Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadki i informacje o wypadkach


Rekomendowane odpowiedzi

Na trabienie mial czas, na przyhamowanie zero ochoty. A wystarczylo tylko zdjac noge z gazu :) .

Może miał ochotę, ale na nowe auto. Ja ostatnio miałem taką sytuację, ledwo wyhamowałem, bo kobieta skręcała na skrzyżowaniu w lewo, a ja jechałem prosto (skrz. Ofiar Oświęcimia, Emilii Plater), samochód przed nią stanął przed pasami, a ona biedna już nie miała gdzie. Jakbym uderzył to pewnie taniej by było ubezpieczycielowi stwierdzić szkodę całkowitą :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na trabienie mial czas, na przyhamowanie zero ochoty. A wystarczylo tylko zdjac noge z gazu :D .

Z drugiej strony, ten z cytryny nie miał ochoty popatrzeć w lusterko.

Myślę, że jakby "filmowiec" był motocyklistą inaczej by to było komentowane.

Ja dość często trąbię kiedy jadąc 2oo, ktoś próbuje mnie zepchnąć z drogi.

Aha, 2 palce obu rąk zawsze trzymam na "klamkach"...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze wina tego z "cytryny", bezsprzecznie :D ...

PS. Sam nie raz musialem w takiej sytuacji przyhamowac, bo ktos zaczal wyprzedzanie bez spojrzenia w lusterko.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejny wypadek z udziałem Policjanta na motocyklu. Jakieś 30 minut temu w Wawie. Co z motonitą - nie wiem.

Nie ma jeszcze info w mediach.

EDIT:Już jest KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak czytając komentarze pod artykułami, to włos się na głowie jeży jakie ludzie pojęcie mają o skuterach i ich kierowcach. !sciana

Większość sądzi, że skuter to tylko mała prykawka o V max 45 km/h, a jego kierowca to pijak, który stracił uprawnienia na motocykl. !yeah

Odnośnik do komentarza

Nie zebym wrzucal wszystkich do jednego worka ale coraz czesciej widze takie wyczyny kierowcow 50cm ze brak mi slow, wyprzedzanie po prawej, ustawianie sie przy lewoskrecie pod prad, zjazd z skrzyzowania korzystajac z przejscia dla pieszych itd...

Dwa czy trzy lata temu kierowcy motorowerow jakos bardziej byli obeznani z przepisami a teraz to jakas masakra jest, chyba ze ja mam pecha do spotykania takich osobnikow.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie zebym wrzucal wszystkich do jednego worka ale coraz czesciej widze takie wyczyny kierowcow 50cm ze brak mi slow, wyprzedzanie po prawej, ustawianie sie przy lewoskrecie pod prad, zjazd z skrzyzowania korzystajac z przejscia dla pieczych itd...

Ale niestety przez takich "kierowników" opinia jest uogólniana na wszystkich, którzy jeżdżą !scooter .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...