Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce pewnie będę miał pełne ręce roboty, taki fach.

Maser, to jesteś lekarzem, czy grabarzem ?

Jak to rozumieć? !w00t

EDIT:

Aha, czyli bliżej tego pierwszego !!! No i login odpowiedni !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maser, to jesteś lekarzem, czy grabarzem ?

Jak to rozumieć? !w00t

hehe dobre dobre :) Arkadiusz !OK

Odnośnik do komentarza

To nie to co widzieliśmy w czasie powrotu z Pelplina. W kierunku na skrzyżowanie Gdańsk, Łódź też był wypadek z moto ale nie mogę znalźć żadnej informacji wiec pewnie nic się takiego nie stało. Błogosławieństwo nie pomogło. Przykre.

Odnośnik do komentarza

No jednak Ja... ze mną w miarę OK. Parę siniaków i stłuczeń ale nic groźnego.

Atlantic nadal uważam że to fajna i MOCNA maszyna :D

Ma parę rysek ale większej destrukcji nie zauważyłem... plastiki w miarę całe. Najbardziej ucierpiała Metalowa chromowana osłona tłumika, jakaś taka pofalowana się zrobiła jak morze :D

Co tutaj się rozpisywać, lewoskręt, pojazdy jadące z na przeciwka zatrzymały się (dokładnie 1 a drugi dojeżdżał do czerwonego światła wg. mnie.

w prawo skręcały 2 pojazdy które puściłem, a zza nich wyrósł mi Nissan i bum (moje tylne koło było jeszcze na skrzyżowaniu.

Teraz tak, są jacyś świadkowie ale danych nie mam bo byłem w karetce, spisał je patrol tajniaków i przekazał drogówce. Jak leżałem słyszałem jak mówili że wszystko widzieli jak przechodzili prze pasy. Czyli musieli mieć zielone (tak zakładam) a skoro przecinali to jazdy Nissana to on musiał mieć czerwone. Czyli moim zdaniem On zasugerował się pojazdami poruszającymi się przed nim i nie zwrócił uwagi na światła i mnie trafił gdy praktycznie zjechałem już ze skrzyżowania.

Mandatu nie przyjąłem... niech gościu pobiega sobie ze mną po sądach.

Sam mówił że jest kierowcą 2oo, no to by się przyznał że się zagapił. No ale panika w oczach gościa rocznik 1981 i idzie w zaparte.

ps. szukam jakiejś porady prawnej w tej sprawie, najlepiej free :D może ma ktoś jakiegoś znajomego.

ps. 2. Jeśli masz mnie na FB zamieściłem info z prośbą o znalezienie więcej świadków tego zdarzenia, przekaż dalej. Lub niech piszą wypadek.batorego@op.pl

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Marynarzu.

To dobrze że nic poważnego Ci się nie stało. Skuter skuterem chodź to też szkoda. Nie widziałem zdarzenia więc nie mogę oceniać kierowcy samochodu i Ciebie ale to że jeżdżą jak popaprańcy i ostatnie mendy to mogę śmiało powiedzieć. Policja wciąż łagodny ma kodeks. Powinni dawać 2x więcej punktów jak dają. Mam nadzieję że już się lepiej czujesz i że sąd będzie sprawiedliwy.

Nie chronię wyłącznie oo bo szlifierki też jeżdżą bezmyślnie ale samochody również.

Szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Marynarzu, Neptun nad Tobą czuwał i ocalił Twe wielkie ciało. Wypij, co tam lubisz i szykuj się na wielką sądową bitwę. Współczuję Ci, bo wiem, jaka wojna przed Tobą. Ale też wiem, żeś twardy i cumy nie puścisz. Ja nie puściłem, jakem Flyman.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marynarzu bardzo Tobie współczuję, tak pechowo rozpocząłeś sezon ale ważne, że jesteś tylko lekko poobijany podobnie jak Twój skuter, wracajcie jak najszybciej do formy. Miło, że tak wielu Burgmaniaków Ciebie wspiera, a co to znaczy wiem dobrze i pamiętam o Was, wdzieczny Wam kochani Przemek Doktorek

P.S. Dzisiaj doświadczyłem też tego, Maciek "Awanturnik" pomógł mi zezłomować rozbitą Zacną, jeszcze raz Maćku serdeczne dzięki !YES :) !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przeważnie nie zaglądam do tego wątku, jak przeczytałam post Orzecha to zamarłam !placz . Marymarz Ty wiesz jak podnieść ciśnienie :) .

Ufff…..Sebastian dobrze, że tylko jesteś trochę poobijany !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marynarz do jasnej cholery, ja nie mogę się denerwować. wallbash.gif Dobrze, że tylko tak się skończyło. Najważniejsze, że jesteś cały sweatdrop.gif

To jest początek sezonu, uważajmy na siebie, oczy dookoła głowy, żadnego zaufania do innych użytkowników na drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kymco Exciting czarny jakąś godzinę temu na Towarowej miał wypadek ze skodą. 2oo nie ma przodu, straż, 2 x policja.

Mam nadzieję, że kierownik "w miarę" cały.

EDIT: Już wszystko wiem, to Kymco People 250, mój znajomy, skoda wymusiła.

Michał bez zęba, problem z nogą - jest w szpitalu na Lindleya, czekamy na wyniki.

Dodatkowo Pani na kawie położyłą moto ratująć się przed wpadnięciem w uszkodzone pojazdy.

EDIT2: Brak 2 jedynek (jechał w jetcie), rozcharatana bardzo noga i nie wiadomo co będzie z nią dalej, pęknięta śledzona - tyle na teraz wiem.

WYPADEK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dopiero dziś przeczytałam o zdarzeniu Marynarza ... dobrze, że tylko tak się skończyło, trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marynarz, trzymaj się. Dobrze, ze nic powazniejszego Ci się nie stało. Squta się wyklepie. A już myślałem, ze smigniemy we czwartek na Kabaty na kebab. Pozdrawiam

Wysłane z iPad 3 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A wydawaloby sie, ze policjant jest z daleka widoczny na moto...

Moze to kwestia blednej oceny predkosci?

Za malo szczegolow znamy, ale przeczytac mozecie:

LINK

Odnośnik do komentarza

Ten policjant, który zginął to nie tylko z powodu Tira, ale przede wszystkim drogowców. Kto taki mądry na takiej trasie krajowej stawia słupek ostrzegawczy bez wcześniejszych oznakowań, powinno być oznakowane zwężenie drogi i światła na zmianę, aby ruch był raz w jednym raz w drugim kierunku na tym odcinku. Kto z daleka miał zauważyć taki mały słupek !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok. 20.30 jechałem dzisiaj Chełmżyńską w stronę Marsa i na skrzyżowaniu ze Strażacką widziałem pozostałości czarnego Fazera i rozbity przód "polonędzy".

Policja opisywała zdarzenie, kierowcy motocykla nie było już na miejscu, ale mina kierowcy polonędzy nie była zbyt tęga... Mam nadzieję, że motonita żyje...

Pozdrawia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...