Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie użytkownika Warmiński Klub Motocyklowy Drager Orneta.  14 maja jest zlot w Krośnie koło Ornety ukłon w stronę kolegi Sylwka  może zapoda troszkę więcej informacji ????

Odnośnik do komentarza

Witam mam  pytanie do braci WAR-MAZ kto w tym roku jedzie od nas na Burgmanię bo to co wiem że G Podlaska jedzie bo nawet z nimi będę pomieszkiwał jeśli się ktoś wybiera to kiedy i którędy ? Pozdrawiam Jacek 

Odnośnik do komentarza

Klub Motocyklowy Wiraż z Bartoszyc w weekend miał Zlot w miejscowości Kinkajmy i wczoraj organizował przejazd ulicami miasta, a później kto był chętny to była przejażdzka do jednego z pobliskich kolekcjonerów Motocykli, po prostu SZOK co tam jest :surprise:

AaMHGUy.jpg?1

kKc60Us.jpg?1

5mcVq2o.jpg?1

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może by się w końcu spotkać w W-M. Ja mam wolne tylko soboty. Proponowałbym np. w Mrągowie zrobić jednodniowy zjazd. Czy byli by chętni?

Odnośnik do komentarza

Ja to nie znam się na geografii ale myślę że blues nas moze połączyć w Suwalkach i na Leniwcu bo jak nie teraz to kiedy? Odnośnie spotkan ja też dużo pracuje ale wolnej chwili mogę wpaść do Mrągowa lub Olsztyna

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adaś dzisiaj zobaczyłem że mam nie ważny Dowód rejestracyjny rano zrobię przegląd Zacnej, a w piątek jadę na Rehabilitację, mało nas odzywa na forum. Czyżby rozpadła nasza WM grupa?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jak to na Mazurach ciężko z jakimś spotkaniem ;) piszę tak bo kiedyś z forum samochodowego coś chcieliśmy z kolegą zorganizować i nie udało się, niby są ludzie i ich nie ma :(  Jeżeli by kiedy czas pozwolił to bym podjechał moim bzykiem, na jakieś spotkanie :) ale czy ktoś by chciał  :unsure: a z przejażdżką to już gorzej, bo ja jeżdżę za wolno według innych motocykli :blushing: 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Wszystkich zakręconych Burgmaniaków

Przepraszam że za dużo nie odzywam się na forum, (sprawy rodzinne, służbowe ). Z jazdą i spotkaniami też teraz jest różnie. Jak jest chwila wolnego to robi się tzw. spontan telefoniczny i zawsze te kilkaset km. się kulnie. Jesli będą chętni na przejazd w tą sobotę do Mrągowa i okolic- to piszcie TU . Ja na chwilę obecną jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

Witam rozsądny termin i będę i nie prawda że musimy zapindalać po 150 dostosujemy się do najsłabszych:P Może coś w lipcu nam wypali ! PROPOZYCJE TERMINU  ,PROPOZYCJE TERMINU ,PROPOZYCJE TERMINU PROSZĘ !!!!!

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, jac555 napisał:

Witam rozsądny termin i będę i nie prawda że musimy zapindalać po 150 dostosujemy się do najsłabszych:P Może coś w lipcu nam wypali ! PROPOZYCJE TERMINU  ,PROPOZYCJE TERMINU ,PROPOZYCJE TERMINU PROSZĘ !!!!!

Masz rację Jacku 150 to zawolno, będziemy zapitalać po 170... :). Ps.jeszcze nie wiem, ale może mi też uda się wpaść... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobra

Mamy poniedziałek i cały tydzień na zaplanowanie wycieczki - 1czy 2 dniowej ?. Warmiacy do roboty! Ja mogę w waszą stronę zrobić do 100-120 km. Pomyślmy też o kolegach z Podlasia, co by nie mieli za daleko. Nie wiem może Kętrzyn i święta lipka lub Wilczy Szaniec.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może spotkać się na placu w Mrągowie, np o 12.00 a potem zobaczymy. Przede wszystkim może odezwali by się chętni. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noo trudno czekałem na odzew. Wiem wiem ! Wakacje urlopy. Jak by coo to smsa do mnie 607trzy6siedem6trzy6.

Pozdrowienia.

Ooo właśnie znowu zanosi się na burzę. 2dzień daje na Mazurach.

Odnośnik do komentarza

Czekałem do ostatniej chwili, pogoda chyba nienajlepsza będzie, żeby gdzieś wokół komina to może bym się skusił,ale dalej to może być nieprzyjemnie... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...