Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Krzychu13 napisał:

"wrócę na właściwe tory" - czyli do CVT i maxi ;)

, a moto samo w sobie ładniutkie :thumbs_up:

:D:D:D

Dlatego ja kupując motocykl pozostałem przy CTV ;), nie opisana wygoda jak dla mnie i w dodatku kardan ;).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 16.10.2017 o 08:21, Valdek_Tychy napisał:

spokojnie to ja na początku będę jeździł ;)  :D

Później też.... devilka nie pozwala za wiele poszaleć ale jest fajna

Kiedyś tam dosiadałem devi miło wspominam te czasy i jednego czego mi brakuje w innych motocyklach to właśnie wału szerokości i zadowolenia ze sprzętu

PS kupiłeś forumową czy tak z przypadku???

Odnośnik do komentarza

To ja odpowiem za kolegę :) Kupił z forum , solidnie doinwestowaną tzn. ochrona na ręce i nogi , 2x boczków kufra (2 pojemności) , kufer GIVI , grzane manetki i sporo rzeczy eksploatacyjnych zrobionych , ot motocykl od motocyklisty , a nie handlarza Mirasa :angry:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, powalla napisał:

To ja odpowiem za kolegę :) Kupił z forum , solidnie doinwestowaną tzn. ochrona na ręce i nogi , 2x boczków kufra (2 pojemności) , kufer GIVI , grzane manetki i sporo rzeczy eksploatacyjnych zrobionych , ot motocykl od motocyklisty , a nie handlarza Mirasa :angry:

Dzięki za wyręczenie mnie ;)

Faktycznie kupiłem od motocyklisty z Płocka.Moto jest w dość fajnym stanie jak na swoje lata.Szaleć to raczej nie będę,wyszalałem się w młodości a jak to powiadają ludziska -  z wiekiem maleje pobyt na szaleństwa a wzrasta na święty spokój, w tym wypadku na spokojną jazdę.Devilka to jak ja to nazywam, dziadkowozidło jest i w sam raz mi pasuje

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Valdek_Tychy napisał:

Devilka to jak ja to nazywam, dziadkowozidło jest i w sam raz mi pasuje

Jest Ok, wystarczy do spokojnej normalnej jazdy, Waldek jesteśmy już w takim wieku, że jazda na jednym kole, przynajmniej mnie interesuje tylko oglądając tego typu pokazy :D.

Moja Hondzina też nie jest demonem szybkości i mocy, ale właśnie taką chciałem, by mnie nie kusiło ;).

Dziś przyszedł pokrowiec, jutro jedzie do tapicera.

pokrowiec.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Valdek_Tychy napisał:

:lol:!OKK

Kupił, by kupił bez problemu, tylko nóżki ma do takiego za krótkie i by mu dyndały jak Wam co innego :lol::P. DN-01 to jeden z niewielu motocykli na którym sięgam całą stopą do asfaltu, przez co czuję się pewnie :P. Dwa lata temu przymierzyłem się do Translapa i dyndałem na nim, co drugi manewr na postoju bym leżał ;). Ja nie narzekam, kupiłem to co dla mnie wygodne i mi się podoba,  Wam nie musi :P.

Odnośnik do komentarza

Was chyba Bóg opuścił :D, Małpę mam z siebie robić  ;).

Mi się moja Honda DN-01 bardzo podoba, jest zajeb.....sta. Nowy kolorek wyszedł super, lakier idealnie położony, pokrowiec to wisienka na torcie, przez zimę tylko nad tą dziwną szybą muszę pokombinować, bo wygląda jak koronka z Koniakowa :D. Reszta jest OK, dla mnie super. Burgman 400 jednak zostaje w garażu, bo gdyby w przyszłym sezonie jakiś wypad na Południe wyskoczył i pewnie z Tereską, to Burek jest super. Honda zostanie na solowe wypady, może i w tygodniu uda się gdzieś wyskoczyć, choćby na spotkania Czwartkowe :rolleyes:.

24 minuty temu, Valdek_Tychy napisał:

a nie taniej było sobie nogi przedłużyć ?  ;) 

 

Waldek bez obrazy, ale w tych sprawach nie sugeruję się kosztami. Hobby i przyjemność nie może być tania ;).

Zresztą majątku nie wydałem, zakup motocykla  16 +1,5 lakier +3500 serwis (oleje, filtry, klocki, fajki świec, opony, żarówki) w tym rozbiórka (czyszczenie) i złożenie motocykla.

Wszystko razem 21tys. W tej cenie były na Allegro podobne w gorszym stanie i z dużo większymi przebiegami, a ja mam potwierdzone 26 tys i idealny stan motocykla, czy to dużo ?.

Do tych po 21-25 tys też bym dołożył serwis, bo to motocykle od handlarzy, a mój od motocyklisty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Yarorot napisał:

Przynajmniej wiesz co w masz emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie :D.

Zawsze trzeba coś dołożyć :rolleyes:.

Ja to robię zawsze zaraz po zakupie, nie tylko przygotowując tym sprzęt do sezonu, ale też go dokładniej poznaję. W tym przypadku też tak było.

