Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śląski spam...


Yarorot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Godzinę temu, BURISMAN napisał:

Dziś była przymiarka i wszystko jest OK, wystarczy obniżenie siedzenia (zmiana gąbki na żel) i będzie gitara.

No to super, o to chodzi.

47 minut temu, Yarorot napisał:

No to pochwal się do czego się przymierzyłeś.

Otóż to, bo żadnej wskazówki, nic.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez ciekawi co Ci spasowalo, V-strom czy GS 650?

Z innej beczki: jeździł ktoś dzisiaj? Ja nawet urlop wziąłem by polatać na moim maleństwie :) Wiecie, wszystko dla dobra kruszynki: akumulator się podladowal, zatankowałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Mnie tez ciekawi co Ci spasowalo, V-strom czy GS 650?
Z innej beczki: jeździł ktoś dzisiaj? Ja nawet urlop wziąłem by polatać na moim maleństwie  Wiecie, wszystko dla dobra kruszynki: akumulator się podladowal, zatankowałem  
Ja tez dzisiaj polatalem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wiiz napisał:

co Ci spasowalo, V-strom czy GS 650?

To pierwsze ;), spokojne, dostojne i nie psujące się, dla mnie na początek w sam raz na wycieczki bliższe i dalsze ;).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, BURISMAN napisał:

To pierwsze ;), spokojne, dostojne i nie psujące się, dla mnie na początek w sam raz na wycieczki bliższe i dalsze ;).

Hm,mój zięciu ma v-stroma i trochę nim jesienia pojeździłem i jak na mój rozmiar (182cm) jest całkiem spory i wysoki

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Valdek_Tychy napisał:

Hm,mój zięciu ma v-stroma i trochę nim jesienia pojeździłem i jak na mój rozmiar (182cm) jest całkiem spory i wysoki

Siedziałem wczoraj na seryjnym, i tak na siłę mógłbym nim jeździć bez problemu, ale tylko sam. Jeżdżąc we dwójkę jednak go obniżę na siedzeniu na maxa i na kościach 40 mm. Jak na nim siedziałem to palcami ziemi dotykam, przesuwając się lekko na bok stoję dość pewnie (na jedną stronę), ale wolałbym by był niższy, dlatego po zakupie dam go do obniżenia i przeróbki siedzenia.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Wiiz napisał:

Burisman w takim razie życzę udanego zakupu i mało problemów w domu z tego tytułu ;) 

W Sobotę jadę go zobaczyć, co do domu i problemów to żartowałem, Tereska mnie bije, ale nie za zakup motocykla :P przecież Ona wie że robię to Nas obojga, nie tylko siebie samego. Jak kiedyś sportowo strzelałem, to zawsze na urodziny dostała nową broń ;) i wiedziała, że to dla Nas, choć Ona nie strzela ;). Z motocyklem będzie podobnie i pewnie dojdziemy do porozumienia. Trzymajcie kciuki, by zakup się udał.

Odnośnik do komentarza

Nie ma ktoś na zbyciu,niepotrzebnej naklejki z logo forum ? miałem taką przyklejoną do mojego burka ale ten poszedł do nowego właściciela .Byłbym dozgonnie wdzięczny za takową ewent. za wskazówkę skąd taką wytrzasnąć

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasia70 ma naklejki . Popytaj na czwartkowym spocie.

Tylko najwcześniej po świętach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Valdek_Tychy napisał:

Nie ma ktoś na zbyciu,niepotrzebnej naklejki z logo forum ? 

Mówisz i masz , daj znać jak będziesz wybierać się na spotkanie to ci przywiozę , bo po ostatniej wizycie w Warszawie parę mi zostało 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, arturo-bb napisał:

Joasia70 ma naklejki . Popytaj na czwartkowym spocie.

Tylko najwcześniej po świętach.

 

8 godzin temu, Marcin 78 napisał:

Mówisz i masz , daj znać jak będziesz wybierać się na spotkanie to ci przywiozę , bo po ostatniej wizycie w Warszawie parę mi zostało 

Dzięki za informację.Skorzystam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro już spamujemy to... Zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych wszystkim życzę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, arturo-bb napisał:

Ale że co? Bo nic nie widzę. 

I nie zobaczysz , chyba że istniejesz na fb :)))

ale w tajemnicy powiem że chodzi o ;)

Otwarcie sezonu motocyklowego - (07.04.2018) - Cieszyn na rynku

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Krzychu13 napisał:

a u mnie na stronie TEJ jest otwarcie sezonu w Cieszynie 08.04.2018r , ale może FB jest bardziej na bieżąco.

 

UWAGA ZMIANA TERMINU - POZOR ZMĚNA TERMÍNU - UWAGA ZMIANA TERMINU - POZOR ZMĚNA TERMÍNU - UWAGA ZMIANA TERMINU ! ! ! ! ! !

(PL) - Otwarcie sezonu motocyklowego w Cieszynie na rynku odbędzie sie w (SOBOTE - 07.04.2018) od godziny 14:00. Bobo
==========================================================
(CZ) - Otevírání motocyklové sezóny v Polském Cieszynie na rynku se bude konat v (SOBOTU - 07.04.2018 od 14:00 h.

==========================================================

Pro bandu z České Republiky máme sraz v 13:30 h na čerpací stanici Shell v Českem Těšíně a pak všichni společně pojedeme na 14:00 h do Polského Cieszyna na rynek na akci Otwarcie sezonu motocyklowego 2018 Bobo.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(PL) - Witam Was przyjaciele, zapraszam Was wszystkich jak juź tradycyjnie mnóstwo lat na miedzynarodowe otwarcie sezonu motocykloweno na rynku w Cieszynie. Od godziny 14:00 moźecie przyjeźdzać na rynek w Cieszynie i o godzinie 15:00

wszyscy razem wyjeźdzamy do Czech przez centrum Czeski Cieszyn, centrum Trzyniec, Wędrynia, Nawsie, Jablónków gdzie bedziemy w rzece Olzie palić Marzenne - bura suke zime, I dalej pojedziemy do Bukowiec i wjeźdzamy do Polski do wioski Istebna i wyjeźdzamy na górska chate Zloty Groń gdzie wszyscy uczesticy otrzymaja GRATIS cieply posilek. Wszystkich serdecznie zapraszaja 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z szanownego grona :) jest w posiadaniu jakiegoś fotelika lub innego rozwiązania do przewozu dziecka?  Czy ktoś byłby w stanie pożyczyć na próbę? Chciałbym zabrać córkę na małą przejażdżkę bo tylko wkoło garażu jeździ ze mną. I wtedy będę wiedział czy chce jeździć czy się boi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...