Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie Kochani :)

Puk, Puk... pukam do Waszych Serc :) :)

Zachęcam Wszystkich do wspierania Naszej zacnej inicjatywy, jaką jest Szlachetna Paczka od Burgmanii - opis >>TUTAJ

Akcja jest we współpracy z Fundacją "Szlachetna Paczka"

Każde nawet najdrobniejsze wsparcie się liczy!!!

ZRÓBMY PACZKĘ!!! Pomóżmy innym! Nie bądźmy obojętni.

Odnośnik do komentarza

a hoj Burgmaniacy cy ktoś tu jeszcze zagląda? czy już wszyscy poszli jak niedzwiedzie lulu? czy taka cisza na naszym forum będzie aż do kwietnia bo to strasznie dołujące jak nikt nic nie pisze !

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o Szlachetną Paczkę to w regionie WM i GP nie było w tamtym roku nic organizowane , chyba że któryś z kolegów koleżanek indywidualnie się udzielił w innym regionie .

Jeśli Jacek wiesz jak to ugryźć i chcesz lub masz ochotę się tym zająć to - Proszę bardzo - Jestem na TAK i się dorzucę do sponsoringu .

Maki, ja pisałem u nas w GP i pucha że wstyd mówić :( jak byście coś się organizowali to chętnie się do was przyłączę bo w GP albo ciche dni nastały albo powymierało nam towarzystwo chyba:/

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

metzeler-feelfree-3567-t-f-l125-sk1.pngMetzeler FeelFree 120/70-15 56 S Przód M/C12189044_978698472194059_5329850131173953637_n.jpg?oh=bcbb65c525493cbcda77887cbc7f4824&oe=56F9FB9A

Nowe opony szt2 zakupione nowy kask też ostro zaczynam przygotowania do sezonu skuter wrócił po przeglądzie jeszcze tylko prawko i heja w Polskę

Odnośnik do komentarza

Na razie siedzę i się uczę a na wiosnę idę na kursik ale najpierw muszę pogadać z Bargaczem bo ma kolegę co ma szkołę nauki jazdy o wstawiennictwo

Odnośnik do komentarza

Jarek a jak kierowiec motocykla może jeździć z zielonym liściem albo wyprowadzić motor z poślizgu to dotyczy tylko kat B a motocykle po staremu i nic nie zmieniają tak że spoko jakoś to będzie :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Jarek a jak kierowiec motocykla może jeździć z zielonym liściem albo wyprowadzić motor z poślizgu to dotyczy tylko kat B a motocykle po staremu i nic nie zmieniają tak że spoko jakoś to będzie :msn-cry:

wszystko o czym napisałeś da się zrobić... ;-)
Odnośnik do komentarza

logo_2.jpgWitam

Witam kto z kolegów wstępnie deklaruje swój udział w 12 zlocie ? Ja na 80 % zgłaszam swoją obecność ale uwarunkowane jest to czy zdam i odbiorę prawko na motor bo bez papierów za Radom to trochę nie halo :blush: A przy okazji w dniu Mikołaja życzę wszystkim prezentów a nie rózgi :newyear:

Odnośnik do komentarza

Zdrowia szczęścia pomyślności i wytrwałości w te święta jak i wszystkiego najlepszego w 2016 roku oby nam się wiodło w zdrowiu i dobrobycie

Odnośnik do komentarza

Halo Panowie skuterzyści czy jeszcze śpicie ? czy już maszyny szykujecie do sezonu , bo patrząc na nasze forum to chyba wszyscy jeszcze drzemią bo co prawda to pogoda nie rozpieszcza i słoneczka mało ale musimy pomału zorganizować jakieś małe spotkanko? Czy są jacyś chętni ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...