Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja to w sobote ognicho w niedziele śniadanko i powrotne kulanko :clapping:

Ale mnie się rymło hehehehee................

P.s. Na tym grilu to chyba Prosię będzie tak ??? bo kiełby za 50 zł z karkówką i kaszanką to w życiu :kwasny: nie zjem trochę drogawo, może jakieś ognicho dało by rade zorganizować i sami byśmy sobie coś zakupili na kolacyjkę?????????????????????

Dla upewnienia sie, wyjeżdżamy 20 lipca ,w piątek,a powrót 21lipca,sobota,zgadza się ? Bo nie wiem,czy Rafal pomylil dni,czy jest nieświadomy,ze niedzielne sniadanko,to już jemy w domku :-)

Odnośnik do komentarza

Rafał, jak sobie wyobrażasz cały dzień tylko na śniadaniu w domu i wieczorem jedzenie kiełbasy z ogniska?????

Czy to oby nie za mało, ja sam chętnie jakiś obiad zjem..

Z ogniska to w sumie można mieć tylko kiełbasę i pieczone ziemniaki.Jakoś nie pamiętam innych dań.

A z grilla sam wiesz, że może być urozmaicone jedzenie. Czekam na konkretną ofertę menu i cennik z ośrodka a cena grilla jest jeszcze do negocjacji..Wszystko zależy od nas...

ps. Jurek poprosił mnie o pomoc w załatwieniu noclegów, gdyż dzwonienie z Norwegii jest strasznie drogie...

Panie i Panowie, proszę w miarę w krótkim czasie podjąć decyzję odnośnie jedzenia i zakwaterowania w ośrodku, który znalazł Jaro4setka..Czy to nam pasuje, czy szukamy dalej innej lokalizacji???

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Dobrze ja nie mam nic przeciwko , wyraziłem tylko swoje zdanie , którego nie zmienię gdyż uważam że Grill za 50 zł to jest zajebiście drogo a za 50zł to można dobry obiad zjeść na parę i jeszcze na MAMROTA zostanie , takie jest moje zdanie.....................................

Odnośnik do komentarza

Żeby było jasne, ja też wyraziłem jedynie swoje zdanie, a ostateczne decyzja będzie podjęta przez większość

Ja osobiście jestem za tym miejscem, obiadem, grillem i śniadaniem

Jakie jest zdanie reszty Braci???

Odnośnik do komentarza

(...)Mysle, ze powinnismy sie spotkac w Lomzy ok 10 rano(...)

to jednak - nie w Ełku...??? :clapping:

ja jestem za tym,za czym bedą wszyscy :)

A ja za tym samym co Jarek

skoro taka jednogłośnośc to i ja się zgadzam. Propozycja Bartheeza bardzo rozsądna, możemy poprosic o organizację ogniska, a jedzonko i napoje sami zorganizujemy. Kwestia obiadu...??? Czy po podróży będziemy bardzo głodni, czy może przekąsimy coś na szybko, a główny posiłek zorganizujemy wieczorem?

EDIT:Bartheez5, Czaro69

- czekajcie, czekajcie. Ja tu piszę powoli, a tu taka dyskusja zaŻARTA ( od ŻARCIA, a nie - od ŻARTÓW)

Kwestia obiadu - myślę, że po podróży jednak każdy będzie głodny, a jak obiad będzie na nas już czekał to mniam mniam!

1. Jestem za obiadem :clapping:

Co do grilla kontra ognisko - to dla mnie sprawa otwarta, ale jeżeli mój głos miałby przeważyc to jestem za ogniskiem :surrender: . Ale jeżeli bez obiadu - to wtedy koniecznie grill :chef:

2. Rano w sobotę - jestem za śniadaniem (może byc do łóżka ewentualnie :kwasny: )

Ośrodek wypatrzony przez Jara jest bardzo OK :clap:

3. Jestem za ośrodkiem znalezionym przez Jaro4setkę, nawet mogę z Nim spac w jednym domku !kisss

Odnośnik do komentarza

Szymon jeszcze z Tobą nie spałem :-) , mam nadzieję,że ten osrodek jest niedaleko jeruzal, jak patrzylem na mapie,to wyglądało,że tak :-)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jaki gorący temat. Spokojnie, ja z racji tego, że nie wiem czy będę obecny dostosuję się do większości. Panowie, to przyjemność taki wyjazd,bez nerwacji.

