Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Robert JAPAN napisał:

Nie, nie ma żadnego znaczenia

Tylko że ja dalej nie wiem, dlaczego nie mogę dać ogłoszenia. Administracja nie odpowiada na moje pytania, a Wy nie wiecie, lub nie chcecie pomóc :wacko:.

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.8.2017 o 15:17, BURISMAN napisał:

(...) i nie wiem co dalej robić ?.

To proste, wystarczy na początek przeczytać zasady dodawania ogłoszeń :) . A zwłaszcza punkt 10. 

Odnośnik do komentarza
To proste, wystarczy na początek przeczytać zasady dodawania ogłoszeń . Jeśli ogłoszenie nie spełnia pewnych punktów, nie zostaje aktywowane.

Burisman przyznaj się co Ty chciałeś sprzedać, czołg?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak nie ma w ogłoszeniu fotek, to tak zazwyczaj jest :P.

PS. Administracja nie jest od nauki czytania ze zrozumieniem.

PS2. Czytać ze zrozumieniem tekstu, a ewentualnie później biadolić :lol: . A nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, dr.big napisał:

To proste, wystarczy na początek przeczytać zasady dodawania ogłoszeń :)

To proszę wykaż co robię nie tak, skoro masz czas pisać tu w temacie, a ako osoba funkcyjna forum nie raczyłeś odpowiedzieć na moje pytanie w PW, i uśmieszek w Twojej wypowiedzi tutaj nie bardzo jest na miejscu. Wysłałem PW do osoby funkcyjnej, więc oczekuję konkretnej i rzeczowej odpowiedzi, nie każdy jest kumaty w zasadach tego forum, tym bardziej że zacząłem niedawno, a ogłoszenie jest moim pierwszym.

W ogłoszeniu podałem opis (marka, typ, rok produkcji, przebieg), telefon kontaktowy, informację o zdjęciach, więc co robię nie tak ?.

8 minut temu, dr.big napisał:

Jak nie ma w ogłoszeniu fotek, to tak zazwyczaj jest :P.

PS. Administracja nie jest od nauki czytania ze zrozumieniem.

PS2. Czytać ze zrozumieniem tekstu, a ewentualnie później biadolić :lol: . A nie na odwrót.

Pkt. 5 - nie formułuje jednoznacznie, że zdjęcie jest wymagane .

Wystarczyło napisać dwa słowa w PW - zamieść zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, BURISMAN napisał:

Wystarczyło napisać dwa słowa w PW - zamieść zdjęcie.

Ciesz się,że tylko tak się skończyło,następnym razem admin spuści Ci powietrze z wszystkich kół albo gwoździem przejedzie po błotniku ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

5. Ogłoszeniodawca dodaje do ogłoszenia zdjęcie lub zdjęcia własnego maxiskutera, dokładny opis, podaje cenę oraz dane umożliwiające bezproblemowy kontakt (telefon, mail, komunikator). W treści dopuszczalny jest link kierujący do ogłoszenia zewnętrznego. Ogłoszenia nie spełniające powyższych kryteriów będą usuwane.

 

Tak brzmi cały pkt. 5 reg.

Zaznaczyłem początek i koniec.

Co tu jest niejasne ? Niejednoznaczne ?

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo to podstawowym warunkiem jest aktywność na forum i z tym związana minimalna ilość postów do których nie zaliczają sie o ile dobrze pamiętam "serdeczności" i "regionalne". Może w tym szukać przyczyny?

pozdrawiam
marco

Odnośnik do komentarza

Dobra dajcie już spokój. Dałem ogłoszenie w innym portalu i po sprawie. Moderator mógł, nie musiał wskazać błąd. Zwyczajna ludzka życzliwość, Cóż nie każdy do tego dorasta, bez względu na pełnione funkcje i stanowiska, tym bardziej tak ulotne jak te tu na forum ;).

Przykro tylko, że od dwóch dni usiłuje postawić to ogłoszenie i nic :(, ktoś je nie zatwierdza i nie daje informacji o powodzie, a wystarczyły dwa słowa jak wcześniej napisałem, zwyczajne dwa słowa napisane z grzeczności i zwykłej ludzkiej życzliwości.

 

Odnośnik do komentarza

Artur, mam na myśli ten zapis: " Komunikat czysto informacyjny: W dziale "regionalne" zostaje wyłączona funkcja z procedurą zliczania napisanych postów (podobnie jak kiedyś dział "serdeczności"). To komunikat AINISTRACJI.

pozdrawiam
marco

Ale oczywiście mogę się mylić

pozdrawiam
marco

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, BURISMAN napisał:

Dobra dajcie już spokój. Dałem ogłoszenie w innym portalu i po sprawie. Moderator mógł, nie musiał wskazać błąd. Zwyczajna ludzka życzliwość, Cóż nie każdy do tego dorasta, bez względu na pełnione funkcje i stanowiska, tym bardziej tak ulotne jak te tu na forum ;).

Przykro tylko, że od dwóch dni usiłuje postawić to ogłoszenie i nic :(, ktoś je nie zatwierdza i nie daje informacji o powodzie, a wystarczyły dwa słowa jak wcześniej napisałem, zwyczajne dwa słowa napisane z grzeczności i zwykłej ludzkiej życzliwości.