Wcześniej oglądałem kilka innych Hond DN-01, wszystkie powyżej 20 tys i z dużo większymi przebiegami, oraz ich stan techniczny był kiepski. Ten motocykl przyjechał do Polski kilka lat temu, sprowadził go motocyklista, posiadający kilka innych motocykli, więc motocykl nie był jeżdżony co dziennie, stąd niski jego przebieg. W UK też nie jeździł przez cały sezon, bo to nie Italia, czy Francja. Dwa lata temu motocykl został sprezentowany synowi, który przejeździł 1 sezon i nie chwycił tematu, stąd jego decyzja o sprzedaży. Kupując go liczyłem się z tym, że trzeba go przeglądnąć i doinwestować, choć w standardzie wszystko już posiadał, tzn kufry ;). Gdy go kupowałem był po serwisie z przebiegiem 3-4 tys. Podjąłem jednak decyzję, że przegląd zrobię. Wymiana oleju, filtrów, klocków, opon poleciłem mechanikowi zrobić jako "startowe", zmiana koloru to już zachcianka, ale teraz wiem co mam, i co chciałem mieć.

A kasa ?. Cóż trzeba będzie teraz więcej pracować, by uzupełnić stan konta i nie płakać nad rozlanym mlekiem. Ludzie więcej wydają na Hobby i płaczu nie ma ;).

3 minuty temu, Jaropero napisał:

BURISMAN,

zdrowe podejście. Gratuluję raz jeszcze. Sprzęt 1 klasa !YES

Dzięki, zdrowe , ale kosztowne :D.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Valdek_Tychy napisał:

Siedze sobie na kawie w Wiśle i dochodzę do wniosku ze burgmaniacy zapadli juz w sen zimowy. Zero.totalne zero nikogo na drodze.Oblatuje swoja debilke i nie ma z kim 

Pogoda do bani to nie ma co się dziwić, nawet ja nie latam ;)

Odnośnik do komentarza

Valdek jechałbym z tobą ale mam remont mieszkania. Ale mam dla Ciebie propozycje. W przyszłym tygodniu w piątek (jak nie będzie padać) to może przejechałbyś się ze mną na Górę św.Anny, jest nie daleko. Tam mam się spotkać z moim bratem który ma Devilkę 700ccm. On mieszka w okolicach Opola a ja w Zabrzu i tak się składa że ta Góra św. Anny jest mniej więcej w połowie odległości między nami. Jest tam fajne miejsce na spotkania dla turystów-motocyklistów. Co ty na to?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Darkhem napisał:

Valdek jechałbym z tobą ale mam remont mieszkania. Ale mam dla Ciebie propozycje. W przyszłym tygodniu w piątek (jak nie będzie padać) to może przejechałbyś się ze mną na Górę św.Anny, jest nie daleko. Tam mam się spotkać z moim bratem który ma Devilkę 700ccm. On mieszka w okolicach Opola a ja w Zabrzu i tak się składa że ta Góra św. Anny jest mniej więcej w połowie odległości między nami. Jest tam fajne miejsce na spotkania dla turystów-motocyklistów. Co ty na to?

Fajna propozycja ale niestety w piątek jestem trochę ( a nawet bardzo) zajęty,a nadto pogoda w przyszłym tygodniu raczej nie będzie się nadawała do jazdy.Moto chyba już pójdzie do garażu

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Valdek_Tychy napisał:

Siedze sobie na kawie w Wiśle i dochodzę do wniosku ze burgmaniacy zapadli juz w sen zimowy. Zero.totalne zero nikogo na drodze.Oblatuje swoja debilke i nie ma z kim 

To trzeba było pisać że jedziesz ,bo "burgmaniacy" nadal jeżdżą jak znajdują czas :)

Dziś polatałem 170 km ( tylko się nie śmiać ) Forzą 125 i jestem pozytywnie  zaskoczony zwinnością tego maluszka ,a później 60 km burgmanem ,hmm polatałem i trzeba przyznać co król to król :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Valdek_Tychy napisał:

niestety w piątek jestem trochę ( a nawet bardzo)

No popatrz jaki niefart. Bo akurat Ja dzisiaj nie wiedziałem w co ręce włożyć i dopiero teraz mam wolne.

A tak na poważnie to od lat zaobserwowałem że w tygodniu lata na moto ok 2-5 % ludzi .W soboty 10-20 %. Większość w niedzielę ( lub cały weekend ale to już planowane z wyprzedzeniem)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Marcin 78 napisał:

To trzeba było pisać że jedziesz ,bo "burgmaniacy" nadal jeżdżą jak znajdują czas :)

To był taki trochę spontan w celu zaprzyjaźnienia się z motórkiem :D

Godzinę temu, arturo-bb napisał:

 w tygodniu lata na moto ok 2-5 % ludzi .W soboty 10-20 %. Większość w niedzielę ( lub cały weekend ale to już planowane z wyprzedzeniem)

faktycznie dzisiaj mało było jednośladów.Na Białym Krzyżu zazwyczaj jest dość sporo motocyklistów a dzisiaj tylko dwie bemki z Czech spotkałem. 

Odnośnik do komentarza

Valdek - szkoda że nie możesz w piątek. Ja oczywiście jadę ale po pracy czyli ok. 15-16 . Pogodę sprawdzałem i ma być sucho, ale się zobaczy. Ja będę jeździł jak długo się da. Mnie bardziej odpowiadają soboty do jazdy, niedziele raczej nie. Temperatura może sięgać nawet 0 st.C byleby było sucho. Jak się ma odpowiednie ciuchy to można przedłużyć sezon moto - nawet znacznie. Nie znoszę tylko deszczu. Trzymaj się !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...