Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam gdyby policjant był na służbie i okoliczności były by podobne , to po użyciu broni służbowej w stosunku do takiego debila który jedzie na niego ze świadomością, że może go zabić. Sąd skazał by policjanta na kilka lat wallbash.gif

RÓWNI I RÓWNIEJSI thumbdown.gif

Odnośnik do komentarza

Chciałem was poinformować o bardzo przykrym wydarzeniu. 

Napewno wszyscy którzy byli na zlocie w Lęborku pamiętacie bardzo sympatycznych i miłych młodych ludzi , Rafała (Orzeł) i Dominikę (Gienka)

Otóż w ostatni weekend gdy swoim Burgiem 400 wracali do domu , jadący z naprzeciwka nieopierzony kierowca skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo zajeżdzając im drogę. 

W wyniku czego nasi znajomi wylądowali w szpitalu. 

Na szczęście oboje przeżyli. 

Rafał  (kierowca) mocno poobijany lecz dzięki Bogu nie połamany.  Mniej szczęścia jednak miała Dominika która w szpitalu czeka na operacje paskudnego złamania nogi. 

Życzmy im cierpliwości znoszenia bólu , i bardzo szybkiego powrotu do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym uzupełnić relacje Jarka,

Właśnie wróciłem ze szpitala gdzie leży Gieńka, wpadliśmy razem ze Strażakiem w odwiedziny i przekazaliśmy gorące pozdrowienia od całej wiary. Orzeł czuje się już dobrze mimo że ma 20 szwów na kolanie (mocne rozcięcie pod kolanem) i obolała klatka piersiowa (pęknięte żebro, nie wykryte w dniu wypadku -- nasza wspaniała służba zdrowia !vampire ).

Gieńka mimo poważnego złamania kości udowej, prawej nogi i drucika pod 2 kg. obciążnikiem ma super nastrój (w środa operacja).

skutki spotkania z kolesiem, który nawet nie posiadał prawa jazdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011-08-20%25252018.52.09_1.jpg

2011-08-20%25252019.07.59.jpg

Srebry pojazd to kierunek z którego jechał Orzeł, ok. 65 km/h

2011-08-20%25252019.08.16.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale wiadomość :P

Najpierw gleba w drodze do Charbrowa a teraz to... :P

Pinek... jakbyśmy w jakikolwiek sposób mogli pomóc Orzełkowi i Gience to wal śmiało.

Dużo zdrówka życzę i odzywajcie się...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patrząc na zdjęcia i zniszczony sprzęt to dobrze, że to „tylko” takimi obrażeniami się skończyło.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patrząc na zdjęcia i zniszczony sprzęt to dobrze, że to „tylko” takimi obrażeniami się skończyło.

Jak zobaczyłem fotki to dokładnie tak samo pomyślałem.

Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...