Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

W samej wiosce coś się mi wydaje,że nie ma tam nic do kimania ale w okolicy sa ladne pensjonaty i Gospodarstwa Agro Turystyczne

Maki sam nie wiem ,zawsze zucę coś ot tak ,i sie to jakos kręci ;) Damy radę,myśle w następna Sobote przylatuje do PL więc bedę miec czas żeby podzwonic za jakimis kojami hai :idea:

Ale nam grupka sie zrobiła coo? hi

Odnośnik do komentarza

Co by tylko w tej wiosce mieli taki pensjonat lub Hostel , który nas pomieści ;)

w Jeruzal to pewnie nie będzie, ale w okolicy-jest nadzieja.Może ktoś z Mazowsza coś zna ciekawego? Duża grupa się zbiera, myślę,że bezpieczniej coś zarezerwować niż potem, na miejscu tracić czas na szukanie noclegu. Bartheez- chyba ten aktor,Karolak jest z Mińska Mazowieckiego, a pamiętam jak mówiłeś w Szeligach , we wrześniu, że z nim się zapoznawałeś, czy coś...? hehe.EDIT:Jurek, chyba pisałem równolegle z Tobą, widzę, że o tym samym myślimy

Odnośnik do komentarza

Witam!

Tak jak mówiliśmy na ostatnim spotkaniu jeżeli będziemy obecni chętnie weźmiemy udział w wypadzie MotoMamrot - Jeruzal vel Wilkowyje (skutery są jak mamroty).

Pozdrawiam Lech i Magda

Odnośnik do komentarza

witam, polecam wam jako nocleg Izydory w Stoczku Łukowskim oddalone o jakieś 20 km od Jeruzal http://izydory.pl/ Tanie jedzonko i picie, piwko królewskie z kija 2,5zł, obiad czy przekąski 6-8zł, Stawy rybne, basen z czasów PRL, rynek knajpki, rzeka Świder etc.. Trzeba tylko wcześniej przedzwonić i podpytać o nocleg gdyż w lecie sporo osób zajmuje i hotel i domki. Ciekawa okolica. Ksiądz również jest motocyklistą i wszyscy tam się wspierają http://www.orzel.stoczeklukowski.pl/wypr.html

Jeśli chodzi o dojazd do Jeruzal to nie jedźcie z Seroczyna, bo jest kawałek drogi piaskowej, lepiej z Latowicza bezpośrednio na Jeruzal. W Jeruzal z filmu jest sklep z "mamrotami", ławeczka oraz kościółek. Dom np. wójta jest w Latowiczu na wylocie w kierunku Seroczyna po lewej stronie – poznacie (z zewnątrz), jeśli ktoś oglądał film. Pozostałe rzeczy jak knajpa i dworek to gdzieś na południu Polski.

http://www.zumi.pl/t...234-235-232-246

ewentualnie jeszcze w Stoczku http://www.zajazdrosa.pl/index.php ale bardziej polecam Izydory, bedzie taniej i weselej.

Tylko tak jak piszę, tam w Jeruzal to sklep i kościół max 15 min i po zawodach, także powinniście coś dodać do wyjazdu, np. Kazimierz Dolny jakieś 100 km od Jeruzal lub coś innego. Tam (Wilkowyje...) jest wszystko w promieniu 100 m, na rynku. A wioska jak to wioska, malutka.

Odnośnik do komentarza

W porozumieniu z Jurkiem zadzwoniłem do izydory.pl i pytałem o nocleg - wstępnie klepnąłem 15 miejsc...Niestety pokoje w większości są 4 osobowe, 1 pokój jest 3 osobowy...Warunki stylu roco-coco czyli późny Gierek, jeśli to Wam nie przeszkadza to mi też nie - na jedną noc może być.

Koszt noclegu 30zł/osobę. Zatem, jeśli chcecie nocleg w izydory to proszę o wyrażenie swoich opinii bo trzeba potwierdzić rezerwację.