Ps.Warszawa rwie, aż miło.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w Jeruzal nie zabawimy zbyt długo, a gro czasu spędzimy potem w tym ośrodku. Ciekawe czy koledzy z Mazowsza nas znajdą kiedy będą chcieli na spotkanie przyjechac...??? Pewnie jakąś niespodziankę nam szykują, bo coś cisza w tym wątku rozpoczętym przez Domela.

Jaro, chrapiesz???

Odnośnik do komentarza

Czyli widzę, że ośrodek nam pasuje!!!

Jaro, Twoja lokalizacja chyba wszystkim się podoba :clapping:

Nadmienię,że obiad może być zamówiony doraźnie, pewnie trzeba będzie podać tylko ilość parę dni przed, można zamówić np. coś co lubimy.....

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w Jeruzal nie zabawimy zbyt długo, a gro czasu spędzimy potem w tym ośrodku. Ciekawe czy koledzy z Mazowsza nas znajdą kiedy będą chcieli na spotkanie przyjechac...??? Pewnie jakąś niespodziankę nam szykują, bo coś cisza w tym wątku rozpoczętym przez Domela.

Jaro, chrapiesz???

Niektóre mówią,że tak,ale osobiście nie słyszałem,żebym chrapal,więc nie moge potwierdzić :-)

Odnośnik do komentarza

czyli ośrodek spodobał się większości... a gdzie w takim razie robimy punkt startowy? bo są dwie propozycje, wcześniejsza-

... spotykamy sie w Ełku i dalej z tamtąd lecimy spacerkiem w kierunku Wilkowyje...

a, wczoraj Jurek jeszcze pisał że spotkanie w Łomży o 10...

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów serdecznie.

Obserwuje temat od poczatku,kusi mnie wyjazd z wami.

Musze jeszcze pozmieniac trochę plany urlopowe.

Jurek wpisz wstepnie na listę stalone + ?

A z resztą bedzę meldował później.

Pozdrawiam stalone ;)

Odnośnik do komentarza

Sylwek brawo! Liczę, że się uda Ci wygospodarować wolne w tym okresie. Głupio by było jakby więcej przyjechało ludzi z Mazowsza niż z W-M, skoro jest to pomysł z naszego regionu. A Warszawiaków pewnie będzie co najmniej kilkanaście maszyn, jak nie lepiej- przecież mają rzut beretem i są najliczniejszym regionem...

Odnośnik do komentarza

Dostałem następującego maila:

Witam Panie Czarku,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej i w odpowiedzi na maila potwierdzam przyjęcia rezerwacji wg poniższego zestawienia:

- noclegi dla ca 20 osób w terminie 20/21 lipca dla 16 osób w domkach w pokojach dla 2ch osób, 4 osoby do ewentualnego wspólnego zamieszkania

- obiad w cenie 25 zł /os. w dniu 20 lipca (dwudaniowy np. pomidorowa, schabowy, frytki, sałatka sezonowa, napój) dla 20 osób

- biesiadę grillową w cenie 50 zł/os – menu

Karkówka

Kiełbaska

Szaszłyki

Pałki z kurczaka

Surówki sezonowe 2 rodzaje

Dodatki: Pieczywo, masło czosnkowe i zwykłe, sosy

Napoje zimne

Dodatkowo piwo z beczki: 360 zł za beczkę 30 litrów lub 6 zł/kufel 0,5 l

- śniadanie w cenie 15 zł/os dla 20 osób w dniu 21 lipca (płatki z mlekiem, półmis wędliny/ser, parówki na gorąco, pieczywo, masło, pomidor/ogórek, herbata/kawa)

ATRAKCJE NA WIECZÓR 20 lipca – podaję ceny

Tenis stołowy 20zł/godz.

Strzelanie z łuku 350

Strzelanie z wiatrówek 350

Paintball 125zł/os. (300 kulek)

Uprzejmie proszę o informację zwrotną z potwierdzeniem proponowanych warunków i ew. wyboru atrakcji.

pozdrawiam

Mariola Kowalska

Proszę Was o ocenę w/w propozycji

Odnośnik do komentarza

(...)

