Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

Yarorot dzięki ale Dakar narazie sobie odpuszczę ;) Choć muszę przyznać że jestem okrutnie spragniony wiosny lub chociaż cieplejszego dnia. Moto stoi i drazni oko w garażu.

Lukasz dasz radę ;)

Odnośnik do komentarza

Łukasz a o mnie zapomniałeś ? W takim razie nie jade :P

A ty Wizz przegiołeś pałe i zakaz jazdy z skuterami do odwołania ! ! !

 

 

 

(żart)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Łukasz GP napisał:

 Z klubu skuterowego wyjazd a jedyny pojadę skuterem?

zawsze się znajdzie jakaś czarna owca ;) w rodzinie

Odnośnik do komentarza
zawsze się znajdzie jakaś czarna owca w rodzinie
Waldek, jak by nie to że trochę teraz inwestuje w gilere to na wiosnę już bym jeździł czymś większym. A tak dopiero w 2019

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jak pojadę solo, to pewnie Hondą. Ale jak we dwoje to Burkiem 400, więc jeden skuter więcej ;)

2 godziny temu, Łukasz GP napisał:

Waldek, jak by nie to że trochę teraz inwestuje w gilere to na wiosnę już bym jeździł czymś większym. A tak dopiero w 2019

To po co inwestujesz, nikt Ci tego przy sprzedaży nie zapłaci :mellow:, było jeszcze obskoczyć Gilerką przyszły rok, dałbyś rade taką jaka jest. Oczywiście oleje, opony, klocki i cała reszta serwisowej obsługi jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Jak pojadę solo, to pewnie Hondą. Ale jak we dwoje to Burkiem 400, więc jeden skuter więcej
To po co inwestujesz, nikt Ci tego przy sprzedaży nie zapłaci :mellow:, było jeszcze obskoczyć Gilerką przyszły rok, dałbyś rade taką jaka jest. Oczywiście oleje, opony, klocki i cała reszta serwisowej obsługi jak najbardziej tak.
Muszę na Rumunię przygotować. Poza tym nie lubię sprzedawać jak wiem że coś nie tak. Sam będę zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Łukasz GP napisał:

Muszę na Rumunię przygotować.

Ok, to rozumiem ;)

30 minut temu, Łukasz GP napisał:

Poza tym nie lubię sprzedawać jak wiem że coś nie tak

Nie żebyś popsuty sprzedał, ale inwestycji w gadżety nikt nie zwróci :mellow:

31 minut temu, Łukasz GP napisał:

Sam będę zadowolony.

Wiadomo ;).

Jak bym jechał Burkiem, to też go dam na serwis w Suzi Moto, bo od ostatniego serwisu przejechałem nim ponad 4 tys, więc niech sprawdzą, co za pierwszym razem nie zrobili :D.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, BURISMAN napisał:

Jak pojadę solo, to pewnie Hondą. Ale jak we dwoje to Burkiem 400, więc jeden skuter więcej

Coś mi się wydaje że w dwójkę lepiej chyba na hondzie,mocniejsza jest a i koła większe więc i wygodniej

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Valdek_Tychy napisał:

Coś mi się wydaje że w dwójkę lepiej chyba na hondzie,mocniejsza jest a i koła większe więc i wygodniej

Jeżeli przed wyjazdem polatam nią troszkę, to pewnie tak, ale na dziś to nic o niej nie wiem ;), poza tym że ma większe kółka tak jak słusznie zauważyłeś.

Waldek naprawdę na Burka 400 nic złego nie powiem, nie mogłem też narzekać jeżdżąc nim we dwoje, może dlatego że razem z Tereską nie mamy więcej jak 120 kg. W tym roku przez cały czas gdzieś po górach się szwendałem, więc nie miał lekko, ale nie czułem by był tym zmęczony :rolleyes:. Pewnie gdy jest porządnie zapakowany i obciążony słuszną wagą kierownika i plecaczka, to może i mu krzywda po serpentynach latać, ale przy mnie i Teresce mu bidy nie było :D.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 4.12.2017 o 08:45, Wiiz napisał:

Sumujac dodatki i uwzględniając że czerwony jest najszybszy dochodzę do wniosku: moje maleństwo spokojnie da radę! ;)

 Takie "maleństwo" da radę :D dobry wybór 

Pozostając w klimacie czerwonego koloru.....

