Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o ten o który mi chodzi.

Osobówka idąca na czołówkę z policyjnym motocyklem. W tym wypadku kuriozalnie zginął pasażer samochodu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Warszawie na Wisłostradzie, na pasie zieleni, na wysokości PWPW stał sponiewierany SW. Nikogo przy nim nie było. Widok zaprawdę dołujący.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Też tak myślę...C1 to przecież bardzo bezpieczny skuter. Zdrowia dla kierowniczki.

Komentarze do artykułu jak zwykle ---ż e n a d a --- :glare:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra, co prawda to nie był wypadek, bo ja cały (tylko troszkę poobijany) no ale gleba zaliczona. Jadą sobie całkiem spokojnie rano w dniu dzisiejszym do pracy Pan w Fordzie Transicie pojechał sobie pod prąd prosto na mnie i moją "Babcie". Hamowanie próba ominięcia i wszystko by się dobrze skończyło gdyby Pan nie spanikował i nie staną (niemalże w poprzek jezdni) eliminując jakiekolwiek możliwości ominięcia ;) . Skutek: przód cały połamany ale chyba z układem zawieszenie wszystko ok (zdążyłem położyć i akurat wskoczyło pod zderzak). Ja żyje i wszystko (jak na razie) ok.

Wyjaśnienie kierowcy: No widzi Pan bo my mamy tak ustawiona trasę rozładunku, że muszę pod prąd <- dobre co ;)

ps. najbardziej to żałuje Burgmanii <- a tak się cieszyłem no ;)

Odnośnik do komentarza

Piniu całe szczęście , że Tobie nic się nie stało.

Babci szkoda a do Żywca może coś wymyślisz ,bo wiszę Ci jeszcze piwko tak że dawaj

Odnośnik do komentarza

Super, że struktura pina cała, bierz od gościa Transita i do Żywca.

A tak poważnie, to ja na czas braku dwóch kółek, spowodowany nieuwagą osoby drugiej, wziąłem zastępczy z UHMA Bike. Ubezpieczyciel sprawcy tragedii pokrył całość (prawie 8000 pln za trzy miechy).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na Okulickiego w Krakowie śmiertelny wypadek motocyklisty. Szczególy są mętne ale wynika coś takiego, że motocyklista przy wyprzedzaniu ponoć na podwójnej ciągłej zderzył się z autem, które wyjechało przed samochód wyprzedzany przez motocyklistę i zajęło swój pas, po którym akurat jechał motor

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie lubię czytać tego działu :clapping: .

PIN dobrze że jesteś cały, Babci szkoda :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A to się Pin narobiło, szkoda, że nie dasz rady przyjechać na Burgmanię, ale najważniejsze, że Ty jesteś prawie cały. Babcie "wyklepiesz" albo zmienisz VIN i będzie git.

PS. Albo wsiadaj w nową puszkę i śmigaj do Żywca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wypożyczaj nowego sprzęta z OC "transitowca" i nawijaj do Żywca. Grunt, że jesteś cały. Ile to już ostatnio Burgmaniakow przyszlifowalo. A propos jak tam nasz Marynarz?

Odnośnik do komentarza

Dostałem wiadomośc ze wczoraj uczestniczył w wypadku motocyklowym Nasz kolega z niemiec Klaus z (Kolonia) który wlaśnie jechał na zlot do Żywca oczywiście wina po stronie drugiego motocyklisty na szlifierce . http://www.24opole.pl/9286,29-latek_zginal_w_zderzeniu_dwoch_motocykli,wiadomosc.html Trzymajmy kciuki za zdrowie naszego kolegi Klausa ;) !scooter :clapping: Bartdzo to przygnębiajace

Odnośnik do komentarza

Koledzy dobrze prawią , ważne że Ty cały a !scooter da się zrobić .

Zdrowie jest najważniejsze .

Do żywca wal nawet PKP i będzie git .

Pozdrawiam serdecznie !vampire .

Odnośnik do komentarza

Dostałem wiadomośc ze wczoraj uczestniczył w wypadku motocyklowym Nasz kolega z niemiec Klaus z (Kolonia) który wlaśnie jechał na zlot do Żywca oczywiście wina po stronie drugiego motocyklisty na szlifierce . http://www.24opole.p...,wiadomosc.html Trzymajmy kciuki za zdrowie naszego kolegi Klausa ;) !scooter :clapping: Bartdzo to przygnębiajace

Trzymamy kciuki, na pierwszych 3 zdjęciach siedzi oparty o drzewo i jest przytommy !OKK . ZDROWIA.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...