Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mialem dzisiaj lecieć do Gorzowa na otwarcie sezonu,ale.....choroba mnie dopadła i nici z jazdy :(

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chyba nie pada, a nawet się przejaśnia :). Czy ma ktoś ochotę się przejechać gdzieś dzisiaj?

OK, jadę z Arturem do DDR. Jeśli są chętni, to zapraszam o 17:45 u Artura pod domem (Bezrzecze), albo 17:30 u mnie pod garażem :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Chyba nie pada, a nawet się przejaśnia :). Czy ma ktoś ochotę się przejechać gdzieś dzisiaj?

OK, jadę z Arturem do DDR. Jeśli są chętni, to zapraszam o 17:45 u Artura pod domem (Bezrzecze), albo 17:30 u mnie pod garażem :P

Przegapiłem informacje i znów nie załapałem się na przejażdżkę z Wami...

Tak to jest jak się nie śledzi Forum na bieżąco :(

Odnośnik do komentarza
Chyba nie pada, a nawet się przejaśnia :). Czy ma ktoś ochotę się przejechać gdzieś dzisiaj?

OK, jadę z Arturem do DDR. Jeśli są chętni, to zapraszam o 17:45 u Artura pod domem (Bezrzecze), albo 17:30 u mnie pod garażem :P

Witam, możliwe że się mijalismy w okolicach Lidla na bezrzeczu? Byłem białym kymco.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć, tak - jechałem za Tobą od Azoty Arena.

EDIT:

Zapraszam na cotygodniowe spotkania Burgmaniaków w czwartki o 18:00 pod Pleciugą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zobaczysz jakie fajne chłopaki jesteśmy ;)

A tak serio, zapraszamy. Bez ciśnienia. Jeździmy sobie w mniejszych lub większych podgrupkach, wspieramy się, pomagamy sobie w kwestiach moto i nie tylko, żremy kiełbaski na wspólnych ogniskach, spotykamy się na rybce u Rybaka i na majówce wiosennej i jesiennej w Świnoujściu. To wszystko lokalnie, bo najłatwiej. Ale oprócz tego, a może przede wszystkim, to forum ogólnopolskie, na którym znajdziesz prawie wszystko o skuterach. I co bardzo ważne, forum dobrze moderowane, gdzie nie znajdziesz agresji, czy tekstów na pytanie:

"Koledzy podpowiedzcie cośtam",

typu: " Ty głupku, to ty tego nie wiesz? co za pytania zadajesz" itd. Jak to bywa na innych forach.

PS

Ale przywazeliniłem! :)

PS2

I nie przejmuj się specyficznym poczuciem humoru niektórych z nas - jak nas poznasz osobiście, to zobaczysz, dlaczego tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki, przyjadę napewno :-)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Nie pisz że przejdziesz na pewno, po prostu przyjedz jak będziesz miał czas. Oczywiście zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ArtCho, KriSSo, Kunisz, Romeo i Rzelu, dziękuje za wspólną przejażdżkę. Artur super trasa. Pogoda dopisała, chociaż pod koniec było zimno. Radość z mojej pierwszej przejażdżki w tym roku - ogromna. Żeby tylko ta pogoda chciała dodać kilka stopni dla naszego komfortu jazdy.

Czekam na fotorelacje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...