Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Oto propozycja p. Marioli:

Mogę zaproponować w cenie 47 zł

Karkówka x 2 szt/os (nie da się w tej cenie 3 szt/os)

Kiełbaska x 2 szt/os

Kaszanka x 2 szt/os

Szaszłyki drobiowe x 1szt/ os

Surówki sezonowe 2 rodzaje (kapuściana, ogórki małosolne)

Dodatki: Pieczywo, sosy

Smalec

Śniadanie
w cenie 15 zł/os

- parówki

- półmis wędlin

- sery twarożek ze szczypiorkiem

- pomidor/ogórek

- pieczywo + dodatki

- herbata/kawa

I co Wy na to? Jakby co to kaufland jest 5 km od julianówki
:clapping:

oraz za wynajęcie miejsca do grillowania i jedzenia(wiaty z ławkami) 100 zł / godz...

Zatem wziął mnie wkurw.....bo kobieta po prostu zdziera kasę.

Znalazłem inną lokalizację
i zszedłem z ceny z kierowniczką zajazdu:

Oto co proponują:

pokój 2 osobowy 130 zł ze śniadaniem (65 zł od osoby);

wynajęcie miejsca do grilla i miejsca na ognisko (drewno na ognisko w cenie) za 250 zł niezależnie od długości imprezy

350 zł z obsługą kelnerską....

Zatem, proszę o szybkie wypowiedzenie się w tym temacie.

Nadmienię, że zajazd posiada własną restaurację i nie będzie problemu, żeby coś kupić
Odnośnik do komentarza

Jestem zgodny co do drugiej opcji,nie ukrywam ze rozmawiałem z Czarkiem,na ten temat,a Pani Mariola jak chce to niech sama sobie griluje. Jedzonko możemy kupic sami, jak juz było to pisane wczesniej,i na pewno wyjdzie nas taniej ta druga opcja,bo nerw mi juz puszcza,dogadujemy sie co do wszstkiego u Marioli a potem wychodzi ze jak nie z jednej strony, to z drugiej chce pociągnąc za kieszen. Piszcie proszę co wy na to? Dodam żeby nie bylo tak,jak zajedziemy na miejsce a Pani Mariola coś znowu zmieni!Wtedy mamy pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Heheheheheheheehm toć ja od razu pisałem że ta pani Mariola Chce z nas zedrzeć kasę ................... no ale cóż miło że doszliśmy do wspólnego porozumienia

Oczywiście druga opcja bardziej przystępna jestem ZA

P.s. Pani Mariola już zarobiła.........................:-)

Odnośnik do komentarza

jestem za: drugi ośrodek, pokój 2osobowy ze śniadaniem, wieczorne jedzenie - jak większość

Odnośnik do komentarza

Jestem też za ekwosem, tam jest trochę inne podejście do klienta.

Także, peklujcie karkówkę.

Węgiel na grilla postawię ja.

Zamawiamy kelnera do grilla za te 100 zł czy wszystko robimy sami??

p.s. A p. Mariola powiedziała coś co mi utkwiło w pamięci: no przecież muszę utrzymać ośrodek...Żenada i tyle.

Odnośnik do komentarza

druga lokalizacja fajna :clapping: jestem za

Jarek-to się nazywa gra FAIR PLAY, godna igrzysk w Londonie...- natrudziłeś się, znalazłeś Mariolę, a teraz mówisz, że druga lokalizacja wygrywa.

PS. Skoro Czaro stawia węgiel, to ja się zapytuję czy ewentualnie byliby amatorzy na whisky z cola i koniak- sam lub z sokiem jabłkowym? Nie wiem czy ładować butle do skuta, jeśli miałby się nikt nie kusić na takie drinki?

na marginesie- jeśli kelner ma tylko kelnerować- to bez niego, jeśli grillować-to jestem za, jeśli większość się zgodzi.

trzecie PRIMO- skoro jedzenie załatwiamy my, a nie ośrodek-to proponuję tzw zrzutę i kupujemy dla wszystkich to samo, bo potem się okaże że np ja chciałem kiełbasę i kaszankę w BIEDRONCE, a przy grillu, po piwie, zapomnę i zjem komuś łapówkę...tfu! karkówkę (Sory to przez te soki jabłkowe)

MOPLIC-szkoda wielka - ale bawcie się dobrze i jakieś foto wstaw potem koniecznie!

Odnośnik do komentarza

Jarek-to się nazywa gra FAIR PLAY, godna igrzysk w Londonie...- natrudziłeś się, znalazłeś Mariolę, a teraz mówisz, że druga lokalizacja wygrywa.

oj od razu natrudziłeś sie,nie było tak ciężko... szkoda ,że nie jedziemy do pani marioli,obiecała,że odpali mi działke,jak nakręce jej klientów,a tu niestety... :clapping: A zgrilem,to szymon ma racje,najlepiej bedzie zrobić zrzute,i kupic hurtem,najlepiej gdzieś po drodze,oby długo nie wozić ze sobą mięska :chair:
Odnośnik do komentarza

Jarek, ale tak w ogóle- to piękna samokrytyka...

EDIT: Jarek-zuch na 5!

My też jesteśmy za ofertą ośrodka Ekwos znalezioną przez Czarka ;)

Jurek mwo-czemu jest znak zapytania przy A i W, na nowej liście chętnych? przecież napisali, że chcą ten ośrodek.

