Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Oj chłopie, wracaj do zdrowia. Osobiście nie dane nam było widzieć śmigła w akcji i Kaśka jest wielce zasmucona, że nie skorzystała wtedy z tej wolnej karimaty...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemiku, bądź grzeczny i nie nadużywaj kontuzjowanych organów a 6 tygodni rekonwalescencji minie jak z bicza strzelił !bicz

Zdrowiej szybko!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Śmigło całe to będzie dobrze :clap:

Jestem z Tobą :photo:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemik zrastaj się i na skuta.

Zdrowia życzę a wiem jak to boli i denerwuje w środku sezonu.

Odnośnik do komentarza

15 minut temu, w Legionowie na skrzyzowaniu Sowinskiego i 3 Maja kierowca HondY CR-V nie ustapil pierwszenstwa kierujacemu motocyklem nauki jazdy.

Kierownik polozyl moto, ale niestety honda wciagnela go pod siebie i przejechala.

W momencie gdy zabierala go karetka, byl przytomny.

Kierowca puszki wg swiadkow zdarzenia w momencie wlaczania sie do ruchu rozmawial z pasazerka.

Eeech....

Odnośnik do komentarza
nie ustapil pierwszenstwa kierujacemu motocyklem nauki jazdy

kurcze, przecież oni jeżdżą 30km/h - stara zasada, jak ktoś ma pecha to i na chodniku go samochód przejedzie...

Odnośnik do komentarza

Na słynnych zakrętach w Pieskowej Skale, wczoraj kolejny kierownik 200 wyleciał z zakrętu i poniósł śmierć na miejscu

No prosze, jedno z moich ulubionych miejsc na szybki wypad popoludniowy. Trzeba byc czujnym.

A cytat po kiego grzyba?

K.

Odnośnik do komentarza

Siemik-Grzesiu ! Coś ty tam narozrabiał ?

Życze szybkiego i bezbolesnego powrotu do zdrowia , i na 2oo

Odnośnik do komentarza

I właśnie zakończył mi się sezon na skuter. W niedzielę około 1 km od domu Pan skręcał w lewo więc się za nim zatrzymałem. Jako świadomy kierowca popatrzyłem w lusterka i widzę jak mi się zbliża logo Seata. Kierownica w prawo i chcę na pobocze ze żwiru uciekać...niestety Pan mi pomógł. Uderzył mnie w tylne koło i skuter i ja ślizgiem pojechaliśmy po poboczu. Ogólnie skuter ma połamany kufer, mocowanie kufra, pęknięta tylna lampa, boczne plastiki i przednie plastiki. Niestety też przednie koło nie jest w lini prostej z kierownicą. Ja natomiast jestem poobijany ale nic nie uszkodziłem (poza prawą dłonią przetarła się skóra na rękawiczce i wtarło się trochę). Człowiek jeździ i uważa na wszystkich ale stojąc też można oberwać :helpsmilie:

Odnośnik do komentarza

No to współczuję. A człowiek z Seata to gdzie był ubezpieczony? Być może uda się załatwić wszystko w miesiąc i jeszcze pojeździsz. Bo ręka, to pewnie 14 dni i śladu nie będzie. Tak czy siak... powodzenia!

PS. Skuter to na 100% kasacja, więc powoli szukaj kupca na graty lub na całość... i bij się z ubezpieczycielem do upadłego, jakbyś miał kłopoty to dawaj info na skrzynkę, coś podpowiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Współczuję!

Potwierdza się powiedzenie, że trzeba mieć oczy naokoło d..y a i to czasem nie pomoże.

Wyliż rany i szybko wracaj na 200!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...