Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A ja Pierdziu ! :) - Nawet gdyby mnie zaatakował grad z Bisztynka :) - to jadę na Królu !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki! jestemy twardziele cooo? :wink1:

A Jak !! A co !! szybę mam z pleksi :) - a jak by co to oryginał leży w garage . :)

Tak się bawi ! tak się bawi ! STOLYCA !! ---

MAZUR rzecz jasna !! :clap::msn-cry:

Odnośnik do komentarza

No nieee panowie! wiadome że jak,pogoda będzie nędzna, to i ja raczej odpuszczę,bo moja połowka na pewno nie ruszy sie z domu jeśli bedzie aura kiepska.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jaroooo w styczniu na kulig to można 4oo przyjechać, ale w LIPCU toć to środek lata, to kiedy jak nie wtym okresie dosiadać te nasze ZACNE maszyny

Choć znam zawodników EXTREME co jeżdżą cały rok :)

To sama przyjemność jak trochę postraszy deszczem od czasu do czasu ........................................

Za tem poczekamy zobaczymy co przyniesie czas i poznamy prawdziwe DZIEWCZYNY co przyjadą 4oo :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z nad morza,czytam wasze posty i nie wierzę własnym oczom.

Taki pozytywny zapał na początku a teraz powitrze zeszło :fireman2:

Ja urlop przewruciłem na lewą stronę żeby z wami się spotkać,a oni robią problem z deszczu.

Zacisnąć pośladki i meldować sie do wyjazdu.

Prawda Maki !!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Ja urlop przewruciłem na lewą stronę żeby z wami się spotkać,a oni robią problem z deszczu.

Zacisnąć pośladki i meldować sie do wyjazdu.

Oooooooooo kolega Sylwek konkrety widze pisze

Popieram popieram ..............

Odnośnik do komentarza

Kochani, spokojnie pojedziemy.

Gdybyśmy dziś byli w ekwosie, mielibyśmy niespodziankę. Ewik i Wrzonio dziś już tam nas szukali :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Ja mogę leciec,mimo deszczu,ale co powiem żonce? Bo moja połówka na pewno nie wsiadzie,na maxi i nie pojedzie w deszcz,a jechac bez mojej papunci to kiepsko:(

Odnośnik do komentarza

Witam!

Pogodę będziecie mieli na 100%, chociaż mnie nie będzie! Życzę super imprezy! Ja jutro wyruszam do serca skuterów!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A byliśmy, byliśmy. Chcieliśmy wam zrobić niespodziankę, ale przez zupełne zakręcenie nadmiarem obowiązków, przyjechaliśmy tydzień wcześniej.

Zrobiliśmy wizytację ośrodka. Droga dojazdowa trochę nieciekawa bo to taki szutr z kamykami, ale tylko 300m. Ośrodek fajny tylko coś skuterów mało było (tylko jeden stał w ośrodku, ale to nikt z naszych).

2012-07-13%252020.32.20.jpg

Nie pękać chłopaki, żaden z was nie jest taki słodki, żeby byle deszczyk (o ile będzie) Was rozpuścił. Teren biesiad jest zadaszony wiatami więc do karkówki też wam nie napada.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani!

Proszę podajcie mi dokładne miejsce spotkania 20 lipca, może namówię kuzyna na wspólny wyjazd - tym czasem nową Skodą Citigo i spotkanie z Wami, podję mój nr. te. kom: 606623984. Czekam na info od Was Przemek "Doktorek"

Odnośnik do komentarza

Przemku spotykamy się w Łomży o godz 10.00 McDonalds ul.Legionów 58 Statoil . Przypominam że prowiant każdy organizuje we własnym zakresie ewentualnie na miejscu zrobimy zrzutkę a co do noclegu w ośrodku musisz sie jak najszybciej zdeklarować - pokój dwuosobowy ze śniadaniem 130zł Więcej szczegółów zobaczysz w postach powyżej .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...