Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Wracaj do zdrowia jak najszybciej i do !scooter .

A Wy uwazajcie, sezon dopiero sie zaczyna i kierowcy 4oo jak co roku, potrzebuja troche czasu na przyzwyczajenie sie, ze nie sa sami na drodze.

Ostroznosci nigdy za wiele...

Odnośnik do komentarza

Chłopaku zdrówka i jeszcze raz zdrówka i niech dbają tam o Ciebie zgrabniutkie laski w białych fartuszkach :( . No i w miarę możliwości szybciutko do domeczku .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza

Wczoraj Pajak mial dzwona.wypadek

Lezy w szpitalu na Brodnie, rozmawialem z nim dzis ale dosc krotko, chlopak mial problemy z mowieniem, z informacji jakie uzyskalem ma jakies obrazenia wewnetrzne ale jeszce lekarze nie ustalili co i jak. Czeka go cala masa badan aby ustali co mu jest.

Mam nadzieje ze to nic powaznego.

Trzymam kciuki, że wszystko OK -> ZDROWIEJ CHŁOPIE! Musisz szybko wyjść ze szpitala, żebyśmy się w końcu rozliczyli z kamizelki dla Agi - ciągle trzymam Twoją kasę whist

Też miałem okazję zwiedzać ten szpital w zeszłym roku, ale mnie od razu wyrzucili jak obejrzeli rtg. Nic przyjemnego.

Pogoda się zaczęła, a kierowcy samochodów jeszcze nie przywykli że moto się pojawiły na ulicach w dużej ilości.

Póki się nie nauczą, to pewnie jeszcze z miesiąc minie...

Ja wolę teraz dojechać 20% później niż mieć takie przygody.

W skali całego miasta to i tak co najwyżej 10 minut później.

Pozdrawiam

Profek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zdrowia zdrowia i jeszcze jeszcze raz zdrowia. Jeszcze w tym sezonie na pewno pojezdzisz glowa do gory

Odnośnik do komentarza

Wjeżdżałem ślimakiem na most i widziałem leżący skuter wydaje mi się, że to jakaś 50-ka,

kierownika nie było widać choć karetka stała..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak mógł skuter tam jechać pod prąd?

Edit:

Już wiem, wjechał pod prąd już na rondzie.

No cóż, sam sobie winien. Będzie miał ciężko jak przeżyje.

Odnośnik do komentarza

Tak to jest jak rodzice kupują dzieciom 50tki albo ludzie nie posiadający wogóle wiedzy u PRD poruszają się jednośladami po drogach publicznych.

Uważam że każdy, ale to każdy bez względu na wiek i pojemność powinien posiadać PJ ! Zasada, chcesz jeżdzić po drogach publicznych zdaj egzamin !

a tak ogólnie to szkoda kierownika !scooter

Odnośnik do komentarza

Przejeżdżałem dzisiaj przed 17-stą Czerniakowską i widziałem zmasakrowany sprzęt. Niestety przeczytałem że kierowca tego nie przeżył.

Ostatnio właściwie codziennie można usłyszeć lub przeczytać o wypadkach z udziałem moto.

LINK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zderzenie 2 policyjnych motocykli z samochodem osobowym.

Na dk 2 w m. Dębe Wielkie (woj. mazowieckie) km 508 doszło do wypadku z udziałem dwóch policyjnych motocykli. Droga jest zablokowana, policja na miejscu kieruje ruch na objazd.

Odnośnik do komentarza

Zderzenie 2 policyjnych motocykli z samochodem osobowym.

Na dk 2 w m. Dębe Wielkie (woj. mazowieckie) km 508 doszło do wypadku z udziałem dwóch policyjnych motocykli. Droga jest zablokowana, policja na miejscu kieruje ruch na objazd.

TUTAJ szczegóły.

Jak czytam komentrze pod tekstem, to dochodzę do wniosku, że niektórym osobom powinny ręce usychać !sciana !sciana

Miśkom rychłego powrotu do zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Te "mądre" komentarze piszą chyba ludzie którzy wegetują w świecie gier komputerowych i nie mają pojęcia o normalny szarym życiu . Tak poza tym dołączam się do tego co napisał Magart i życzę Chłopakom szybkiego powrotu do zdrowia .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomyłkowo wrzuciłem informacje na temat wypadkow w regionalnym mazowieckim. Poproszę Administratora o wyrozumiałość. :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wątek na temat tego i kolejnego wypadku w Warszawie prowadzony jest regionalnym mazowieckim.

Piotrek, przeczytaj pierwszą stronę tego wątku...

A zwłaszcza pierwszy wpis i jego autor: Naduś

:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek, przeczytaj pierwszą stronę tego wątku...

A zwłaszcza pierwszy wpis i jego autor: Naduś

:)

pzdr

Już jestem na forum prawie rok, a taki nieogarnięty !pomidor . Myślałem, że w lokalnym wątek będzie bardziej pasował. A taka smutna sprawa z tymi wypadkami squtów ...

Do zobaczenia w Marienburgu.

Odnośnik do komentarza

Myślałem że do mnie piszesz i że już takiego zaćmienia dostałem z gorąca że nie wiedziałem o co chodzi !sciana

i wracałem do 1 strony ze 4 razy i dalej nie wiedziałem co źle zrobiłem

ten wypadek był 150 m od mojej roboty, dowiedziałem się o nim od kolegi jak sam przyjechałem skuterem do pracy -

szkoda chłopaka

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest prawdą to co piszą w komentarzach na stronie tvn wwa, że karetka przyjechała po pół godzinie od wezwania to... brrr. Ciągle żyjemy na dzikim zachodzie, gdzie pomoc drogowa niewzywana jest na miejscu szybciej niż wzywana karetka.

Odnośnik do komentarza

Koleżanka z pracy przed chwilą mówiła, że Kolejowa w Wawie zablokowana, ze względu na wypadek motonity... Niestety czarny worek :angry::lol::D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...