Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SIDNEY POLAK na "Przystanku Olecko"


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Radośnie donoszę, że wyszperałem w sieci wiadomośc, iż na tegorocznym PRZYSTANKU OLECKO wystąpi nasz klubowicz z zespołem-SIDNEY POLAK. link:http://www.przystanek.pl/wydarzenia/19_przystanek_olecko.html. Koncert Jego rozpoczyna się o godzinie 20:30 dnia 21.07.(sobota). Wiadomośc ta również znajduje się na oficjalnej stronie Sidneya:http://www.polak.pl/?go=koncerty, dodatkowo potwierdzona smsem przez Panią Menadżer...

Brac Maxiskuterowa WARMI i MAZUR tego dnia będzie wracała ze spotu, z okolic Warszawy(szczegóły w tym wątku http://www.forum.burgmania.net/topic/13843-cykliczne-spoty-w-w-m/page__st__100) . Proponuję chętnym wspólną wycieczkę na Mazury celem zabawy na wyśmienitym koncercie

Odnośnik do komentarza

Jakby co to możesz dołączyć do naszej grupy. W tym dniu wracamy z wycieczki z okolic mińska-do olecka-szczegóły w wątku do którego link podałem w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza

w ten weekend jest w suwałkach BLUES FESTIVAL - impra fajna, ale jednak to nie to... :clapping: Ostro więc nastawiam się na Sidneya za tydzień, mam nadzieję, że koncert się odbędzie, bo coś Sidney pisał w wątku o triathlonie, że zabiegany jest ostatnio.. :) . W suwałkach , zimą dał czadu, więc teraz w olecku - lżej nie będzie . Im więcej burgmaniaków pod sceną - tym impreza ostrzejsza...!!! SKACZ SKACZ SKACZ !jump !jump !jump

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, czy wy zachwycacie się Sidneyem dlatego, że jeździ na Burgmanie czy jego twórczością?

To nie zabrzmiało ładnie.

Mam prawie pięćdziesiątkę, muzyka Sidneya to nie są do końca moje klimaty. Lubię dwa czy trzy kawałki . Wczoraj na spocie go nie rozpoznałem. Pewnie spory fuck-up. Cóż, bywa. Natomiast uważam, że istnienie kogoś takiego, w każdej grupie, klubie, stowarzyszeniu, czy jak to tam zwał, jest wartością dodatnią. Fajnie, że Burgmania nie składa się z samych szaraków, takich jak ja i np. Lucas. Fajnie jest mieć przy sobie osobę medialną, artystę czy celebrytę. To dodaje koloru. A czy się ktoś kimś zachwyca czy nie, to już są osobiste odczucia. A ciebie Laucas kto zachwyca?

Na koniec dodam, że piosenka o Burgmanie sławi ten skuter na cała Polską i okolice i fajnie, że powstała. I fajnie, że ją śpiewa Sydney-Burgmaniak-Pollacco. I można się zachwycić.

Odnośnik do komentarza

(...) Fajnie, że Burgmania nie składa się z samych szaraków, takich jak ja i np. Lucas(...)

Na początek muszę powiedziec, że dawno nie bawiłem się tak czytając forum...przepraszam - ocieram już łzy ze śmiechu.

A teraz do meritum - Flyman - moja żona, Agnienia stwierdza z całą powagą, że pilot samolotu NIE jest szarakiem!!! Fajnie, że jesteś na forum. Tak naprawdę to nie znamy osobiście żadnego pilota - może kiedyś będziemy mieli okazję poznac Cię w realu...

A wracając do Sidneya - oczywiście, że Jego muza mnie zachwyca. Zachwyca mnie, moją żonę, córkę i matkę (64 lata) - myślę, że jest wielopokoleniowa. BTW - słuchaliśmy go, kiedy jeszcze nie był Burgmaniakiem .... Poza tym, Lucas, jakiej odpowiedzi konkretnie spodziewałeś się? - czy ktoś ma pomóc ci w zinterpretowaniu utworów Sidneya??? Jeśli nie rozumiesz tej muzyki, lub nie podoba ci się, czy wręcz drażni - nie słuchaj jej...

PS. Doktorek - sprawdź datę mojego posta w którym informuję o koncercie - to było w lipcu...

Odnośnik do komentarza

teraz to już się pogubiłem-nie wiem jaki zawód wykonujesz? na marginesie- stewarda też jeszcze nie znamy... :-)

Odnośnik do komentarza

Steward w samolocie to pilnuje by pilot nie zasnął, otwiera i zamyka drzwi, czasem uruchamia trapy (jak nie ma schodów), podaje tlen potrzebującym, odbiera poród, jeśli jest taka potrzeba, zabija terrorystę, jak da radę. Ale najczęściej rozdaje picie i jedzenie, bardzo często pobierając za to opłatę.

