Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wybaczcie, że nie złożyłem Wam życzeń Świątecznych ale dopadło mnie zapalenie krtani (mam przymusowy areszt domowy ... :( ) i dla tego jeszcze w oktawie świątecznej życzę Wam wielu łask Boskich od Zmartwychwstałego Pana, Alleluja ! ! ! , nastania prawdziwej wiosny i miłych wrażeń, pogody na dworzu podczas sezonu, który jak słyszę za oknem i z forum już się zaczął oraz bezpiecznych i mądrych kierowców puszek ...

Oj chyba mam temperaturę bo nie składnie idzie mi pisanie, pozdrawiam Was wdzięczny za wszytko Przemek

Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy pomarli na tym forum czy już nikt nie zagląda na naszą stronę i nie jest zainteresowany jakąś przejażdżką ? Normalnie tragedia nikt nie chce jeździć 200 ot się porobiło a w niedziele topienie mażanny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaglądają, zaglądają!

Nie wiedzą co pisać - pewnie nie zdążyli przygotować 2oo do nowego sezonu.

Ja to przygotowuję się całą parą- alle !!?? okaże się w sobotę czy przygotowania się udały .

Wszystko zależy od tego jak Marzanna zostanie utopiona.

Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy pomarli na tym forum czy już nikt nie zagląda na naszą stronę i nie jest zainteresowany jakąś przejażdżką ? Normalnie tragedia nikt nie chce jeździć 200 ot się porobiło a w niedziele topienie marzanny

Odnośnik do komentarza

Krzysiek! ten kolor nie podoba mi się :( zielony??? a daj spokój , trzeba było brać bordo czarny grafit,ale zielen?? :msn-wink:

Mimo to gratuluję fajnego maxi:)

Odnośnik do komentarza

Maki gratulacje :) Powinna tam stać moja :) Skąd ją wytrzasnąłeś, że ciągnikiem trzeba było Integre wyciągać :)

P.S. Boochos ale prima aprilis mi się udał co? :)

Odnośnik do komentarza

Prima aprilis, First class, jeszcze nie mogę się otrząsnąć :)

Maki, sprzęt prezentuje się bombowo.

No, białaska, z Gniezna tez była fajna, ale myślę że z tej będziesz zadowolony!

Odnośnik do komentarza

Adrenalina mi skokneła, przez te wpisy,chyba w południe wyjmę rumaka,i przejadę się do Biskupca, a może do Barczewa, nawet hi :) Mała kawka i z powrotem :)

Odnośnik do komentarza

Adrenalina mi skokneła, przez te wpisy,chyba w południe wyjmę rumaka,i przejadę się do Biskupca, a może do Barczewa, nawet hi :) Mała kawka i z powrotem :)

przyjedź do Białegostoku... ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nooo trochę otrząsnąłem się z szoku. Niee nie nie! to nie był Prima aprilis !

Poważnie?

To kupiłem ciągnik, a Integrę dostałem gratis.

Moto zakupione w Poznaniu z takim właśnie kuferkiem http://otomoto.pl/oferta/honda-nc-700-d-integra-dct-polski-salon-honda-karlik-ID6yeWUf.html

Jest pełna dokumentacja i historia włącznie z wymianą opon i napędów tzw. duży serwis , a reszta? Wsiadać jeżdzić i cieszyć się maszynką !

Odnośnik do komentarza

Nooo trochę otrząsnąłem się z szoku. Niee nie nie! to nie był Prima aprilis !

Poważnie?

To kupiłem ciągnik, a Integrę dostałem gratis.

Moto zakupione w Poznaniu z takim właśnie kuferkiem http://otomoto.pl/oferta/honda-nc-700-d-integra-dct-polski-salon-honda-karlik-ID6yeWUf.html

Jest pełna dokumentacja i historia włącznie z wymianą opon i napędów tzw. duży serwis , a reszta? Wsiadać jeżdzić i cieszyć się maszynką !

twojego linku nie można odpalić ten będzie lepszy http://otomoto.pl/oferta/honda-nc-700-d-integra-dct-polski-salon-honda-karlik-ID6yeWUf.html
Odnośnik do komentarza

ooo kogoś poniosło montując ten kufer na skuterze,zaprojektowany pod sprzęty enduro i w takiej formie utrzymany :) mam dokładnie ten sam u siebie w tenerce..bardzo dobry i wytrzymały sprzęt 52litry. specjalnie jakoś tam wzmacniane tworzywo w porównaniu do reszty kufrów...Maki będzie pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie mogłem się powstrzymać i wraz ze swoją połową zrobiliśmy próbę Interegry. Nawineliśmy 70 km. Kryncia mówi że większej różnicy międy Królem a Ireną nie widzi, ale jak posiedzi w takim siodle 600 km. to zdanie na pewno zmieni. Na raxie banan na twarzy i do przodu.63baa202dd26b89fb16d4457edd43018.jpgbf1cb3dda0161b3e771453f5b2f12f11.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

8057144ab8d3162484d8b42cf0a41563.jpg414efa56caaa930686cfb286cf428013.jpgc1c94eda7151b3ba5e67b3273f3a8bc1.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...