Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Tacy to mają dobrze żarcie, wciąganie :) jazda. Właśnie wróciłem z garażu pająk zaczyna wyglądać jutro dostanie kopa w dupsko i albo zacznie współpracować albo oddam ruskim

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Krisso... Niby cukier z Orlenu w jednorazowym opakowaniu... Ale ja od początku wiedziałem, że to zastępcze opakowanie dla ścieżki na dwie dziurki :P do wciągania...

Odnośnik do komentarza

Oświadczam że nie tankuję paliwa na stacjach bez nazwy ... w przewadze Statoil lub czasem Orlen ...

Kiedyś ktoś pisał, mówił o fachowcu od skuterów/motocykli gdzieś na Przestrzennej czy Hangarowej ... ten fachowiec to chyba Kaziu ... wydaje mi się że grota10 coś z nim kombinował ... jeśli ktoś ma jakiś namiar to poproszę ...

A teraz słów kilka o dniu wczorajszym ...

Pomimo iż bez swojego skuta to dzień spędzony na moto ... krótko mówiąc na Harleyu ... :)

Wyruszamy do Dobrej, jakiś fest pod szyldem "MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM ...

... motórzyści obgadywali taktykę ...

001.jpg

... kilka maszyn się zjechało na rynek w Dobrej ...

01.jpg

02.jpg

... było też palenie gumy i inne sztuczki ...

03.jpg

04.jpg

05.jpg

... po imprezie pojechaliśmy w pewne tajne miejsce ...

Maciek - burgifan ... to coś dla Ciebie ... popatrz, może znajdziesz natchnienie dla swojego garażu ...

... jeden z kolesi, w posiadanej szopie/ziemiance urządził bar ...

06.jpg

09.jpg

07.jpg

08.jpg

... i sobota minęła nawet nie wiem kiedy ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

A teraz słów kilka o dniu wczorajszym ...

Pomimo iż bez swojego skuta to dzień spędzony na moto ... krótko mówiąc na Harleyu ... :)

Napisz coś więcej na ten temat! Czyżbyś szedł w tym kierunku? ;)

Gdzieś koło 16.30-16.45 (zależy jak się obrobię) zamierzam pojeździć z godzinkę - półtorej. Ktoś się dołącza? Myślę, źe tradycyjnie Lubieszyn 123.

Odnośnik do komentarza

No takiego jakiegoś... Road Kinga,,, Tylko komu by się chciało go czyścić...

road-king.jpg

Skuter to "pierdykniesz" na bezdotykowej, polecisz chwilę 120 km/h i już. Po zabiegu jest suchy oraz czysty...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajna klimatyczna knajpka... Trzeba by kiedyś odwiedzić :) Dobra to pełna nazwa miejscowości???

Odnośnik do komentarza

Fajna klimatyczna knajpka... Trzeba by kiedyś odwiedzić :) Dobra to pełna nazwa miejscowości???

Dokładnie to Dobra Nowogardzka lub Dobra koło Nowogardu. Byłem tam też wczoraj :wink32:

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście gdybym miał przesiąść się kiedyś na Harleya, to wybrałbym Night Road'a :)

bb5277ad60f95e87e43502642c7f35b8.jpg

Izabela mówi że ładny tylko gdzie miejsce dla niej,ale kto z kanapkami do restauracji chodzi :)

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście gdybym miał przesiąść się kiedyś na Harleya, to wybrałbym Night Road'a :)

No i mógłbyś wtedy powiedzieć- mam silnik skonstruowany przez Porsche :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i mógłbyś wtedy powiedzieć- mam silnik skonstruowany przez Porsche :) .

Tak właśnie i z tego co słyszałem, miłośnicy Harley'a nie do końca uznają ten model, za prawdziwego Harley'a.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, mi osobiście HD kiedyś nigdy nie podchodził... Za moich daaaawnych "chopperowych" czasów wolałem np. nazywany przez jeżdżących fajansem HD "japoński złom"- VS1400 :) ... No ale w międzyczasie Harley unowocześnił swoje produkty...

Hahahahaha....

F1010008_zps3152af1f.jpg

Odnośnik do komentarza

Ktoś zna kierownika?

Wydaje mi się, że to ten co często parkuje z boku Urzędu Miejskiego na ul. Odrowąża. Ale nie jestem pewny 100% i nie znam kierownika, pewnie on nie chce nas znać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ktoś zna kierownika?

48027c45d0ce44c4med.jpg47574804c9beda1bmed.jpg

Wydaje mi się, że to ten co często parkuje z boku Urzędu Miejskiego na ul. Odrowąża. Ale nie jestem pewny 100% i nie znam kierownika, pewnie on nie chce nas znać ;)

Ma naklejkę Burgmanii na przednim błotniku, więc musiał mieć z nami do czynienia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Był w zeszłym roku Gość, który kupił nówkę Integrę, pamiętacie? Przyjechał nią tylko jeden raz, pochwalić się na jeden czwartkowy spot (chyba nawet w czwartek właśnie odbierał) i ślad po nim zaginął. Czyj to był Kolega i co z nim się stało?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj w okolicach 7.30 na Arkońskiej moja żona namierzyła jakiś srebrny maksiskuter, którego kierownik dyskutował z policją. Przyznać się, który to? ;)

Odnośnik do komentarza

Też widziałem lecąc do pracy ale byłem już lekko spóźniony,a hamowanie na buspasie do bezpiecznych nie należy... ;)

Tak na oko to jakiś burgman w okolicy 400

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...