Bartheez5-krzyknij tam do swego ziomka Makiego, żeby się wypowiedział i jeszcze swego kompana z pokoju, czyli Stalonego zapytał.,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak bym nosa miał !!!

Ja mówiłem od razu że mi ta p. Mariola coś nie Helou - Chyba musiała za dużo mamrotów obalić na raz !!

I to jeszcze zdzierać chciała z ludzi którzy pochodzą z Regionu gdzie największe bezrobocie jest .Normalnie na skargę do Kusego e-maila napiszę - z kim on do cholery pije?! .

No oczywiście druga opcja mi pasi - i miejmy nadzieję że tam już nie będzie rozczarowanka .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie!

Widzę, że szkuje się spotkanie klubowe za Wawką, nie wiem kiedy się tam wybieracie, gdyby ktoś jechał samochodem to bym się pisał na spotkanie z Wami, dzwoniłem do Czara ale nie wiele się dowiedziałem, a chciałbym się z Wami kochani spotkać i miło spedzić z Wami miło czas, 16 lipca mam wezwanie na komisję w celu okreslenia grupy inwalidzkiej, pozdrawiam i czekam na info od Was Przemek "Doktorek" tel. kom.:606623984

Odnośnik do komentarza

dzwoniłem do Czara ale nie wiele się dowiedziałem...

Wyjazd jest w piątek 20 i powrót w sobotę 21 lipca. Przemku, z całym szacunkiem, ale nie pytałeś mnie jak tam jedziemy. Jadę z Adą samochodem , ale tym razem nie mogę Cie zabrać, bo nie wracam ze wszystkimi tylko zostaję u rodziny w Mińsku Maz.

Odnośnik do komentarza

Witaj! Przemku.

Grupa jak widzisz leci,parami,czyli z plecaczkami,i jest jedno tylko auto,co zresztą w powrotnej dordze Czaro69 zostaje w okolicy u rodziny,z żoną.

Tak więc sam widzisz,jak to tym razem wygląda.Ale liczymy że i ty wkrótce juz dosiądziesz rumaka,i bedziesz leciał z nami,ale już na !scooter ;)

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo - jeszcze jedno zasadnicze pytanie - co robimy w przypadku gdy pogoda wyjątkowo nie dopisze i 2 dni będzie lało???

Rezygnujemy z wyjazdu, jedziemy 4oo czy zgrywamy twardzieli i pokonujemy trasę skuterami w ulewnym deszczu?

Myślę że opcja "skuter w deszczu" będzie nie do przyjęcia przez nasze plecaczki. Zdecydujmy więc między opcją pierwszą lub drugą. Szczerze mówiąc jeśli większość była by za 4oo to chyba wolał bym się z Wami zobaczyć gdzieś bliżej niż pod Mińskiem Mazowieckim... :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

No to Maciek zastrzeliłeś pytaniem :mad2: Z tego co widzę to nikt w zasadzie aury nie brał pod uwagę ,że może w LIPCU nie dopisać gdyż na naszych spotach zawsze pogoda dopisuje :fireman2: No a tak na poważnie to trzeba być dobrej myśli że będzie OK. Bez względu na aurę pojade ZACNĄ

Bo to o jazdę SKUTEM w tym wszystkim chodzi , gdyż puszką bujam się codziennie do pracy :chair:

Pozdro ................. Bartheez.........

P.s. Po dokładniejszym sprawdzeniu Meteo na 20 lipca zapowiadają 28 stopni i słoneczko w regionie W-M i Podlaskim coś ma przelotnie w okolicach Wa-wy postraszyć deszczem, lecz w sobotę aura 26stopni i słońce w całym Mazowieckim W-M i całej północno-wschodniej ścianie kraju pikna pogoda . ............

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ładnie. To ja wybieram się na Mazury i z chęcią bym się z bracią W-M spotkał na ich terenie przy grillu, a Oni co?.... Jadą w okolice stolicy. :mad2:

Odnośnik do komentarza

Zdążymy i Ciebie odwiedzić na kempingu Borowo, toć masz być 3 tygodnie :mad2:

Odnośnie pogody to bądźmy dobrej myśli :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Witojcie!

Pogoda musi być ! i tyle :chair: w sumie,od samego początku,myślałem,o pogodzie,ale nie dopuszczajmy innej mysli !YES będzie ok.

Campto! chętnie bym się spotkał z tobą,ale najpierw muszę odwiedzić sklepik z Mamrotami,i zrobić małego łyka :afro: tak dla zdrowontosciii :fireman2: Mazury mam na co dzien a Mamrota hmmm już nie :mad2:

Odnośnik do komentarza

Maciek zadał konkretne pytanie,a wszyscy jakby umieli przewidywać przyszłośc,bedzie dobra pogoda... a jak nie bedzie...?! ja też jestem dobrej myśli,i chciałbym ,żeby pogoda była super,nawet sprawdziłem na pogodynce,i zapowiada sie ok, ale zawsze jest ale,żeby potem w dzien wyjazdu nie było,że jak deszcz pada,to nie wiadomo co robić,to może ustalmy teraz,co robimy jak bedzie padał deszcz... :mad2: ps.Rafał zadeklarował,że nawet deszczem jedzie na 2oo, a reszta?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...