Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Też żałuję ... ogromnie żałuję ... zwłaszcza że pogoda zaczyna się klarować i ma być ładnie ...

Jeżeli coś u mnie się zmieni to dołączę do wyprawy ale ... pisz na forum info o miejscu i godzinie spotkania ...

.

Ale tamte okolice, zwłaszcza Burg Stargard muszę odwiedzić ... koniecznie ... :)

.

No to spadam na pływalnię ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Arturze, bardzo fajna kronika wspomnień :). Gdybyś tylko uzupełnił te zdarzenia o daty (bo ja np nie mam kompletnie pojęcia, w których latach miałeś te - poszczególne pojazdy). Super, proszę o jeszcze, jeszcze, jeszcze, jeszcze więcej fajnych fotek i wspominek.

W tej chwili ilością prześcignął mnie tylko KriSSo :) Bo ja tez szukałem ideału. Aprilia Atlantic, Honda Deauville, SW-T400, SW-T600, Honda Varadero, Malagut.

Ahhh, no tak, tylko że w moim przypadku poszukiwania chyba skończą się na obecnej SW-T. Dotarło do mnie, że nie ma skuta idealnego. Nie ma jedynego słusznego wzorca skuta, motocykla, samochodu i innych. Coraz bardziej dojrzewam do tego, że zaspokojenie wszelkich potrzeb motocyklowych jest możliwe tylko wtedy, gdy dysponujemy kilkoma maszynami. Do takich wniosków już dawno doszedł chociażby Ojciec Dyrektor, czy Robert i wielu innych, bardziej doświadczonych ode mnie Kolegów i Koleżanek [<--- EDIT, ukłony dla Koleżanek]. Prawdopodobnie zostawię tę Hondzinkę na dłużej, zwłaszcza teraz, gdy loża szyderców może mnie pocałować w nos, bo MAM termometr, przedłużki lusterek, grzane minetki, kuferek, w którym wreszcie stop działa jak należy, MEGA handbary rodem z MZ czy Givi AirFlow, która jest w drodze. Zatem skut powinien zostać, a na wyjątkowe okazje i pogodę dokupić coś innego jeśli zdrowie, żona i kasa, pozwoli, np.: Kawasaki Vulcan S :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja w sumie niedługo jeżdzę. Zacząłem na dobre w 2009r. Wcześniej miałem chęci, ale zawsze coś przeszkadzało. A to słabo zarabiałem, a to nie było gdzie trzymać, a to robota (prawie mnie w domu nie było). Jako neofita jeździłem non stop, jak nie przymierzając KriSSo ;) Najwięcej chyba na wiosnę i lato, kiedy straciłem robotę. Dużo czasu, brak presji :)

A co do wspomnień, otworzę chyba nowy wątek z naszymi wspólnymi wspomnieniami grupy ZP :) Od początków, kiedy nas była garstka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wspólnie z ArtCho zapraszam dziś na dwugodzinną polatankę. Miejscem zbiórki jest parking 3 Orly, spotykamy się o godzinie 16:15. Możliwie kierunki trasy to:

1. Wielgowo i dalej Pyrzyce.

2. DDR.

3. Do uzgodnienia na miejscu.

Kto chętny?

1. ArtCho.

2. KriSSo.

3. ......

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest super, 20 stopni, słońce...... ależ tego brakowało ;)

b52bd9e73d2d74ca3917ffac370686fc.jpg

10274ef80d353f8987478ccbbb8cfccc.jpg

cfa68d5e7027cd4996cc96bfffe04839.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A to moja dewilka z przodu.

813eb2f99a3416570428c1a6a1f533f0.jpg

W tej chwili ilością prześcignął mnie tylko KriSSo :) Bo ja tez szukałem ideału. Aprilia Atlantic, Honda Deauville, SW-T400, SW-T600, Honda Varadero, Malagut.

śliczna ta Twoja Devilka Arturze :) no i ta czerwona Pancia ... ech

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tego czerwonego Pan'a naprawialiśmy w naszym Serwisie, po kolizji w Krakowie. Szkoda na kilkanaście tys. zł., naprawa trwała od maja do września, dzięki "zajebistej" likwidacji szkody w jednym z TU. Na szczęście właściciel ma jeszcze drugi motocykl, więc jakoś przetrwał sezon i nie pozabijał nikogo. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

śliczna ta Twoja Devilka Arturze :) no i ta czerwona Pancia ... ech

A podziękować! Mnie tez się podobała. Gdybym mógł ją znowu mieć, to chętnie bym miał :)

A oto kilka zdjeć z naszej dzisiejszej przejażdżki.

59e8dc0bd727628f98ea146a6b48164c.jpg

74fdc36606b997d82e5f1801fdab4dc7.jpg

aa35268434914706232556a7d75989a0.jpg

3ea8b2032ea3bb40622a771797d22767.jpg

092f0267846b420a982c13f8e8ff639d.jpg7a0e681ff31e11150788ad3f0b8e9ce3.jpg

6898c8e5825f65e6acd2a50fccdaa790.jpg

Odnośnik do komentarza

A to ja z Bobem na chyba rozpoczęciu sezonu w Mrzeżynie. Zdjęcie robi niezawodny Melmacie. To były czasy, kiedy było silne "przywództwo" księży motocyklowych, ale chyba gdzieś ich przenieśli, bo już nie ma takich otwarć. Sama impreza była w Trzebiatowie.

Jeden jest od 5 lat w Paryżu (kontrakt kończy mu się za rok), a drugi z teamu z Trzebiatowa jest w Pełczycach. Ale generalnie jest grupa księży God's Guard - księży motocyklistów, którzy organizują takie akcje. Ba, od ks. Bartka kupiłem V-Stroma :D Te ostatnie otwarcie sezonu w Suliszewie, to też o nim czytałem u nich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...