewelacji,ciasno jak w du...e :) obsługa też nie najlepsza,w koncu to sami przyjeciele rodziny ;) , ja to bym wolał w augustowie,szczerze mówiąc ,mam na razie dość dalekich wyjazdów po Tym olsztynie,do augustowa to jeszcze sie doturlam... ps. robie przymiarki do sprzedaży maxi,jest chętny z forum,chce kupić,wysłałem mu foto,mam na oku burgmana 650 link do strony http://otomoto.pl/suzuki-burgman-650-zarej-zamiana-zamienie-bmw-M3147579.html ,co myslicie o nim ?

Odnośnik do komentarza

Jaro, możemy spotkać się w augustowie, lecieć wschodnią strona- przez przewieź, bryzgiel na jedzonko gdzieś w suwałkach, potem znów Cie odprowadzimy do augustowa. PS. Trochę zastanawia mnie Twoje porównanie przestrzeni w restauracji greckiej-skąd takie doświadczenia? :-)

Odnośnik do komentarza

Ja byłem dwa razy w tej knajpie,po rewolucjach kuchennych,bez rewelacji,ciasno jak w du...e :D obsługa też nie najlepsza,w koncu to sami przyjeciele rodziny :) , ja to bym wolał w augustowie,szczerze mówiąc ,mam na razie dość dalekich wyjazdów po Tym olsztynie,do augustowa to jeszcze sie doturlam... ps. robie przymiarki do sprzedaży maxi,jest chętny z forum,chce kupić,wysłałem mu foto,mam na oku burgmana 650 link do strony http://otomoto.pl/su...w-M3147579.html ,co myslicie o nim ?

Jaroooooooo chłopaku jak kupisz takiego Burasa to i tak szybciej niż 90km/h scooter.gif nie pokulasz To za szybko jeździ jak dla ciebie tomato.gifTy się chłopie zastanów yes.gif

Odnośnik do komentarza

miedzy augustowem a suwałkami jest fajna knajpa,jadąc od suwałk to po prawej stronie,my możemy zrobic pętle od augustowa przez przewięz,do suwałk,a potem do tej knajpki,chyba że w suwałkach jest jakaś fajna,oprócz macdonalda :D

Odnośnik do komentarza

...,chyba że w suwałkach jest jakaś fajna,oprócz macdonalda :)

Tak, jest super fajna! KFC !!!! :( płacisz tylko za 1 kubek, pijesz ile chcesz :clap:

Jaro chodzi Ci o ten bar ABRO? - za zakrętem, pod górkę, po prawej, tak ze 2km od Augustowa? Tam dobrze i szybko karmią, chociaż z miesiąc temu, po obiedzie u nich żona i córka zaniemogły, biedactwa...myślimy, że przedobrzyli z czasem przechowywania produktów :nuke: , każdemu się zdarza... :puke:

W centrum Suwałk jest fajna knajpka, z dobrym jedzonkiem, wstawiam link do nich:TU. Jakbyśmy wiedzieli na ile osób, to mogę stolik zarezerwowac...

!tut !tut !tut UWAGA! Zmiana godziny! Po ustaleniach najnowszych:

- Suwałki - spotkanie na statoil 11:50, wyjazd przez Raczki do Augustowa

- Augustów - spotykamy się z Jaro4setką (może ktoś jeszcze z Białego się zdecyduje?) pod parasolkami(rynek obok Informacji Turystycznej) na kawkę i lody. Czekamy na Avanturnika i Wandalistkę, którzy mają byc na 13:00.

- wyjazd w stronę granicy w Ogrodnikach - po drodze: Przewięź, Bryzgiel, z punktem widokowym na jez. Wigry, Płociczno, (Klasztor w Wigrach jeśli chcemy???), Suwałki. Albo jemy w Suwałkach, albo nawijamy nazad na Augustów do Abro...musimy się zdecydowac aby Czaro69 i Ada wiedzieli gdzie się spotykamy... :)

proszę o sugestie...

Odnośnik do komentarza

My po dzisiejszej wycieczce do Warszawy chyba zrezygnujemy.... :)

Życzę Wam udanego kulania !scooter !scooter !scooter i szerokości na drodze.Pozdrowienia !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

szymon,plan zajęc naprawde bogady,zrealizujmy połowe,bo ja o 20 musze być w białym :)

!tut w takim razie zmiana planów:

- z Suwałk ruszamy 11:30 (Roman już wychodzi z siebie... !w00t )

- w Augustowie spotykamy się z Tobą ok. 12:00 - siusiu :smoke: , odświerzenie !zeby (zwłaszcza po podróży z Białego) - dalej - zwiedzanie łona przyrody, przystanki ustalimy w Augustowie

-Avanturnik i Wandalistka dobijają do nas ok. 13:30 - 14:00 albo w Suwałkach w knajpie, albo pod Suwałkami - w Wigierskim Klasztorze

-obiad w Suwałkach i coffe + :D

-jedziemy do Augustowa i tu rozstanie !kisss !placz2 : Jaro - kieruje się w stronę zapachu ŻUBRÓW i w domu jest spokojnie przed 20:00, że ho ho, ekipa z Giżycka czyni objazd po okolicach Augustowa i wraca przez Raczki lub Ełk (tu eskortuje ich Bartheez5), ekipa Suwałki - spacerem w stronę Budziska :arrow:

tyle wymyśliłem, żeby spiąc grafiki i terminarze jak największej liczby uczestników uff... :artist: ,( możemy ewentualnie z pół godzinki wcześniej rozpocząc wszystko? Roman - bez nerw... :furious: )

My po dzisiejszej wycieczce do Warszawy chyba zrezygnujemy.... whist

Życzę Wam udanego kulania !scooter !scooter !scooter i szerokości na drodze.Pozdrowienia !piwko !piwko

No tak! Do jakiejś tam Warszawy to się jeździ, ale po swoim regionie to już nie :no2: ... a myślałem, że obgadamy szczegóły organizacji tematu, który zapodałeś mi na PW :D . Pięknie, pięknie - i to kto ! Prezes Braci W-M aj aj zyg zyg :D

Odnośnik do komentarza

... Ełk (tu eskortuje ich Bartheez5)...

Rafał też bedzie w sobote... ? !scooter

Tak Jarku, będzie, w Ełku, w pracy... :D

Odnośnik do komentarza

... a jakby jechać od Olsztyna (przez Olecko) to JEST SZEŚĆ ROND:

- rondo I - W LEWO

- rondo II - PROSTO

- rondo III - W PRAWO

- rondo IV (po lewej Biedronka) - PROSTO 200 metrów do świateł, na światłach W LEWO, 60 metrów lekko pod górkę i W LEWO do KARCZMY na parking

!tut Pomiędzy rondami prosto - nigdzie nie skręcaj !tut

Mapka wklejona ze świetnej strony - boochos maps.com ;) :2012-01-23%25252023.21.49.jpg

Czaro, to jest mapka z dojazdu na punkt spotkania na kulig, dojazd prawie identyczny, różni się dopiero na rondzie nr 4- instrukcję dojazdu od ronda 4 już poprawiłem powyżej. Stolik w KARCZMIE POLSKIEJ na moje nazwisko i imię , na 10 osób, od godziny 14 jutro już jest zarezerwowany. do zoba

Odnośnik do komentarza

czaro69, masz rację - oczy dookoła głowy... do wstreczia zatem, my z Romanem powoli się zbieramy, Jaro już pewnie w drodze..., jeszcze Moplic bedzie!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...