- biesiadę grillową w cenie 50 zł/os – menu

Karkówka

Kiełbaska

Szaszłyki

Pałki z kurczaka

Surówki sezonowe 2 rodzaje

Dodatki: Pieczywo, masło czosnkowe i zwykłe, sosy

Napoje zimne

Dodatkowo piwo z beczki: 360 zł za beczkę 30 litrów lub 6 zł/kufel 0,5 l

- śniadanie w cenie 15 zł/os dla 20 osób w dniu 21 lipca (płatki z mlekiem, półmis wędliny/ser, parówki na gorąco, pieczywo, masło, pomidor/ogórek, herbata/kawa)

Proszę Was o ocenę w/w propozycji

Noo, menu na grill jest imponujące. Zmieniam zdanie - jestem za: ;) obiad + grill :) . Napoje na grill oni też zapewniają???

Odnośnik do komentarza

Napoje zimne do grilla zapewnia ośrodek, natomiast wszystkie napoje z procentami musimy zabezpieczyć sami...

Do grilla mamy oczywiście obsługę, także nikt od nas nie będzie musiał kucharzyć

Odnośnik do komentarza

Dostałem następującego maila:

Witam Panie Czarku,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej i w odpowiedzi na maila potwierdzam przyjęcia rezerwacji wg poniższego zestawienia:

- noclegi dla ca 20 osób w terminie 20/21 lipca dla 16 osób w domkach w pokojach dla 2ch osób, 4 osoby do ewentualnego wspólnego zamieszkania

- obiad w cenie 25 zł /os. w dniu 20 lipca (dwudaniowy np. pomidorowa, schabowy, frytki, sałatka sezonowa, napój) dla 20 osób

- biesiadę grillową w cenie 50 zł/os – menu

Karkówka

Kiełbaska

Szaszłyki

Pałki z kurczaka

Surówki sezonowe 2 rodzaje

Dodatki: Pieczywo, masło czosnkowe i zwykłe, sosy

Napoje zimne

Dodatkowo piwo z beczki: 360 zł za beczkę 30 litrów lub 6 zł/kufel 0,5 l

- śniadanie w cenie 15 zł/os dla 20 osób w dniu 21 lipca (płatki z mlekiem, półmis wędliny/ser, parówki na gorąco, pieczywo, masło, pomidor/ogórek, herbata/kawa)

ATRAKCJE NA WIECZÓR 20 lipca – podaję ceny

Tenis stołowy 20zł/godz.

Strzelanie z łuku 350

Strzelanie z wiatrówek 350

Paintball 125zł/os. (300 kulek)

Uprzejmie proszę o informację zwrotną z potwierdzeniem proponowanych warunków i ew. wyboru atrakcji.

pozdrawiam

Mariola Kowalska

Proszę Was o ocenę w/w propozycji

wszystko ok, tylko ta zupa pomidorowa... kto chce odkupić talerz pomidorówki ;)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Moim skromnym zdaniem, jak znam życie na miejscu będziemy już dość późno. I nie ma sensu brać obiadu i grilla. Lepiej, albo zjeść obiad i zorganizować ognisko z kiełbaskami i mamrotem lub zrezygnować z obiadu i zjeść obiadokolacjogrill z mamrotem. To tylko moje skromne zdanie. Zawsze jednak dostosuje się do większości.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Moja taka prośba !!!! Co by z tymi domkami nie wyszło jak rok temu, że co niektórzy zostali delikatnie mówiąc wydymani .............................

Chociaż kto wieeeee.........................

Odnośnik do komentarza

Sorki chłopaki ale dopiero co wrocilem z roboty ;) Jestem za tym osrodkiem jak i większosc za jedzonkiem też,tak wiec nie ma najmniejszego problemu.

Ale jest jeszcze jedna ważna sprawa,mianowićie,czy Wasze Zacne, Burki, Jamajkii,i inne maxi, dadzą radę pokonoać taka trasę? :P:D

Mojj Burgolot tyle kilometrów robi na sniadanie :) a jak z Waszymi sprzętami??

Odnośnik do komentarza

Hiii no bo tak sobie myślę czy oby wszyscy dotarli do celu? tymi maszynami z płozami? ;)

Aaa Rafał tak tak :) wez olej bo benzynka droga wiec moze jak doleje oleju to taniej wyjdzie hiiii

Bardzo proszę o deklarowanie się, kto jest za osrodkiem ,obiadem grilem itp. Jeśli ktos nie ma ochoty na obiad, bądz inne rzeczy kulinarne,nie muśi tego brać,ale musimy okreslic się Panowie,tak więc czekam na wpisy,kto za? i listę zamykam.

Odnośnik do komentarza

Jurek, proszę wpisać nas na obiad, grill i śniadanie. Wybieramy też ten ośrodek

Ps. termin imprezy jest w dniach 20-21 lipiec czyli piątek/sobota

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...