 

Zgadzam się z autorem całkowicie, info o powodzie niezatwierdzenia powinno być :(

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, marco napisał:

Ale oczywiście mogę się mylić

pozdrawiam
marco
 

Mylisz się. Nie dałem zdjęcia i ogłoszenie nie ukazało się.

Odnośnik do komentarza

Kolego Burisman, skoro wiesz co zrobiłeś nie tak to po kiego...pytasz i na dodatek masz pretensje do ADMINISTRACJI? A tych co rzyczliwie probują podsunąć Ci możliwy powód zaistniałej sytuacji "strofujesz". Bo tak twój wpis odebrałem. Za niedługo dojdzie do tego że będziemy się zastanawiać czy wogóle odpowiadać na czyjeś pytania. Powodzenia.

pozdrawiam
marco

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, marco napisał:

Kolego Burisman, skoro wiesz co zrobiłeś nie tak to po kiego...pytasz i na dodatek masz pretensje do ADMINISTRACJI? A tych co rzyczliwie probują podsunąć Ci możliwy powód zaistniałej sytuacji "strofujesz". Bo tak twój wpis odebrałem. Za niedługo dojdzie do tego że będziemy się zastanawiać czy wogóle odpowiadać na czyjeś pytania. Powodzenia.

pozdrawiam
marco
 

Dowiedziałem się po dwóch dniach, drogą nieoficjalną, tak to można nazwać. Nie gorączkuj się. Napisałeś, że możesz się mylić, to Ci odpisałem, że tak. Za życzliwość dziękuje i nikogo nie strofuję, wyluzuj, źle to odebrałeś. Cytowanie kogoś i odpowiedzi przybierają nieraz taką postać, że wydaje się, że ktoś Cię "strofuje", ja nie miałem takiego zamiaru ;).

Mam pretensje, bardziej żal do jednej osoby, która się nie ujawniła, i zasłania działaniami regulaminowymi i uważam że to nie jest w porządku, ale to tylko moje subiektywne zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać, jak również z tego powodu mnie ewentualnie atakować, bo to zamach na moją wolność i prawa obywatelskie, nie wspominając o łamaniu zasad demokracji :D.

A teraz tak na poważnie dajcie już temu spokój, pomocy potrzebowałem dwa dni temu, szukałem jej u osób funkcyjnych bez rezultatu, tylko jedna osoba odpowiedziała, ale też nie pomogła i nie wyjaśniła, teraz już sobie sam poradziłem i wszystko gra w dodatku wyszło na to, że nie umiem czytać ze zrozumieniem i jest to tylko moja wina, więc biorę to dzielnie na klatę i żyje z tym ciężarem dalej ;).

Odnośnik do komentarza

No i przehandlowałem swojego burka,jestem teraz niezmotoryzowanym burgmaniakiem :lol:. Teraz zastanawiam się co dalej,na skuterze pokulałem się trochę,zrobiłem 6,5 tysia km. poznałem fajnych ludzi ale ciągnie mnie w stronę klasycznego motocykla,na 99,99 % będzie to honda deauville.Myślę,że w przyszłym sezonie będę mógł pojechać gdzieś w trasę z burgmaniakami,co?   whist

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yarorot napisał:

Waldek - nie ważne na czym, nie ważne gdzie, ważne z kim emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

też tak myślę, zresztą podczas naszych wypadów niektórzy na motórkach też latali i nikt im opon nie przebijał ;)  A tak na marginesie,nie wie ktoś co tam u Roberta słychać,jak się czuje co z nim ?

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN
Godzinę temu, Valdek_Tychy napisał:

też tak myślę, zresztą podczas naszych wypadów niektórzy na motórkach też latali i nikt im opon nie przebijał ;)  A tak na marginesie,nie wie ktoś co tam u Roberta słychać,jak się czuje co z nim ?

Daje radę choć leżenie całymi dniami zbyt emocjonujące nie jest :). Bark wyskoczony i miednica pęknięta. Do końca siedziałem na moto. Nie jest złe bo mogłem być w gipsie od dołu do góry.  Do wiosny się wykuruje. Pechowa yamaha drugi sprzęt od nich w rozsypce będzie trzeba przejść na suzuki Honda by nie kusić losu.

 

Odnośnik do komentarza

Dalej jesteś w szpitalu, czy już w domu ?. Ja w Środę odbieram plastiki z lakierni. Nowa honda będzie biała perła.

Dnia 5.10.2017 o 22:10, Valdek_Tychy napisał:

No i przehandlowałem swojego burka,jestem teraz niezmotoryzowanym burgmaniakiem :lol:. Teraz zastanawiam się co dalej,na skuterze pokulałem się trochę,zrobiłem 6,5 tysia km. poznałem fajnych ludzi ale ciągnie mnie w stronę klasycznego motocykla,na 99,99 % będzie to honda deauville.Myślę,że w przyszłym sezonie będę mógł pojechać gdzieś w trasę z burgmaniakami,co?   whist

Stoi taka w Pszczynie, podjedz po przymierzaj się masz blisko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...