Jeszcze dalej mam pytanie odnośnie jedzenia: obiad i biesiada, czy tylko biesiada, ognisko czy grill?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jaro nie ma co się oglądać i czekać na ostatnia chwile rezerwujemy wstępnie na liczbę osób. Co się zadeklarowała na wyjazd a reszta która zechce się do nas podpisać zajmie miejsca na strychu w przedmiotowm. HOSTELU:-)

Odnośnik do komentarza

Tak jak Czarek napisał,musimy sie juz określic wstępnie co do jakiegoś noclegu,i jedzonka :) żeby potem nie było na ostatnia chwilę,ze spaniem,jest jak jest,ale to jedna nocka więc moze przezyjemy gdyby coo. Dzieki Czarek za pomoc i przedzwonienie do Izydor.

Ps.Rafał masz rację zawsze mozna tez przekimac na Plebani w Wilkowyjach :laughing:

Odnośnik do komentarza

Szukam jeszcze innych noclegów w okolicy,jeśli ktos z was ma cos ciekawego ,i może zadzwonic to bede wdzieczny. Sa inne miejsca ale pokoje sa 1 osobowe lub 4 osobowe itd..

Odnośnik do komentarza

dzwoniłem,pani ma do mnie oddzwonić,bo była w banku :laughing: obiad to zależy na którą godzine dotrzemy na miejsce noclegu, moim zdaniem na wieczór to lepiej gril, bedzie bardziej urozmaicone menu, bo z ogniska to tylko kiełbaski :)

Odnośnik do komentarza

Jaro 4seta

Ja tez dzwoniłem do tej pani kilka min temu,jesli będziesz dzwonił przedstaw sprawe ze,kolega dzwonił z Norwegii zeby ona wiedziala o tym, ja jej mówiłem ze ktos zadzwoni jeszcze.Powiem ze znosną ma oferte , bo: Są to domki 5 osobowe ale: mozemy byc w domku jako 2 pary czyli,domek ma 2 pokoje, i kazdy by mial swoj pokój.co do tej 5-tej osoby mowila ze nie ma klopotu najwyzej bylibyśmy po 4 osoby i nie bylo by nic za to więcej :laughing: cena za osobę 45zl + 15 sniadanko,mysle ze to znosna cena,ale nie zdązyłem,dogadac sprawy grila.

Tak wiec Jaro 4setka jesli możesz prosze zadzwon tam i spytaj co i jak i wrazie co ja uwarzam ze to nie jest,cena kolosalna ale ,byśmy byli kazdy z bliską mu osobą razem,no i nasze Skutery sądze obok domku :) Sory z apisownei ale pisalem w biegu..

Odnośnik do komentarza

Ja nie moge sie dodzwonic,miała oddzwonic bo nie mogła rozmawiać,a teraz nie odbiera tel. jak możesz to skontaktuj sie znią w wolnej chwili ,już rozmawiałeś to bedzie wiedziała o co chodzi...

Odnośnik do komentarza

Panie i panowie, bracia W.M

Mysle, ze powinnismy sie spotkac w Lomzy ok 10 rano, nie pozniej. Potem 2 godziny do Minska skad niecala godzinka do Jeruzal. Potem foty, sklepik (mamrot?) i powrot na kwatery. Po calym dniu dobrze by bylo cos zjesc a potem zrobic jakiegos grilla. Nocleg, sniadanie i heja do chaty.

Odnośnik do komentarza

Dodzwoniłem się do Pani Marioli i oto co ustaliłem:

Do dyspozycji 4 domki po 4 osoby - w dwóch oddzielnych pokojach (czyli 16 osób :laughing: z pełnym węzłem sanitarnym w domkach;

pokój 2 osobowy przechodni bez łazienki w bud głównym;

pokój 6 osobowy w budynku głównym.

Koszt noclegu 45 zł , śniadanie 15 zł, obiad 2-daniowy 25 zł, grill 50 zł.

Powyższe ceny są podane na osobę.I co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Moja propozycja to w piątek ognicho w sobotę śniadanko i powrotne kulanko :clapping:

Ale mnie się rymło hehehehee................

P.s. Na tym grilu to chyba Prosię będzie tak ??? bo kiełby za 50 zł z karkówką i kaszanką to w życiu :kwasny: nie zjem trochę drogawo, może jakieś ognicho dało by rade zorganizować i sami byśmy sobie coś zakupili na kolacyjkę?????????????????????

A kolega ze śledziowa CZUJNYY

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...