Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

To może jakaś terapia zbiorowa??? Cześć jestem Sławek, jestem Burgmaniakiem od 6 lat, nie jeżdżę już od trzech godzin i jest mi z tym źle... Mam doła i nie wiem ile z tym wytrzymam...

baner013.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie będę.

Ale ja na razie w ogóle do odwołania nie będę uczestniczył raczej w niczym. Mam bardzo chorą mamę w domu i jedyne co to doglądam na forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

baner013.jpg

Mam na imię Marek i też jestem Burgmaniakiem, mam doła bo nie mogę kupić stelaży bocznych do mojego skuta, a bez nich jazda tak dużym skuterem mija się z celem. Zapłaciłem Włochom a oni mi odpisali po mojej interwencji że już ich nie produkują i żebym spadał. To po co wystawiają aukcję na ebay skoro ich nie mają, porażka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

baner013.jpg

Mam na imię Wojtek, jestem Burgmaniakiem od 4 lat i mam doła, ponieważ wczoraj nie udało mi się skończyć operacji przeszczepu pompy paliwa w moim ukochanym Tmax'ie. Poległem przez taką pierdołę

9c0e00e219bc863c0121a520ff40ab36.jpg

Podkładkę zaciskową...

Na szczęście dziś, dzięki pomocy kolegi Matrixa, udało mi się zdobyć coś podobnego i muszę dokończyć dzieła, przeprowadzić zabieg i złożyć moją "Nocną furię".

Dopóki nie złożę "Szczerbatka", dopóty będę miał doła.

Odnośnik do komentarza

Też mam doła ...

Też jestem burgmaniakiem ...

Też mam awarię motóra ...

I najgorsze że nie wiem co mu dolega ...

Terapia nie pomoże ...

Nie wiem co robić ...

Szkoda słów ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No szkoda, że tak spaprany czwartek się trafił, tyle czekaliśmy na koniec zimy i otwarcie sezonu, teraz ........... ehhhh mam doła i focha ! grrr.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2d33ec7639c894f951e9d8d37293a746.jpg

Cześć, jestem Artur. Jestem Burgmaniakiem. Dziś nie mam dola, ale pyszne włoskie żarcie. I wino. I dziś nie będzie mnie na spocie.

Wypije zdrowie wszystkich zdołowanych! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturze, pewnie tam choć trochę ciepło masz, bo ja dziś na spotkaniu na Orlenie trochę zmarzłem i do jazdy potrzebna była kominiarka. Chwilowo wiosna w odwrocie... Smacznego :)

EDIT - Elvis, a co się z Burkiem stało???

Odnośnik do komentarza

ja nie mam doła, wczoraj zrobiłem 300, dziś 100, założyłem nową szybę, ale muszę ją odkręcić i i zapodać uszczelki i doszlifować krawędzie, ale zaczęło padać i doopa. ale zrobiłem trawnik - wertykulacja grabienie , dosiewka i nawóz. Przestało padać , wiec zastanawiałem sie nad pleciugą , ale znowu pokropiło. Ale nie mam doła. Zaraz siadam do czołgów i nawalę noobom i nieudacznikom. :)

Odnośnik do komentarza

No cześć, a ja jestem sobie Maciek ( jak nie jeden z nas z resztą ;)) i wyobraźcie sobie że też jestem burgmaniakiem, ale tak sobie myślę żebyście przestali robić sceny z tymi dołami, wiosna idzie, a większość z Was się marze. Mógłbym mieć doła z powodu że nie mogę nigdzie się wybrać z Wami, ale jakoś daję radę. Pozdrooo!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Arturze, pewnie tam choć trochę ciepło masz, bo ja dziś na spotkaniu na Orlenie trochę zmarzłem i do jazdy potrzebna była kominiarka. Chwilowo wiosna w odwrocie... Smacznego :)

EDIT - Elvis, a co się z Burkiem stało???

Bardzo ciepło i wszyscy jeżdżą na skuterach. I jeżdżą miedzy autami. I nikt na nich nie trąbi i nie zajeżdza drogi. Aż mnie cholera bierze, że u nas jest inaczej. Mnie kiedyś jakiś palant postanowił nauczyć. KriSSo jest świadkiem.

Tu królują beverly i mutacje. Z dużą szybą z przodu. Ale sporo tmaxów i kilka BMW. I generalnie fajnie i ciepło. I pyszne wino. I luz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Waldku to ten sam Burgman, co we wcześniejszym ogłoszeniu... Podobno już był sprzedany...?!?!?

Cena podejrzanie niska jak za rocznik 2012

Odnośnik do komentarza

Kalisz niedaleko.można zobaczyć tylko coś za tani jest.jak by był taki super hiper to za ta pieniądze już dawno by go ktoś kupił.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...