Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy ! a może ktoś jest chętny,na jazdę w Lipcu bo wtedy mam urlopik :) Roman i moja skromna osoba,lecimy do Wilkowyje ( filmowe ) Prawdziwa nazwa to:Jeruzal,tam o ile znajdzie się jakis nocleg,spansko,bo w planie oczywiście wypicie,Mamrota na ławeczce:) po mamrocie jak wiemy nie da sie jechac dalej :drunk

Lista chetnych na wyjazd Wilkowyje - Jeruzal:

1. Jurek_mwo + Ewa ( Osrodek Ekwos Pokój dwuosobowy śniadanie+Grill )

2. Romek + Anna ( Ośrodek Ekwos Pokój dwuosobowy śniadanie +Grill )

3. Czaro69 + Ada ( Ośrodek Ekwos Pokój dwuosobowy śniadanie + Grill )

4. Maki ( Ośrodek Ekwos Pokój z Rafałem śniadanie + Grill )

5. Bartheez5 ( Ośrodek Ekwos Pokój z Krzyskiem śniadanie + Grill )

6. Jaro 4setka ( Ośrodek Ekwos Pokój wspolny z Szymonem śniadanie +Grill )

7. Boochos ( Ośrodek Ekwos Pokój wspólny z Jarkiem śniadanie+ Grill )

8.Avanturnik+Vandalistka ( Ośrodek Ekwos Pokój dwuosobowy śniadanie + Grill )

9.Stalone ( Ośrodek Ekwos Pokój jednoosobowy śniadanie + Grill )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2 lipca wyjeżdżam do Norwegii, oczywiście na burku. Powrót 12.07. Jedziemy w 10 motocykli do Loen. Jeżeli masz jakieś rady związane z moim wyjazdem, to napisz.

Odnośnik do komentarza

No i co taka cisza? Wstępnie termin ustalony 20 Lipec Roman i ja Jurek_mwo spotykamy sie w Ełku i dalej z tamtąd lecimy spacerkiem w kierunku Wilkowyje :msn-cry: Jeśli ktos chętny jeszcze to niech coś maznie tutaj..

Odnośnik do komentarza

W sumie to ma byc luzna jazda,i jedziemy,do Wilkowyje, tam nocleg Mamrot i powrót dnia nastęonego,tak tylko moge gdyż zona ma na tyle ustalone wolne od pracy:(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jurek jak możesz to napisz coś więcej o tych Wilkowyjach ?

Ile to km.? , w którym to miejscu jest ? ,czy zaplanowany jest jakiś nocleg? - bo być może bym się skusił ?

No to jak na razie , piszę się na mamrota wraz ze swoją połową Makowinką , chyba że znowu wywinie mi jakiś numer z wyjazdem za Odrę - To wtedy będę sam !!

Odnośnik do komentarza

Jurek jak możesz to napisz coś więcej o tych Wilkowyjach ?

Ile to km.? , w którym to miejscu jest ? ,czy zaplanowany jest jakiś nocleg? - bo być może bym się skusił ?

No to jak na razie , piszę się na mamrota wraz ze swoją połową Makowinką , chyba że znowu wywinie mi jakiś numer z wyjazdem za Odrę - To wtedy będę sam !!

Krzysiek,ja wilkowyje znalazłem tylko koło Katowic,niedaleko byliśmy w żywcu,z ełku około 600 km, chyba że to o jakieś inne chodzi...

jest jeszcze opcja,tam gdzie krecili serial,wieś jeruzal,niedaleko minska mazowieckiego... to są tylko moje domysły :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Witaj Czaro69

Masz chęc jechac spoko ,tak jak pisalem,lecimy tylko dla samej jazdy a Wilkowyje to taki cel,żeby miec jakis punkt docewlowy,co do noclegu to myśle ze cos sie znajdzie ,w sumie jest tego pełno,tak więc nie ma,rezerwacji bo i po co? lecimy a tam cos poszukamy,do spania)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to na Jeruzalem !! :clapping: !scooter

Proszę dopisać do listy MAKI + Makowinka .

Udzielać pierwszej pomocy potrafię , :helpsmilie: to jechać można !!

