Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

My też dziękujemy i czekamy na fotoreportaż Szymona !OKK !OKK

Jedzonko godne polecenia, ale podpiwek przebił wszystko, pyszota !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Wszystkim uczestnikom sobotniego spotkania dziękuję za przybycie i mile spędzony z Wami czas.

Oto kilka fotek

w oczekiwaniu na Romana, w Suwałkach na Statoil, kask odłożyłem na trawkę, by potem w drodze do Augustowa móc sobie oglądac spacery mrówek, po wewnętrznej stronie wizjera mego kasku...

20120428_105156.jpg

w Augustowie ekipa się zwiększyła - oprócz Romana, Ani i mnie - z Suwałk, dołączył też Moplic, Jaro4setka i kolega Marek spoza forum na VALKIRII

P4282715.JPG

pierwszy przystanek - Studzieniczna niedaleko Augustowa

P4282717.JPG

pogoda była iście letnia, wiec na łono wyszliśmy tylko w t-shirtach

P4282719.JPG

drugi przystanek - Wigry nad jeziorem...Wigry

P4282738.JPG

hmm, ale skąd komar na tylnej lampie...? :P

P4282751.JPG

przed wejściem do knajpy w Suwałkach, Jaro4setka piękne chodaki wypatrzył - jak ulał na jego Majesty... !OKK

P4282765.JPG

na szczeście wewnątrz był przyjemny chłód, więc mogliśmy zaspokoic głód :lol:

P4282773.JPG

Valkiria - była największa i najwięcej kłopotów sprawiła, na szczęście wspólnymi siłami - pokonaliśmy

P4282783.JPG

koniec części pierwszej..., resztę muszę jeszcze zgrac.sorki, że tyle to trwa !pomidor

Odnośnik do komentarza

Szymon, myślę, że ten komar na tylnej lampie źle ocenił Waszą prędkość przelotową i nie zdążył wyhamować !w00t

Dzięki za foty i czekamy na drugą część... !OKK

Ps. Szerokości, bezpieczeństwa na Litwie !scooter !scooter i wracajcie cali do domków !YES

Odnośnik do komentarza

Nie nie nie mogę !sciana wy mnie dobijecie tymi postami,ja chce na turlanko !placz1 Zapodajcie więcej chciaż fotek bo umre tutaj.Wasz ziomal :)

Odnośnik do komentarza

część druga:

W drodze na kawę do Augustowa...piękne światła STOP w TOPCASE Jaro4setki :)

P4282787.JPG

po drodze zatrzymaliśmy się na fotki w ruinach pałacu Paca, w Dowspudzie

P4282794.JPG

zadek Aprilki Moplica - cud, miód, palce lizać... !YES

P4282807.JPG

tu się już rozdzieliła nasza grupka, Roman i Ania w prawo...

P4282815.JPG

reszta w lewo, na spotkanie z Avanturnikiem i Wandalistką w Augustowie :D

P4282817.JPG

kiedy wszyscy nagle dostrzegli, że słońce zmierza za horyzont...

P4282830.JPG

musieliśmy się pożegnać !kisss i udać do swych domów

20120428_180218.jpg

Jeszcze raz dzięki za wspólne spotkanko, za to, że chcieliście przyjechać. Szkoda, że nie wszyscy mogli, mam nadzieję, że next time frekwencja będzie jeszcze większa... :P

Podaję link do reszty zdjęć - TU

Odnośnik do komentarza

!scooter :) !OKK ale mnie kreci nooo,niech mnie albo mi odbije albo juz sam nie wiem,ale wam moge życzyc miłego turlanka na !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No widzę że kulanko po Suwalszczyżnie się udało !! Tak trzymać ! A co ! niech wszyscy widzą jakie piękne okolice mamy na Mazurach ! Opróczboat.gif i lasów .Zresztą na Szymonie można polegać . Ty chłopie zawody chyba pomyliłeś !! Powinieneś przewodnikiem turystycznym zostać !!punk.gif

Odnośnik do komentarza

Maki żałuj,że nie byłeś z nami na wycieczce śladami budowli III Rzeszy...Tam było co oglądać !OKK

Odnośnik do komentarza

No widzę że kulanko po Suwalszczyżnie się udało !! Tak trzymać ! A co ! niech wszyscy widzą jakie piękne okolice mamy na Mazurach ! Opróczboat.gif i lasów .Zresztą na Szymonie można polegać . Ty chłopie zawody chyba pomyliłeś !! Powinieneś przewodnikiem turystycznym zostać !!punk.gif

Krzysiek,Suwalszczyzna jest nasza,to podlasie :D

Odnośnik do komentarza

Szymon, a Ty z Litwy nadajesz? Bo się już pogubiłem !w00t

jesteśmy w Druskiennikach, hotel de Lita. byliśmy dziś w aquaparku-super frajda po jeździe w upale. jutro-Wilno. nie mam kompa, pisze ze smartfona i nie wiem jak FOTKI wstawić. jak wrócę to w wątku o litwie coś napisze- tylko narazie mój post jest tam ostatni- mogę pisać potem znów? może Rudy56 wstawi dzisiejsza fotkę,jak ruszyliśmy z suwałk-bo nas odprowadzał...

Odnośnik do komentarza

Coś skrobnę w temacie Litwy, żebyś mógł spokojnie napisać, pozdrawiamy całą ekipę !piwko

Uważajcie na siebie,szerokości !scooter

Odnośnik do komentarza

Jaro - Ty też masz duży udział w poczęciu !winkiss wyżej wspomnianej wyprawy - "STEJK & DRAJV". Bartheez5 - szykuj się !YES ...rzuć tam info w Ełku przez megafon !tut !!!

Odnośnik do komentarza

To szykuje się kolejny wyjazd na jedzonko !scooter !scooter i bardzo dobrze.Będzie możliwość pogadać !piwko

Odnośnik do komentarza

Bartheez5 - właśnie podczas "stejk & drajv" liczymy, że zdacie nam relację - (przy kuflach !piwko... litewskiego kwasu chlebowego :) ) - jak bawiliście się w Żywcu, wiadomo - co opowieści oralne to nie manualne (i to jeszcze na klawiaturze :D )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...