Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

skoro jest problem z grilem,nie wszyscy sie zgadzaja,a nie możemy zrobic tak,że cześć jest na grilu,a ta co sie nie zgodziła siedzi i patrzy,to może zróbmy w ten sposób,zamówmy w ośrodku obiado-kolacje na godzine 19,o ile pamiętam koszt to 25 zł,kto bedzie chciał to zje,a po kolacji usiądziemy gdzieś pod wiatą wypijemy po piwku,czy też winku,porozmawiamy... a jak ktoś zgłodnieje w ciągu dnia,to np. o godzinie 14 zatrzymamy sie na jakieś jedzonko (po drodze na pewno coś znajdziemy),też bez przymusu,tylko chętni,reszta grzecznie poczeka :) taka jest moja propozycja :)

Jaroo dla mnie BOMBA rozwiązanie tylko co by reszcie pasowało, bo wiesz niektórzy muszą mieć BIESIADE........................

Ale ogólnie dla mnie pomysł bomba , najlepsze wyjście na chwilę obecną

Odnośnik do komentarza

bo wiesz niektórzy muszą mieć BIESIADE........................

Rafał, ja nie chcę biesiady, ale chcę grilla i sobie go zamówię

Odnośnik do komentarza

Jurek dziś wtorek - zaklepałeś ten ośrodek? Żebyśmy rzeczywiście nie zostali z ręką w nocniku. Znasz zdanie wszystkich uczestników wypadu, odnośnie lokum i strawy. Uważam że jako główny organizator powinieneś podjąć kluczowe decyzje odnośnie wyjazdu, bo słownymi przepychankami o niczym nie zdecydujemy i nie dojdziemy do porozumienia.

Odnośnik do komentarza

Tak dziś zamykam listę. Są na niej jak widać osoby chętne na grilla i mniej chętne na tego rodzaju rozrywkę ale to nie znaczy że nie jedziemy razem . Poprostu każdy wybrał to co uważał za stosowne . Tak więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę coś dopisać lub z czegoś zrezygnować proszę pisać bo dziś zamykam listę . Co gorsza "podobno" pogoda ma nam nie dopisać ...wrrrr nawet nie chcę myśleć o tym .Żonka moja się szykuje a jak pogoda nawali to boję się że kolejny raz już szykować się nie będzie ....

Osrodek,zaklepany. :hammer:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety !!Wykrakałem !!

Chciałbym poinformować , iż niestety do Wilkowyj będę musiał udać się sam :) !placz2 , gdyż Makowinka udała się za Odrę .

No ale z tego co widzę to Sylwek będzie sam , a więc jak nie będzie stało nic na przeszkodzie to mogliby my spać w tym samym pokoju ( nie w łóżku!!!! ) :clapping:

Odnośnik do komentarza

To tyllko zostało przygotować maszyny !scooter Mnie jeszcze czeka,wymiana Variatora,tak więc jak tylko się pojawię w domku,zabieram się za wymianę :laughing:

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Juras nie wiem czy to jest sens roZbierać te twoje wario? Jak ty chłopiec zrobisz z 1000 no niech 2000 tyś.km. I postawisz Suzi do garażu znów na rok czasu

Ps. Straszny nawał roboty dzisiaj w fabryce stąd ta godzina postu

Odnośnik do komentarza

Krzych, nie ma problema możemy stanowić obsadę pokoju.

Juras to ja mam być tym rydzem ?

Dobra dobra zapamiętam to sobie.

Jutro jadę powdychać trochę jodku na Piaski,pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza

Rafał wiesz że lubie ,w sumie każdy lubi, jak niunia pięknie mruczy,vario juz mam z 6 miesięcy temu kupione więc misze coś z tym fanten zrobic:) ale może ktoś kiedys będzie zadowolony gdybym sprzedawał?