DSC01238.JPG?psid=1DSC01274.JPG?psid=1

moje "maleństwo" w naturalnym środowisku czyli powrót do korzeni :) 

Odnośnik do komentarza
Ładny, mam plana na podobne (tylko mniejsze) Enduro, ale nie pokarzę bo się będziecie śmiać .
Ja też mam plana ale zaczekam że zdjęciami

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Łukasz GP napisał:

Ja też mam plana ale zaczekam że zdjęciami emoji6.pngemoji16.png

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Pochwal się pierwszy :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie jak .... gadajcie co i jak a nie pitu pitu..... nie ma się co "krępić" nikt  z nikogo się nie będzie śmiać... co najwyżej "sprostujemy" :P

13 minut temu, BURISMAN napisał:

mam plana na podobne (tylko mniejsze) Enduro

 XT-k?? czy Śmigło , a może "mała" tereska? 

Łukasz ..... gruuubo :) ale ciężko się popiachu  zapinkala ale za to na gładkie drogi suuper

Odnośnik do komentarza

:o, dobra nic już nie piszę, idę spać, dobiłeś mnie :P. Ja miałem na myśli zakup czegoś "małego" do jazdy po lesie, szutrach, itp. To ma być taka odskocznia od skutera, czy Hondy. Ale wstyd to tu pokazać :(, mimo że czytałem o tym sprzęcie dobre opinie, jako "pizdzik" dla początkujących takich jak ja :rolleyes:.

A Honda Łukasz super, niestety nie dla mnie, nawet palcami drogi nie sięgam :(.

Robert, co do tego typu motocykli, to były to moje pierwsze ruchy, niestety na ruszaniu palcem w bucie się skończyło, wszystkie są wysokie, nawet przeróbki siedzeń nie dawały dość wygody i bezpieczeństwa. Ale nie przestaje kombinować, znalazłem coś co jest pod mój rozmiar, ale silniczek mały 125, podobno można w nim zamontować 250 i to mi wystarczy, choć pewnie na początek spróbował bym z tym 125.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 minuty temu, BURISMAN napisał:

Ja miałem na myśli zakup czegoś "małego" do jazdy po lesie, szutrach, itp. To ma być taka odskocznia od skutera, czy Hondy. Ale wstyd to tu pokazać

pokazuj chłopie

 

Odnośnik do komentarza
, dobra nic już nie piszę, idę spać, dobiłeś mnie . Ja miałem na myśli zakup czegoś "małego" do jazdy po lesie, szutrach, itp. To ma być taka odskocznia od skutera, czy Hondy. Ale wstyd to tu pokazać , mimo że czytałem o tym sprzęcie dobre opinie, jako "pizdzik" dla początkujących takich jak ja :rolleyes:.
A Honda Łukasz super, niestety nie dla mnie, nawet palcami drogi nie sięgam .
Sami chcieliście. To zakup na 2020. Po prostu chce wygodnej turystyki. Plan do zrobienia na 100%. Taka honda będzie u mnie w garażu. Co nie zmienia faktu że będę nadal z Wami podróżował. Można zmienić motocykl ale nie rodzinę. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
18 minut temu, BURISMAN napisał:

Ale nie przestaje kombinować, znalazłem coś co jest pod mój rozmiar,

Siedziałeś na Yamaha XT?? na  BMW GS 650?? kombinuj w tą stronę i nie patrz tylko na katalog z pozycją "wysokość siedziska" tylko trza się przymierzyć, kształt siedzenia wiele zmienia :D 

Odnośnik do komentarza
o żesz,co wy tak wszyscy z tymi białymi ? jak dziewice orleańskie na biało odziani. !w00t
No ładne to jak czyste nie parcia na białe ale jak się trafi to będzie fajnie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, BURISMAN napisał:

A Honda Łukasz super, niestety nie dla mnie, nawet palcami drogi nie sięgam :(.

1431_pozostale-buty-na-wysokiej-podeszwie.jpg.3059c1528b68e14759bad76bc44cfc86.jpg

piwo mi później postawisz, za znalezienie rozwiązania  !piwko  :lol2:

Odnośnik do komentarza

A dobrze, co mi tam, śmiejcie się :P. Ten jest jeszcze na gaźniku, ale już jest w sprzedaży na wtrysku, no mi się podoba czarno-czerwony..

 

ZIPP.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...