Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jakoś nie mogę przyzwyczaić się do tego widoku, Krzysztof i integra... Cały czas widziałem Cię w towarzystwie burka ale z tym maxi też Ci do twarzy... ;-)

Odnośnik do komentarza

5918f93154b3c98bgen.jpgb4c8a8823d0e2210gen.jpg395f6df37d1aa809gen.jpg

No to sezon otwarty tylko Bargacz gdzieś mi zginął i się rozjechaliśmy ale i tak było super !!!!! p.s. Maki fajna maszynka gratki wielkie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Maki sprzęt super ....:) oczywiście ,pod względem wygody, nie umywa się do burka650 ...ale coś za coś ..... honda to dobry motong.. :) ,jeśli jesteśmy szczerzy --- integra nie jest, i nie będzie wygodniejsza od B650 :) .....ale niech wozi bezawaryjnie....

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dotknąłem ją,nawet dał mi posiedzieć :)

zdjecie.jpg

maki też nie mógł się oprzeć,powiedział mi ,że chociaż raz dziennie musi ją przytulić :)

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza

Czy Maki został już poinformowany, że nabywając Integrę należy umówić wizytę u Ortopedy? Wiadomo jakie są kolejki na NFZ. Integra ma same zalety oprócz tylnego zawieszenia, które potrafi dać dobrego kopa w odcinek lędźwiowy po przejechaniu przez głębszą dziurę w drodze. Moja oczywiście miała Ohlinsa :)

P.S. Teraz zauważyłem a to z tyłu to zapasowy zbiornik od czołgu? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pisząc odnośnie wyższego przekroku pomyślałem, że takim motocyklem nie dał bym rady jeździć rady, dla tego że mogłem zakłucić radość Makiego z nowo nabytego motocyla, przepraszam i proszę o wyrozumiałość Przemek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja oczywiście miała Ohlinsa :)

P.S. Teraz zauważyłem a to z tyłu to zapasowy zbiornik od czołgu? :)

Ad1, Co to znaczy Ohlinsa?

Ad2, Na zdjęciu wygląda tak dziwacznie ale w realu jest spoko, idzie przywyknąć

Odnośnik do komentarza

ÖHLINS

to najwyższa półka zawieszeń, tylko tym się zajmują i to na najwyższym poziomie, w sumie nic lepszego już nie da się kupić....przypadkowo mam u siebie z przodu :) , najściślejsza czołówka motogp śmiga na ohlins-ie reszta na zawieszeniach showa ,chyba że jakiegoś zawodnika z tej pozostałej części stać, to z własnej kasy dokupuje sobie ohlins-a... to tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza

Panowie! widzę że sprzęt, już powyjmowany z garaży? Mam cicha nadzieję,że na małej czarnej gdzieś się spotkamy? oczywiśćie, w miarę wolnego czasu:?)

Odnośnik do komentarza

Panowie! widzę że sprzęt, już powyjmowany z garaży? Mam cicha nadzieję,że na małej czarnej gdzieś się spotkamy? oczywiśćie, w miarę wolnego czasu:?)

Jurek, za tydzień w niedzielę w Ełku...
Odnośnik do komentarza

Ha ha:) Niee nie da się ,ale nie powiem chętnie bym się z wami spotkał, jak juz będę w PL myslę ze 27-go pojadę na 2 tygodnie do domku może wtedy? jakoś?

Odnośnik do komentarza

Panowie chętnie bym się spotkał ale do Ełku bez kwitów to troszkę nie halo bo jak by mnie Policja złapała to było by mocno po kieszeni . A tak w tajemnicy zapisałem się na kurs mam książkę i płytę do nauki a po niedzieli jazdę czas zacząć !OKK

Odnośnik do komentarza

Panowie chętnie bym się spotkał ale do Ełku bez kwitów to troszkę nie halo bo jak by mnie Policja złapała to było by mocno po kieszeni . A tak w tajemnicy zapisałem się na kurs mam książkę i płytę do nauki a po niedzieli jazdę czas zacząć !OKK

Odnośnik do komentarza

Panowie chętnie bym się spotkał ale do Ełku bez kwitów to troszkę nie halo bo jak by mnie Policja złapała to było by mocno po kieszeni . A tak w tajemnicy zapisałem się na kurs mam książkę i płytę do nauki a po niedzieli jazdę czas zacząć !OKK

Jacek, największe problemy to chyba będziesz miał z jazdą ;-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...