Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem PKK i zrobiłem lekarz czeka teraz na cieplejsze dni żeby można było zacząć jazdę bo na nauki to Pan Instruktor powiedział że nie muszę przychodzić i mam się uczyć w domu

Dostałem PKK i zrobiłem lekarza czekam teraz na cieplejsze dni żeby można było zacząć jazdę bo na nauki to Pan Instruktor powiedział że nie muszę przychodzić i mam się uczyć w domu

Odnośnik do komentarza

Marig pomysł super tylko trzeba resztę towarzystwa wybudzić z letargu ja właśnie wróciłem z rowerku i teraz idę pośmigać na 200 bo dawno nie jeździłem aż mnie dupka świerzbi taka piękna pogoda że żal sprzętu nie odpalić tylko ostrożnie żeby policja nie namierzyła bo mandacik słono by kosztował chi chi .

78db9893148c25e1gen.jpg26307fae89987ef3gen.jpg2769949482d70083gen.jpg

Poleciałem do Biskupca rozruszać maszynę po zimie trochę zimno i wiało ale jakie happy na mordce :thumbs_up:

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam wam wietrzenia maszyn. Ja musze jeszcze swoją włoszkę na serwis odstawić, wymienić tylną oponkę i będe mógł śmigać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja Gp-tka również dzisiaj zaczerpnęła świeżego powietrza

Zapomniałeś dopisać że towarzyszył Ci stary Druch MAKI - na srebrnym Królu.

Ach jaka była radocha !! A aura zimowo wiosenna przy 11st.C.słoneczna i niedoceniona .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluję pierwszego kontaktu zimowo - wiosennego :) z przyrodą na 2oo :clapping: , ja jeszcze poczekam bo jestem trochę podziębiony :(

Odnośnik do komentarza

Maki to chyba była pożegnalna przejażdżka, patrzę, że burek idzie pod młotek... Ps.moge Ci załatwić fajnego vstroma ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jaro oooo 2 sromy w GP wystarczą. Maki coś wspominał, że wsiada minimum na ,,LITRA,,

A swoją drogą to fajny sprawdzony sprzęt sprzedaje i jak ktoś kupi i utrzyma go w takim stanie jak jest teraz - śmiało można powiedzieć że drugie tyle na szafę mu dorzuci

Odnośnik do komentarza

Jaro oooo 2 sromy w GP wystarczą. Maki coś wspominał, że wsiada minimum na ,,LITRA,,

A swoją drogą to fajny sprawdzony sprzęt sprzedaje i jak ktoś kupi i utrzyma go w takim stanie jak jest teraz - śmiało można powiedzieć że drugie tyle na szafę mu dorzuci

Myślę, że mu 0,7 wystarczy :-)
Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jeśli macie ochotę serdecznie zapraszam. W pracy raczej nie będę bo urlop w tym czasie wypada, dlatego jeśli aura pozwoli to można zrobić małego spota połączonego z otwarciem sezonu ?

Odnośnik do komentarza

ooo widzę że ktoś następny ucieka od cvt... :) chyba że Maki szykujesz nowszy rocznik i mniejszy przebieg ?? na co teraz łypiesz okiem :) ??

Odnośnik do komentarza

Czyżbym coś przegapił Krzysiu??? Jakaś zmiana? Czy tylko mi się coś przyśniło w zimowym długim śnie?:) Szkoda rozpoczęcie sezonu jest 17-04-2016,w tym czasie już będę w innym miejscu ;[

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niee Panowie - tak mnie wzięło coś na takie co nie co ! Chodzi za mną Honda Integra, ale szczerze mówiąc nie wiem jak sprawuje się na drodze. Tylko ją dosiadłem i już widzę że mam trochę za krótkie pęcinki ,a siodło dla plecaczka to też jak w szlifierce . Jak sprzedam Króla to dobrze (jeść nie woła), jak nie to obrazy nie będzie . Dla mnie Burgman jest najlepszy, ale zmiany w 2oo też raz na jakiś czas są potrzebne. W każdym razie parcia na konkretny model ni ma .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdrowych Spokojnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...