Odnośnik do komentarza

Fajnie Maki :clapping: jestes na liście,wiem ze jest jakis pensjonat w okolicy,Jeruzal,ale czy w samym Jeruzal to nie wiem,ale wiem ze cos tam jest,bedac w domu,zadzwonię tam i spytam o szczególy.Grupa się powiększa coo? !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam. W związku z zapowiadającym się bardzo miłym wypadem w gronie Braci W-M - z przyjemnością zgłaszam chęc, jeśli można, wzięcia udziału w powyższej wycieczce.

1 skuter + 1 kierownik + 1plecaczek.

Ostateczny akces zgłoszę w poniedziałek - kiedy na 100% będę wiedział czy w piątek będę mógł miec wolne.

Odnośnik do komentarza

Jasne boochos jak na razie opserwuję co dalej będzie,i jak tylko juz dotre do Polski to,zaczerpne ifnormacji co do noclegu,w Jeruzal-Wilkowyje i dam znac.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Juras mam propozycję zrób oficjalną listę osób chętnych na JERUZAL i będziemy wiedzieli ile os. co i jak.......

Tak nawiasem to namówiłem małżonkę na ten wypad , w związku z powyższym proszę o dopisanie Bartheez+Asia

Odnośnik do komentarza

No to piękna kolumna nam się utworzyła :clap: . Mam nadzieję, że uda sie jeszcze Wandalistce i Avanturnikowi ...? A i Stalone nie daje śladu życia.... Czyżbyś abonamentu za internet nie opłacił, Sylwek???

Jak wrócę to pomyślę o wycieczce.

Adaś, Ty już teraz pomyśl, żebyś wracając ze skandynawskich szlaków miał już świadomośc, gdzieś z tyłu głowy, że to nie koniec wakacyjnych podróży w tym roku. Zupełnie inaczej będzie Ci się w stronę Polski jechało.

Odnośnik do komentarza

ufff... udało się. po ciężkich negocjacjach z szefem i pozostałymi kolegami z zespołu udało się wygospodarować 2dni, jakże ważne dla mnie. W związku z powyższym, oficjalnie zgłaszam chęć, a przede wszystkim możliwość, wzięcia udziału w wycieczce do Jeruzal w dniach 20-21 lipiec. Proszę o dopisanie do listy- boochos+agnienia. Oby teraz pogodę wymodlić.

Ciekawe, czy ktoś z innych regionów,np mazowieckiego, się zgłosi? Mielibyśmy "tubylca" w ekipie.,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ufff... udało się. po ciężkich negocjacjach z szefem i pozostałymi kolegami z zespołu udało się wygospodarować 2dni, jakże ważne dla mnie. W związku z powyższym, oficjalnie zgłaszam chęć, a przede wszystkim możliwość, wzięcia udziału w wycieczce do Jeruzal w dniach 20-21 lipiec. Proszę o dopisanie do listy- boochos+agnienia. Oby teraz pogodę wymodlić.

Ciekawe, czy ktoś z innych regionów,np mazowieckiego, się zgłosi? Mielibyśmy "tubylca" w ekipie.,

Witam szanowną brać Warmii i Mazur. Dzięki koledze Jaro 4setka zostałem, przyznam się poważnie zaszczepiony pomysłem spotkania sie z Wami w słynnym bądź co bądź Jeruzal. Jutro ogarniam temat grafiku w robocie i określę się ale proszę o info. na mazowieckim i napewno będą chętni do wspólnego biesiadowania bo i u nas wariatów ci dostatek :) . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam szanowną brać Warmii i Mazur. Dzięki koledze Jaro 4setka zostałem, przyznam się poważnie zaszczepiony pomysłem spotkania sie z Wami w słynnym bądź co bądź Jeruzal. Jutro ogarniam temat grafiku w robocie i określę się ale proszę o info. na mazowieckim i napewno będą chętni do wspólnego biesiadowania bo i u nas wariatów ci dostatek :) . Pozdrawiam.

domel to Ty zadbaj o informacje na mazowieckim... :) , mam nadzieje,że jeruzal pomieści tylu chętnych :)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale Jaja !!! Juras !!- ogarniesz taki spot ? :idea::eek:

Ty to chyba w czepku rodzony ? ;) Rzucił hasło -- i Tylu chętnych ma chęć Mamrota się napić !! !V

Aaaa Ja wiem - Oni Ciebie dawno nie widzieli i chcą zobaczyć czy się nie zmieniłeś , a niektórzy to chcą Cię osobiście poznać . !OK :hug:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...