Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Wszystkim!
Odprowadzilem moją Giepete na Full serwis plus drobny tuning Ostatnia trasa w tym roku chyba....



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Haha dojechałem. Za dużo waży żeby cały umieszczać. Nagram coś w drodze powrotnej ale pewnie nie wcześniej jak za 2 tygodni

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Łukasz , a od kiedy z Mysłowic do tego majstra jedzie się przez Olkusz ?:D 

chyba, że w ramach testowania kamerki !OK

Mój Burek już zimuje w cieplutkim pomieszczeniu, a serwis zafunduję mu wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Kierowcę miałem z Olkusza
Ja robię nie tylko serwis mechaniczny. Oddałem teraz bo mam kasę a na wiosnę może być różnie. Zakładam kufry, gniazda itp. W przyszłym roku wybieram się do Rumunii

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.11.2017 o 19:58, Valdek_Tychy napisał:

Też jestem już umówiony z mechaniorem do mojej devilki na 28 listopada.Ciekawe jak dojadę te kilkanaście kilometrów jak śnieg spadnie :lol:

Zdemontuj przednie koło, w jego miejsce zamontuj nartę, potem już będziesz miał tylko z górki :D

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, BURISMAN napisał:

Zdemontuj przednie koło, w jego miejsce zamontuj nartę, potem już będziesz miał tylko z górki :D

problem w tym,że z Tych do Mikołowa jedzie się pod górę ;)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Valdek_Tychy napisał:

problem w tym,że z Tych do Mikołowa jedzie się pod górę ;)

Waldek kolce na tylną oponę i nie ma bata, dasz radę, wierzę w Ciebie ;).

Moja już poskładana, dokupiłem kilka gadżetów, i tylko czekam na wiosnę, lub nieco cieplejsze dni ;)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, powalla napisał:

Oddajesz do Andrzeja w Lantisie, czy Ratka? 

Do Andrzeja,szczerze  mówiąc daję tam pierwszy raz ale słyszałem,że to solidny mechanik.Do tej pory jeśli było coś do robienia z czym nie dawałem sobie rady sam jechałem do Gostyni do serwisu.

Odnośnik do komentarza

Kołacze mi się ostatnio po łepetynie taki pomysł żeby latem 2018 gdzieś przełom lipca i sierpnia wybrać się na Transfogarską do Rumunii.Plan przewiduje zrobić to w 3-4 dni.Na razie jest to tylko zarys planu ale ciekaw jestem czy byliby chętni wybrać się w trasę ze mną.Wolałbym pojechać jednak w jakiejś grupie niż samemu bo nigdy nie wiadomo co się po drodze wydarzy.Na razie tylko tak informacyjnie chciałbym się zorientować czy byli by chętni ?

Odnośnik do komentarza
Kołacze mi się ostatnio po łepetynie taki pomysł żeby latem 2018 gdzieś przełom lipca i sierpnia wybrać się na Transfogarską do Rumunii.Plan przewiduje zrobić to w 3-4 dni.Na razie jest to tylko zarys planu ale ciekaw jestem czy byliby chętni wybrać się w trasę ze mną.Wolałbym pojechać jednak w jakiejś grupie niż samemu bo nigdy nie wiadomo co się po drodze wydarzy.Na razie tylko tak informacyjnie chciałbym się zorientować czy byli by chętni ?
Waldek ja na pewno jadę do Rumunii w tym terminie. Właśnie szykuje skuter na wyprawę. Myślałem o nawet 5 dniach żeby na spokojnie pozwiedzać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Łukasz GP napisał:

 Myślałem o nawet 5 dniach żeby na spokojnie pozwiedzać emoji6.png

W moim przypadku,jeśli "ośrodek decyzyjny" ;) się zgodzi to nawet 5 dni może być

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Valdek_Tychy napisał:

żeby latem 2018 gdzieś przełom lipca i sierpnia wybrać się na Transfogarską

Byle nie zapomnieć o TRANSALPINIE !

A i co istotne : ładniejsze widoki jadąc Transalpiną od N w kierunku na S a powrót Transfogaraską od S na N

3 dni to tak na styk. Szybki dojazd i spanie w okolicy Sebes. ( ok 780-800 km ) Na następny dzień tak koło 7 rano na Transalpinę i Transogaraską w okolice Sybin ( niby nie dużo km . ale tak z 10-12 godzin zajmie ze zdjęciami i widokami ) I na trzeci do domu (ok 1000 km ) Jak dla mnie to meczący plan . Ale wykonalny.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, arturo-bb napisał:

Byle nie zapomnieć o TRANSALPINIE !

Jak dla mnie to meczący plan . Ale wykonalny.

tak jak wspomniałem,na razie to tylko przymiarki a jak co do czego dojdzie to  pewnie bardziej będzie to 4-5 dni

Odnośnik do komentarza

Super plan, właśnie coś takiego miałem też w swojej łepetynie. Co do "ośrodka decyzyjnego" to w moim przypadku chciałbym aby był przy mnie podczas wyprawy, ale wtedy nie pisze się na tak szybką trasę. Jak się Wam zmienią plany i zdrowie moje pozwoli to chciałbym pojechać, ale we dwoje i 3-4 dni to dla mnie za męczący program, ja może wytrzymam, gorzej z moim "ośrodkiem decyzyjnym" a chciałbym aby to była przyjemność, a nie męka ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BURISMAN napisał:

 we dwoje i 3-4 dni to dla mnie za męczący program, ja może wytrzymam, gorzej z moim "ośrodkiem decyzyjnym" a chciałbym aby to była przyjemność, a nie męka ;)

z tymi 3 dniami to faktycznie przesadziłem,bardziej 4-5 dni.Niestety moja małżonka nie wsiada na moto więc ja będę sam a dodatkowo muszę ją "urobić" odpowiednio ;) no ale do lipca jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 godzin temu, arturo-bb napisał:

I na trzeci do domu (ok 1000 km ) Jak dla mnie to meczący plan . Ale wykonalny

no to kiedy jedziemy????? bo muszę jakiś piątek a nawet i czwartek w robocie wolny załatwić.... :D

Odnośnik do komentarza

No to ja się pisze do tej ekipy turystyczno-krajoznawczej na 5-6 dni.

Pewnie powiecie głupek wariat.... Wczoraj dzwonił do mnie gość u którego zostawiłem moto do przygotowania na wyprawe plus kilka modyfikacji. Wychodzi na to że zanim na niego wsiąde na wiosnę to ok 5 tyś. mu poświęcę.

Także nie chcialbym w lipcu usłyszeć że nagle nie mam z kim jechać!

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...