Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wiiz napisał:

Myśle że moje maleństwo da radę ;)

Nie wiem jak inni uczestnicy, ale ja stawiam na drogi lokalne, szybkości 80-100 na przelotach, oraz szybkości dozwolone w miastach. Rozumiem że ma to być wyjazd rekreacyjny i typowo wycieczkowy, bez konieczności nabijania kilometrów w zawrotnych szybkościach, więc nie widzę problemu byś dał radę. Najwyżej obaj będziemy zamykać peleton :D, i przyjedziemy ostatni, na gotową kolację ;).

Odnośnik do komentarza

Wszyscy pojedziemy razem. Nie za szybko. Myślę że nikt nie chce wydać fortuny na paliwo a pojedziemy dość załadowani

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Łukasz GP napisał:

Wszyscy pojedziemy razem. Nie za szybko. Myślę że nikt nie chce wydać fortuny na paliwo a pojedziemy dość załadowani

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

No nie wiem, nie wiem ........ ;)

Zamontowałem nową akcesoryjną klamkę "amuliniową" , nowe dwukolorowe siedzenie z napisem Honda DN01, podrasowany tłumik, to wszystko to coś ok 7 KM więcej. Samo siedzenie to z 3 KM. Czy dasz radę tą Gilerą nas dogonić ?.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy masz szansę bo....

Nie chce Was wprowadzać w zakłopotanie bo po co psuć już dzisiaj Wasze nastroje

Ale uchyle rąbka tajemnicy, mam grzane manety i nowe rękawiczki... +10KM ha!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Łukasz GP napisał:

Nie wiem czy masz szansę bo....

Nie chce Was wprowadzać w zakłopotanie bo po co psuć już dzisiaj Wasze nastroje emoji23.png

Ale uchyle rąbka tajemnicy, mam grzane manety i nowe rękawiczki... +10KM ha!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

To tylko chwilowa przewaga ;), już zamówiłem naklejki na ranty kół i żarówki LED, wisienką na torcie będzie ramka tablicy rejestracyjnej z turbodoładowaniem.

Ps. Łukasz trzeba się spotkać i ustalić trasę, omówić noclegi, itp.

Odnośnik do komentarza
To tylko chwilowa przewaga , już zamówiłem naklejki na ranty kół i żarówki LED, wisienką na torcie będzie ramka tablicy rejestracyjnej z turbodoładowaniem.
Ps. Łukasz trzeba się spotkać i ustalić trasę, omówić noclegi, itp.
Myślę że wstępnie porozmawiamy na spotkaniu 10.12. Tam się umówimy na spotkanie w sprawie wyjazdu, planów, kosztów itp. Czeka nas na pewno sporo tankowan. Ja więcej jak 250km na baku chyba nie zrobię obciążony. Ustalimy wszystko na spokojnie. Jeszcze dużo czasu a nie jedziemy do Afryki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Łukasz GP napisał:

a nie jedziemy do Afryki emoji6.png

Nic nie wiadomo, jak już będziemy w Rumunii, to czemu nie skoczyć troszkę dalej do Afryki, sprawdził bym przy okazji czy Generator w Elektrowni który montowałem w Nigerii jeszcze stoi i prąd robi ;).

Jeżeli mówisz o spotkaniu 10.12 - opłatkowym to ja nie wiem czy będę :mellow:, ale mnie coraz bardziej mobilizujesz, by się zapisać i wpaść ;).

Ps. Co do przebiegów na tankowaniu, to pewnie wszyscy będziemy mieli podobnie.

Odnośnik do komentarza

Widzę,że co niektórzy już kufry mają spakowane na wyjazd ;)

Godzinę temu, BURISMAN napisał:

Ps. Co do przebiegów na tankowaniu, to pewnie wszyscy będziemy mieli podobnie.

jak będziesz tak inwestował w moto jak do tej pory,to nie zdziwię się jak hondzię na gaz przerobisz.Tylko gdzie zbiornik z gazem będzie jak hondzia nie ma wnęki na koło zapasowe !w00t

Odnośnik do komentarza
Widzę,że co niektórzy już kufry mają spakowane na wyjazd
jak będziesz tak inwestował w moto jak do tej pory,to nie zdziwię się jak hondzię na gaz przerobisz.Tylko gdzie zbiornik z gazem będzie jak hondzia nie ma wnęki na koło zapasowe !w00t
Waldek proszę nie prowokuj Go, jednak chcemy z nim jechać i się nie wstydzić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Łukasz GP napisał:

Waldek proszę nie prowokuj Go, jednak chcemy z nim jechać emoji6.png i się nie wstydzić emoji16.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

No co Wy .... LPG w tak zacnej marce :D. Ale widzę, że sobie drewno na ognisko nosicie, oby tak dalej :angry:!guns.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
11 godzin temu, Wiiz napisał:

Myśle że moje maleństwo da radę ;)

może i da :) ale na miejsce to chyba DHL-em podesłać by warto........ z całym szacunkiem dla chęci i ideii na miejscu owszem czemu nie, ale na "dojazdach" wybacz...... ale "to se tak ne da Pane Hawranek" krótka kalkulacja wsio pow 400cm3 średnia 120km/h ( tzn i 140 i 90km/h)....... maleństwo da rade?

Nie żebym odradzał wyjazdu ale sprawę należy przemyśleć i dopracować bo osobiście na miejscu nie widzę problemu...... spokojnie podziwiać widoki, unikać mandatów i takie tam.. :D

Odnośnik do komentarza

125-tką raczej nie wybrałbym się w taką drogę choćby ze wzgledu na góry. Ale jest sporo czau jeszcze.rób  prawko i kupuj cos wiekszego 

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
7 godzin temu, robert1973 napisał:

może i da :) ale na miejsce to chyba DHL-em podesłać by warto........ z całym szacunkiem dla chęci i ideii na miejscu owszem czemu nie, ale na "dojazdach" wybacz...... ale "to se tak ne da Pane Hawranek" krótka kalkulacja wsio pow 400cm3 średnia 120km/h ( tzn i 140 i 90km/h)....... maleństwo da rade?

Nie żebym odradzał wyjazdu ale sprawę należy przemyśleć i dopracować bo osobiście na miejscu nie widzę problemu...... spokojnie podziwiać widoki, unikać mandatów i takie tam.. :D

 Wiiz ma asa w rekawie :) ale nic wiecej nie moge napisac

Odnośnik do komentarza

Panowie idąc waszym tropem i biorąc pod uwagę że manetki grzane z rękawicami dają 10km to akcesoryjna szyba doda jakieś 15km, zajebiste kufry jak nic kolejne 10km. Nawigacja wypasiona to spokojnie ze 3km. 

Sumujac dodatki i uwzględniając że czerwony jest najszybszy dochodzę do wniosku: moje maleństwo spokojnie da radę! ;)

Teraz tylko się zastanawiam czy mnie z forum nie przegonicie :(

0A37F5D7-34D2-44B9-B29C-A1CB1FCCFD6B.jpeg

E859B5E8-D6D3-4B28-BCF3-F98AA278DEBE.jpeg

Odnośnik do komentarza

Wiiz gratulacje takim sprzętem do nawet na najbliższy Dakar możesz się wybrać

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To niesprawiedliwe! Ja nie jadę! Z klubu skuterowego wyjazd a jedyny pojadę skuterem? Żarty jakieś

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...