Stalone spoczko wcisniemy cię gdzieś między panie :msn-wink: Powiem jeszcze tak: umieram od tej duchoty i gorącza,masakra,Ja chcę do Norwegii hiiii :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Ja chcę do Norwegii hiiii :fireman2:

Jurek, żeby tylko tego Twoja żona nie przeczytała, bo nie będziesz mieć kolacji :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Czaro pssss :fireman2: dobże że faktycznie nie czyta forum hii,

Dzis chciałem uruchomic swego burgolota iii? no własnie w tym momencie ładuje aku,co z tego wyjdzie zobaczymy? a nie dawno pisalem czy Zacne dojada ale :msn-wink: wstyd.

Odnośnik do komentarza

Witam, byłem zobaczyć jak wygląda ta Julianówka??

Widok w stronę miejsca grillowania i domków z budynku głównego

21813981.jpg

Miejsce do jedzenia:

21814005.jpg

i grillowania:

21814029.jpg

Wnętrze pokoju w domku:

21814053.jpg

Miejsce do grilla wyposażone w wodę kuchenkę, mikrofalówkę i grilla.

Domki mają dwa takie same pokoje (3 pojedyncze łóżka) i łazienka (oddzielne WC).

W budynku głównym pokój 6 osobowy z łazienką.

Czekam na szczegóły odnośnie grilla.

Uwaga: ręczniki musimy mieć swoje. Ośrodek nie ma restauracji, więc musimy wszystko zamówić wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja wraz z familiją :fireman2: od soboty bedę balował blisko Giżycka - Camping Borowo przez 3 tygodnie :mad2:. Może miałby ktoś z Was ochotę na Grilla nad Niegocinem?? Zapraszamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Czarku! na fotach wyglada to fajnie,ale jeśli tak jak mówiłes wyszłoby z grilem,to uważam,ze kupimy sami cos sobie,Jak juz to było wałkowane,w poprzednich postach,a teraz wychodzi ze chce zrobić inaczej Pani Mariola, to,możemy sami sobie kupic papu, i wziac kogoś kto by nam to z grilował,

Odnośnik do komentarza

(...)Domki mają dwa takie same pokoje (3 pojedyncze łóżka) i łazienka (oddzielne WC)(...)

Czarku-jeśli 2 takie same pokoje-to by były 4 pojedyncze łóżka, bo na zdjęciu są 2 łóżka w jednym pokoju... Rozumiem, że w każdym pokoju to chodzi o prysznic, a wc wspólne na 2 pokoje, tak?

Jurek-o co chodzi z tym grillem, bo nic nie zrozumiałem z Twojego postu - to już nie 50/osobę?

Odnośnik do komentarza

W każdym domku są dwa pokoje.W każdym pokoju 3 pojedyncze łóżka.

Domek ma wspólną łazienkę (prysznic+WC na dwa pokoje).

Łazienka składa się z dwóch oddzielnych części: prysznica i WC..

Chyba teraz jest wszystko jasne, zakwaterowane w domkach będą małżeństwa.

Co do grilla, to spytałem wprost ile i czego dostaniemy na głowę i się trochę uśmiałem. Teraz czekam na nową ofertę i wycenę tej usługi.

Odnośnik do komentarza

Ano czekamy, miał być wczoraj ale nie ma. Jak tylko dostanę to wklejam treść maila i zastanowimy się co dalej

Odnośnik do komentarza

Tak jak Czarek napisał, ja dodam tyllko że Mariola kombinuje moim zdaniem, zmienia menu,i jesli nie poprawi tego,zrobimy sobie grilla tak jak Rafał napisal,sorki chlopaki ale niech nie mysla ze jestesmy do dymania,umawiamy sie a potem jakies inne opcje sa? sam tego nie rozumiem,czekamy na jej ofertę koncową choc powiem,ze tak jej sie spieszyło a teraz sama zwleka z odpowiedzią,a czemu? bo Czarek dał jej naszą ofertę co ma byc w menu,a nie za 50zl dadzą nam na pszykład karkówkę i coś jeszcze tam,więc czekamy chłopaki na ostatnia jej ofertę,a jesli nie będzie dla nas taka, zebyśmy mieli banany na twarzy to grilla zrobimy sobie sami.Sorki tak na szybkiego piszę muszę wyskoczyc do miasta. Kto z was leci Silverem? :)Jestem ciekaw?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...