Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Bartheez, my z Romanem to lecimy speedem 95-105 km/h, żeby się nie okazało, że czekacie, a potem i tak tylko dymek po Was powąchamy, he he

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Nie ma problema Szymonie

O Romka jestem spokojny bo już mieliśmy okazję nawinąć troszkę km. i wiem że przeloty rzędu 120km w ostrych winklach nie robią na nim wrażenia czym mile mnie zaskoczył. Noooooooo ale spokojnie przecież my jeździmy zgodnie z przepisami RD !scooter Jak by co to mogę poprowadzić to nasze stadko

Odnośnik do komentarza

Widze że już chłopaki się wstępnie umawiaja? i bardzoooo dobże,Avanturnik z plecaczkiem,startuja z Giżycka,a ja i moja połówka dołączamy do nich i juz potem lecimy razem, !scooter kierunek łómża

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo żałujję, że nie spotkam się z Wami, nie stety nie znalazłem osoby, która by mnie wspierała podczas jazdy samochodem na to spotkanie ! !sciana , pozdrawaiam Was życząc jak zawsze miłego spotkania :laughing: , a z piątku na sobotę Wasze zdrowie :kwasny:

Odnośnik do komentarza

Szkoda :laughing:

Czaro, czy trzeba brac śpiwór, czy będzie tam pościel? Bo mamy z Jarkiem różne zdanie na ten temat, a chcemy się zgrac.... :clover::kwasny:

Odnośnik do komentarza

Nie ma problema Szymonie

O Romka jestem spokojny bo już mieliśmy okazję nawinąć troszkę km. i wiem że przeloty rzędu 120km w ostrych winklach nie robią na nim wrażenia czym mile mnie zaskoczył. Noooooooo ale spokojnie przecież my jeździmy zgodnie z przepisami RD !scooter Jak by co to mogę poprowadzić to nasze stadko

Rafał z tyłu bedziesz miał ogranicznik prędkości,co jakiś czas dostaniesz po karku,niewiadomo,czy nadążysz za chłopakami :)

Szkoda :laughing:

Czaro, czy trzeba brac śpiwór, czy będzie tam pościel? Bo mamy z Jarkiem różne zdanie na ten temat, a chcemy się zgrac.... :cowboy::Jumpy:

oglądałem zdjecia z pokoi,to wyglądało ,że kołderka jest... można tylko ręcznik wrzucić :)http://www.ekwos.com.pl/index.php?id=3
Odnośnik do komentarza

Tk ręcznik musi kazdy wziąść,a kołderka !OKK to juz nei koniecznie,bo moja żoncia mnie rozgrzeje :laughing:

Muszę się wam pochwalić ze Wczoraj moja córa wygrała Bitwę Na Głosy! :Jumpy: cały dzien muśieliśmy tam siedzieć,masakra,no ale warto było,co gorsza musieliśmy udzielic wywiadu a to juz gorzej nam poszło hiii

Odnośnik do komentarza

no właśnie, - "kołderka", ciekawe czy to do zdjęcia, czy tak dla wszystkich?

Jurek-gratki,a kiedy będziecie w tiwi?

Odnośnik do komentarza

Tk ręcznik musi kazdy wziąść,a kołderka !OKK to juz nei koniecznie,bo moja żoncia mnie rozgrzeje :Jumpy:

Muszę się wam pochwalić ze Wczoraj moja córa wygrała Bitwę Na Głosy! :cowboy: cały dzien muśieliśmy tam siedzieć,masakra,no ale warto było,co gorsza musieliśmy udzielic wywiadu a to juz gorzej nam poszło hiii

to już drugi burgmaniak,którego córka dostała sie,gratulacje :laughing: ,na wyjezdzie porozmawiasz z makim,udzieli Ci kilka rad odnosnie bitwy na głosy :)
Odnośnik do komentarza

Gratulacje Jurek, córcia Ci się udała :laughing:

Ps. Ręczniki są po 2szt na osobę, duży i mały, pościel (kołderka) też jest. Czajnik jakby co wezmę :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

teraz to my faktycznie prawie jak rodzina,raz że Burgmaniacy dwa Warmia i Mazury a trzy córy nasze Bitwę wygrały. :clapping:

No Juras !! Gratulacje Tobie , Twojej Żonie , no i oczywiście Córci - za to że wytrzymała taki stres .

Wiem co to jest - oj wiem .Teraz to się zacznie !! :boxing:

Próby od wtorku do Czwartku , w Piątek generalka w studio a w sobotę Nerwy czy przeszli czy nie .

Szykuj kaskę na smsy !! :blush: Ja oczywiście będę kibicował drużynie z Olsztyna !! :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...