Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

już Wam kiedyś pisałem, że do mnie na zakupy często przyjeżdżają skutery nie zrzeszone. Czasem zagajałem temat, ale nie ma sensu. Większość nie chce się zrzeszać, bo nie ma czasu, bo myślą, że dojdą im jakieś obowiązki, składki itp.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
już Wam kiedyś pisałem, że do mnie na zakupy często przyjeżdżają skutery nie zrzeszone. Czasem zagajałem temat, ale nie ma sensu. Większość nie chce się zrzeszać, bo nie ma czasu, bo myślą, że dojdą im jakieś obowiązki, składki itp.

Bo nie wiedzą jacy fajni jesteśmy! :)

Odnośnik do komentarza

Bo nie wiedzą jacy fajni jesteśmy! :)

trzeba im mówić, że to taki teraz obowiązek jest, trzeba się zrzeszać, żeby jeżdzić skuterem powyżej 250 cm. Bez przynależności nie wolno- policja i konfiskata skuta

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

jade do dziwnowka obejrzec burka, moze ktos bedzie w tamtych okolicach ok. 18,30

Szkoda Waldku, że nie dałeś znać wcześniej o swoich zamiarach :( Pogoda niezła, więc można było się kulnąć.

Odnośnik do komentarza

Juz jesteśmy po oględzinach, a wiec 2009 r, wersja angielska, 11 tys mil, kolor czarny cena 10 tys. Ogólnie ładnie wygląda i ma jeszcze kufer kappa, a Merida mówi kup sobie KRÓLA i bądź tu mądry. Decyzje podejmę dopiero jak sprzedam k2 bo dwóch trzymał nie będę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Król jest tylko jeden i czeka u mnie w drewutni :P 4-setka to zaledwie książę... Waldek kupuj, utarguj coś i bierz, nim sezon się skończy :P

Odnośnik do komentarza

Król jest tylko jeden i czeka u mnie w drewutni :P 4-setka to zaledwie książę... Waldek kupuj, utarguj coś i bierz, nim sezon się skończy :P

lepiej być czarnym księciem niż spasłym królem. Waldek kup księcia będziesz młodszy

Odnośnik do komentarza

Pilne!!! Potrzebuje sprezynke do sprzegla odsrodkowego,dociagajaca szczeke od dzwona.fi-14 L-29mm,albo od czego i gdzie mozna taka kupic?

konkretnie, do Twojego Konia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie dziś nie będzie na spocie. Codwutygodniowe uzupełnianie płynów. :(

Ale jest spora szansa, że w końcu będę za tydzień! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...