Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz proszę nie rań mi serca , rozumiem że motocykle się psują wokoło , ale że mi !placz2 Dostał pierwsza żółtą kartkę ,a jedynie co go usprawiedliwia to to że w środę ponad godzinę katowałem go na torze , a później powrót na maxa ,no i padł słaby element burka - łożysko tylniego koła . Jutro rano przyjadą nowe z Krakowa więc do południa Burgman będzie znowu na chodzie :)

IMG_20180414_193132.jpg

Mariusz jeszcze raz dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario3101 napisał:

Otwarcie Sezonu Chudów ZdjÄcie użytkownika Mariusz Opuchlik.ZdjÄcie użytkownika Mariusz Opuchlik.ZdjÄcie użytkownika Mariusz Opuchlik.ZdjÄcie użytkownika Mariusz Opuchlik.

 

Dzięki Super Było powrót też był ciekawy+mała eskorta mechanika burgmani  :) Marcina 78

Super to było potem.Najważniejsze że Marcin jakoś dotarł.

IMAG1021.jpg

IMAG1024.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, których znam jak również tych, których jeszcze się nie udało. Znalazłem coś takiego w okolicy więc wrzucam, może będziecie zainteresowani?ScooterDay_plakat_A5.thumb.jpg.42b7e324e6553f43fdb22aef25425f4f.jpg 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, tomwiech napisał:

Cześć wszystkim, których znam jak również tych, których jeszcze się nie udało. Znalazłem coś takiego w okolicy więc wrzucam, może będziecie zainteresowani?ScooterDay_plakat_A5.thumb.jpg.42b7e324e6553f43fdb22aef25425f4f.jpg 

poszło na FB :D 

Odnośnik do komentarza

to Benelli trk 502 jest w dwóch wersjach ,wersja szprychowa jest wyzsza o 4 cm id tej na alu ( koło przednie 19 i wyższy profil opony tylnej :))

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi dobrzy ludkowie jak jest u Madziarów z płatnością polską kartą na stacjach benzynowych ,są jakieś problemy czy nie.W czerwcu byłem w Budapeszcie,wprawdzie nie tankowałem ale w niektórych knajpkach czy sklepach robili z tym problemy.We wrześniu lecę do Chorwacji i być może będę tankował na Węgrzech

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Valdek_Tychy napisał:

Powiedzcie mi dobrzy ludkowie jak jest u Madziarów z płatnością polską kartą na stacjach benzynowych ,są jakieś problemy czy nie...

Nie bardzo rozumiem czemu mają być problemy akurat z Polską kartą ?  No chyba że chcesz tankować i płacić kartą Orlen Flota - to pewnie będzie problem :)  tak jak i u nas. Na żadnej firmowej stacji ( BP, Statoil itp.) nie ma problemu, ale na małych stacyjkach podobnie jak i w niektórych małych knajpach zapłacisz tyko gotówką. Wcześniej warto zapytać. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, EndriuBis napisał:

No chyba że chcesz tankować i płacić kartą Orlen Flota - to pewnie będzie problem :)  tak jak i u nas. 

No taki durny to ja nie jestem ;) karta visa z mbanku,pytam bo jak wcześniej wspomniałem w niektórych miejscach nie honorowali jej i kazali sobie "only cash" nie wiedzieć czemu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
w niektórych miejscach nie honorowali jej i kazali sobie "only cash" nie wiedzieć czemu

Czy ta karta visa mbank jest kartą kredytową? W wielu miejscach nie można płacić kartą płatniczą do konta, lecz wyłącznie kredytową.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...