Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Fajnie było z tymi chopperami. Chyba mnie przekonali. Myślę nad Kawasaki Vulcan S. Było widać, że Ci faceci mają jaja :)

BTW

Dziś pojechałem na montaż oryginalnych manetek do ASO. Masakra.

Procedura wymaga, by parę elementów zdemontować ;).

5dffbded860fe3fc765c8e33ba3a5f97.jpg

7198d2265cd8967dff6ca6ffd4d81e9d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

(...)Dziś pojechałem na montaż oryginalnych manetek do ASO. Masakra.

(...)

Masakra montaż czy raczej ogarnięci mechanicy?

Też będę chyba moją zacną wstawiał tam na serwis. Nie ma strachu?

Odnośnik do komentarza

Wygląda jakby Ci sprzęta po jakimś wypadku składali.

No cóż, nareszcie cała prawda wychodzi na jaw. Krzysiu, a nie pomyślałeś, że grzane rączki od Forzy mogą nie pasować do stw?-:_

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zakładają grzanie rączek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gdzie ty jeszcze po za kierownicą trzymasz te rączki? Jakoś po zdjęciach słabo kumam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ten montaż wydaje się jakimś nieporozumieniem, ale wbrew pozorom jest wykonywany krok po kroku wg załączonej instrukcji serwisowej. Takie są wymogi Hondy. Kawał nowej wiązki elektrycznej do położenia, kilka dodatkowych bezpieczników itd - ogólnie rzecz ujmując inna bajka w porównaniu do instalacji np zestawu Oxford. Pozostaje tylko pytanie, czy Adaś porządnie to potem podkręca i nie odpadnie mi np koło ;) albo nie będą brzęczały zegary czy szyba. No nic, zobaczymy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdzie ty jeszcze po za kierownicą trzymasz te rączki? Jakoś po zdjęciach słabo kumam.

Krzysiu, jeszcze nie wie, że w zamówionym pakiecie będzie miał podgrzewane podesty i kanapę. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie było z tymi chopperami. Chyba mnie przekonali. Myślę nad Kawasaki Vulcan S. Było widać, że Ci faceci mają jaja :)

Krzysiu naked??? Proponuję jedna trasę w pogodę z niedzieli i szybko zatęsknisz za plastikami :P

Kawasaki-Vulcan-S-030.jpg

Odnośnik do komentarza

Fajnie było z tymi chopperami. Chyba mnie przekonali. Myślę nad Kawasaki Vulcan S. Było widać, że Ci faceci mają jaja :)

dobrze przewiane i często zmrożone ;)

Dziś pojechałem na montaż oryginalnych manetek do ASO. Masakra.

Procedura wymaga, by parę elementów zdemontować ;).

5dffbded860fe3fc765c8e33ba3a5f97.jpg

a to nie była sekcja zwłok ... (albo przeszczep) ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Vulcan S, taki kawał skurczybyka. Ale przy okazji lekki, fajnie jeździ (widziałem YouTube :P ) i ładnie brzmi. Jestem za ...... tzn w ciepłe niedzielne popołudnie ... jestem za :).

6000000001.jpg

A co do Hondzinki - no cóż, nareszcie coś grzeje, aczkolwiek Oxford na full power chyba troszkę mocniej podpiekał - oczywiście za dobrych czasów, gdy działał :).

Było tak:

2015-06-20%2014.46.35.jpg

Teraz jest tak:

2016-04-27%2014.35.59-1a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Vulcan S, taki kawał skurczybyka. Ale przy okazji lekki, fajnie jeździ (widziałem YouTube :P ) i ładnie brzmi. Jestem za ...... tzn w ciepłe niedzielne popołudnie ... jestem za :).

A co do Hondzinki - no cóż, nareszcie coś grzeje, aczkolwiek Oxford na full power chyba troszkę mocniej podpiekał - oczywiście za dobrych czasów, gdy działał :).

Teraz jest tak:

2016-04-27%2014.35.59-1a.jpg

Vulcan S, = błądzisz

Co do Hondzinki i teraz termometr masz po drugiej stronie.

Odnośnik do komentarza

Reprezentacja maxi skuterowa widoczna w 4 min

.

Bardzo fajnie zmontowany filmik ... podobało mi się ... :)

.

Było widać, że Ci faceci mają jaja :)

.

Którzy faceci? ... chyba Ci, którym pomagałeś wypychać ich wspaniałe maszyny ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Masakra montaż czy raczej ogarnięci mechanicy?

Mechanik jest dobry, tylko czasem ma tyle na głowie, że może się zdarzyć, że czegoś zapomni dokręcić :). Akurat w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca (miałem już kilka robót i przeglądów).

Też będę chyba moją zacną wstawiał tam na serwis. Nie ma strachu?

Czy nie ma strachu .... no jeżdżę już drugi dzień po tej "destrukcji" połowy skutera i póki co, wszystko się kupy trzyma i działa. Cóż, ręki sobie za niego nie dam uciąć, ale powinno być okej. Poza tym, wielkiego wyboru akurat w Szczecinie nie ma jeśli chodzi o motocyklowe ASO Hondy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A prawda to, że Hondzia coś wspomina o likwidacji w PL działu motocyklowego? Gdzieś wyczytałem, że wiele firm moto (w tym Suzuki), zastanawia się nad utrzymywaniem salonów i serwisów ze względu na niską sprzedaż i przychody warsztatów (wiadomo, Polak potrafi)...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...