Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie! Sezon w pełni, a w Warmińsko-mazurskim zapadła totalna cisza :( zauważyłem to już dawno,  pisałem parę  razy na forum naszej grupy ale nie wiele osób coś pisało, dla tego teraz pisać, ja sam bardzo mało w tym sezonie jeździłem, a spowodowane to jest tym, że gorzej się czuję, pozdrawiam Was kochani i życzę Wam  miłego i bezpiecznego sezonu, może zobaczę się z Wami na Leniwcu Przemek Doktorek 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Próbowałem coś zorganizować w tamtym roku ale nie wyszło. Latem mam tylko wolne soboty i to nie wszystkie. Jeżeli ktoś coś zaproponuje to chętnie się wybiorę na wspólny wypad. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Też byłbym chętny spotkać się czy przejechać, tylko czy ktoś by chciał ze 125 jechać ,:unsure:  bo bym pewnie nie nadążył :blushing:  Ale w każdym bądź razie, życzę kolegom, żeby kiedyś jakiś spod wypalił !OKK Bym zajechał na Leniwca, bo nie daleko, ale w tym okresie wyjeżdżam do rodziny.  Pozdrawiam kolegów których miałem okazję osobiście poznać :  nie dawno Doktorek - Przemek i wiosną MAKI - Krzysiek 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I nastała ponura jesień ☹️ Co u Was? Dawno nie miałem z WamI kontaktu, w tego rocznym sezonie bardzo mało jeździłem Zacną ☹️ ostatnio coś źle z moim zdrowiem ☹️ dosłownie nie mogę  chodzić ☹️

Odnośnik do komentarza

Witaj Przemku :)  tak jak piszesz nastała NUDA  :(  i chyba już w większości Koledzy pochowali swoje maszyny i czekają do WIOSNY ;)  Oby te zimne i chłodne dni szybko minęły :) jak pewnie każdy z nas trochę pojeździło się w tym sezonie :)  !scooterja też z kolegami z mojej wiochy ;) wypuściliśmy się kilka razy troszkę dalej, a to do Stegny 393km i na Trójstyk Granic 343km w dwie strony tak jak wspomniałem w innym temacie wyprawy/dalsze  podróze 125 i tak od czasu do czasu jak to mówią - wokół Komina. W każdym bądź razie fajnie :)  Kurcze szkoda że u Ciebie Zdrówko za szwankowało aż tak :( miejmy nadzieje że to tak jakoś chwilowo. Ale w każdym bądź razie życzę wszystkiego dobrego, poprawy zdrówka i do zobaczenia kiedyś może :)  Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza

Witam i masz rację Jaro to se już ne wruti ! Inne czasy inny klimat teraz ludzie jacyś zaganiani na nic nie ma czasu dziwnie jakoś ??????????????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety też to potwierdzam, ale może byśmy zorganizowali jednodniowy zjazd w środku W-M, żebyśmy nie zapomnieli jak wyglądamy oraz poznali nowych kolegów. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 Drodzy Koledzy Burgmaniacy

Na początek przepraszam  za brak odzewu na forum regionalnym jak również ogólnym. Względy te spowodowane są moja sytuacją rodzinną .Oczywiście w miarę możliwości postaram się coraz częściej  zaglądać na naszą  witrynę. 

Popieram propozycje Bargacza. Z chęcią bym się spotkał na jakiejś posiadówce nawet z noclegiem. Dobrze  gdyby to był  tzw. opłatek wigilijny. Jeśli  byli by chętni to czekam na propozycję. Jeśli nie uda się przed świętami to może po Nowym Roku?

Pozdrawiam i do dzieła !

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem za spotkaniem opłatkowym w Nowym Roku, 27 kładę się do szpitala na parę dni na Urologię w Giżycku mam tam mieć zrobiony zabieg ... ☹️, czekam na Wasze propozycje i pozdrawiam Was Burgmanijni Bracia

Odnośnik do komentarza

Pewnie było by FAJNIE się spotkać gdzieś :) , ale czy się uda :unsure: tak jak piszecie MAŁO TEGO CZASU na wszystko  :(  :( ale jestem dobrej myśli że coś kiedy wypali  :)  jak będę mógł i czas pozwoli to choć na trochę wpadnę w odwiedziny ;) aczkolwiek nie wiem jak to będzie, bo od jutra zaczynam się szkolić w Olsztynie przez dłuższy czas :blink:  

Odnośnik do komentarza

Witajcie koledzy w nowym roku i życzę wam wsiego dobra i szczastia mnogo i mam nadzieję że jednak uda się nam zorganizować jakiś wspólny trip pomimo ciągłej bieganiny i braku czasu już prawie na nic !!! Co prawda zima w pełni ale myślę że co po niektórzy już szykują maszyny i nie mogą się doczekać suchych dróg i cieplejszej aury !!! Tak że do zoba i coby spotkanie doszło do skutku .

Odnośnik do komentarza

Ja dziś nie wytrzymałem koło południa i była mała przejażdżka 67km,  słoneczko,  suchy asfalt, + 7, zimowe ubranie i jazda :scooter: ludzie trochę się patrzyli jak na czubka ?, ale nie byłem sam ? ku memu zaskoczeniu przed Reszlem spotkałem jadącego motocyklistę, za Św.Lipką parę na Motorze i w Kętrzynie kolejnego motocykliste, normalnie szok ?  Można powiedzieć  chyba IDZIE WIOSNA ?  dobrze, że to już z górki i bliżej niż dalej do tej WIOSNY ? A ku fotka z parkingu przy lesie ? 

eMRa4Br.jpg?1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hura! Przedwczoraj zrobiłem przejażdżkę poza miasto do Rynu i z powrotem i po powrocie stwierdziłem, ze Zacnej nie sprzedam, ? daję radę nią jeździć ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎28 o 16:48, Doktorek napisał:

Hura! Przedwczoraj zrobiłem przejażdżkę poza miasto do Rynu i z powrotem i po powrocie stwierdziłem, że Zacnej nie sprzedam, ? daję radę nią jeździć ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...