— Taki gospodarz na gospodarstwie.

Odnośnik do komentarza

Nietrafnym wcześniejszym postem? Jeśli masz zamiar mierzyć ludzi takimi "miarami", to chyba faktycznie pomyliłeś drzwi...

Powiedzcie mi, czy wy zachwycacie się Sidneyem dlatego, że jeździ na Burgmanie czy jego twórczością?

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Sydneya :afro: zaczełam słuchać po "Chomiczówce", bo któż takiej swojej nie miał. Wiekszośc z nas pamięta, zna "Otwieram wino", "Chorwata", "Natalię" czy w końcu jakże fajny "Skuter".

Można cos lubić, ale sie z tym nie identyfikować. Ja lubię :)

hm.........Drogi Flymen. To, że nie nosisz munduru pilota, a wiadomo "za mundurem panny sznurem" to trudno. Masz inną, niebanalną pracę. To, że na spotkaniach skuterowców staniesz koło celebryty nie spowoduje, że częśc jego blichtru spłynie na twoja osobę. Tak więc rada "cioci Reni" : głowa do góry, klata do przodu, uśmiech na twarz i nie traktuj, nazywaj siebie "szarakiem" :( takim ze zgieta szyją, bo Cię tak ludzie zapamiętaja i będą postrzegać :(

Pozdrawiam wszystkie plecaczki i kierowników.

Renia.

Odnośnik do komentarza

Ależ Ciociu Renio,

Ja stoję z głową do góry i z klatką do przodu. Niektórzy nawet widzieli. Nie mam też potrzeby zlizywania czyjegokolwiek blichtru. Słowo „szarak” zostało użyte z premedytacją, bo przecież każdy wie, że każdy lśni własnym blaskiem (wyłączając czas depresji). A i mundur mam, zupełnie, jak lotnik. Różnią nas tylko dystynkcje. Sznurem panien, najczęściej zajmuje się moja żona :-)

Odnośnik do komentarza

Raczej jeździł :(

Fajną robi muzę :(

O, a czym Kolega Polacco teraz jeździ?

Co do piosenek: fajne są - optymistyczne, takie dla "szaraków" (czyli dla mnie między innymi)... :)

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie na mały OT w dziale imprezy/podróże, ale jakby nie było jest kontynuacją bieżącego tematu.

Drodzy Warszawscy Burmaniacy, pomijając fakt, czy Sidney ocieka blichtrem, czy też nie chciałabym się Was z racji tego, że macie z nim kontakt na spotkaniach czwartkowych, zapytać o coś.

Czy on się komuś naraził? albo czy się generalnie wypiął na ten zakichany, polski biznes muzyczny ? Nie ma jego piosenek w radiu i telewizji, nie mówi się o nim, zmuszeni jesteśmy do słuchania prawie samej tandety, a dobrych muzyków się izoluje. Sidney ma naprawdę dobra muzykę i teksty. Była kiedyś, i pisze to z premedytacją, taka mała, fajna, zdolna Monika Brodka, która oświadczyła, że izoluje się od tego całego ”muzycznego kociołka", no i znikneła.

Zresztą to pytanie powinnam pewnie zadać artyście, ale może ktoś coś wie? :)

Odnośnik do komentarza

Stała się okropność. Urażony został, może nawet nieumyślnie, gust muzyczny paru użytkowników Burgmana. W związku z czym jeden z drugim ustawiają mnie, jakby ciągle byli w koszarach. Jedna odpowiedź wycofująca się nie wystarczy, bez mentorstwa i pyskówki w jednym nie przejdzie ...

Odnośnik do komentarza

Zaraz Zaraz Zaraz :) Flyman chcesz powiedzieć że teraz w czwartek jak byłem na spocie to był też Sidney ? :confused: W sumie zauważyłem kogoś bardzo podobnego :pizza: Spytał się o coś i od razu poszedł do C66 B) Nawet sam Sobie pod nosem mówiłem że podobny do Sidneya :D Ale nie sądziłem że to on :D Innaczej na ekranie wygląda :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaczęło się totalne OT na temat gustów muzycznych w nieodpowiednim dziale.

Lucas nie irytuj się, jak ktoś odpowie Ci na mało precyzyjnie wyrażone intencje (bo tak do końca nie wiadomo o co Ci chodzi). Nie wiem czy znasz Polacco, czy tylko nie odpowiada Ci jego muzyka.

Ale ten dział traktuje o zupełnie o czym innym: o imprezach i podróżach. dlatego proponuję wrócić do głównego wątku.

Prośba do administracji o skasowanie niepotrzebnych postów w tym wątku.

Tak Maniek to był Sidney i przyjechał na testowym Crosstourerze, którego ujeżdżało kilku burgmaniaków. Informacyjnie powiadamiam, że nadal posiada Burgmana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...