Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem na obchodach 71 rocznicy forsowania Odry. Była pyszna grochówka wojskowa. Dziś nie latam , bo muszę pogrzebać w przełączniku kierunków - raz działa raz nie działa :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

My ze Slawkiem jesteśmy po pierwszym i mam nadzieję ostatnim gradzie. Temperatura ok 10st. Jest dobrze a do domu jeszcze 420km.

Odnośnik do komentarza

My ze Slawkiem jesteśmy po pierwszym i mam nadzieję ostatnim gradzie. Temperatura ok 10st. Jest dobrze a do domu jeszcze 420km.

czekamy na was..............a grad bierzcie na klatę......

Odnośnik do komentarza
My ze Slawkiem jesteśmy po pierwszym i mam nadzieję ostatnim gradzie. Temperatura ok 10st. Jest dobrze a do domu jeszcze 420km.

Dacie radę twardziele

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tak mi się nawinęło ... kilka fotek ... głównie z moich porannych treningów ...

Panorama rzeki Iny w promieniach wschodzącego słońca ...

0.jpg

Tegoroczne grzyby ,,, coś mi się wydaje że halucynogenne ...

1.jpg

Tunel czasoprzestrzenny ... wrota do innego wymiaru ... wchodzisz i nie wiesz gdzie wyjdziesz ani czy wrócisz ...

2.jpg

Qnie ... fajne kopytniaki ... dokarmiam je marchewką z Lidla ... :)

3.jpg

I tyle ... pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już wróciliśmy i odmarzamy :P Ostatnie 150 km było lekko hardkorowe, bo ja zaszło słońce, to temperatura spadała okrutnie szybko... Jak wjechaliśmy na prom, termometr Robssona pokazywał jeden stopień, ale zanim wyciągnąłem aparat, od chłodnicy wskazanie poszło w górę... Ogólnie w kombinezonie przeciwdeszczowym z dwoma kompletami termo bielizny na sobie, szło jechać w miarę komfortowo, tylko mi strasznie łapy marzły, bo rękawice miałem bez ocieplenia... W zasadzie to mieliśmy farta, co do deszczu, bo choć kilka razy nas złapało, to przeważnie końcówka chmury nas objęła. Ale raz mieliśmy gradobicie ze śniegiem i szybka cała mi zaszła białym puchem :D Robert chyba to nagrał, więc na filmie będzie można zobaczyć...

1cf5ee1b5a9f3533.jpg

83ace3bb3bae64a3.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dwa razy smarował (zabieg błyskawiczny i 10 minut czekania przy kawie na wyschnięcie)...

Dla Rzela z muzeum model 1:1 Liberatora... No i parę fotek z sobotniej imprezy, ale pierwsze dwie z przygotowania do parady przez Warszawę.

78c61a59d2732f6f.jpg

adc849f562b18272.jpg

7277f0859b5fd639.jpg

79a264ab065cd404.jpg

d18861a2aef6de6c.jpg

acda9b47e0f83858.jpg

916d5aeb4bfdb620.jpg

a6776e49927cac05.jpg

eaf1db459dec4718.jpg

Większość na niedzielnym sympozjum klubowiczów było trochę "zmęczone" :P

d84f65f3d9867dc9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzielne Chłopy, nie ma co :clapping: . Robsson, czy podczas całej podróży musiałeś smarować łańcuch? ithink.gif

Tak jak napisał Sławek, inaczej się nie da. W sumie można nie smarować tylko wymieniać ;) Nie jest to zabieg uciążliwy, czyszczenie zajmuje więcej czasu ale dla mnie to przyjemność spędzenie czasu z moim moto. Honia sprawiła się na medal. Średnie spalanie 3,4l/100 :) Według mojego zegara zrobiliśmy 1352 km.

Odnośnik do komentarza

Średnia 3,4l/100km to wychodzi na to ze demonem prędkości nie byłeś.... Ważne że dojechaliście cali i mam nadzieję że zdrowia przez pogodę nie stracicie.

Brawo WY!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romku, nie łatwo być demonem prędkości kiedy sucho, ciepło, oponka się dobrze klei :) Tak naprawdę plan był taki by dojechać i wrócić, więc uważam że został wykonany w 100%

Dla mnie to nowe doświadczenie być w podróży 10 godzin i przejechać 640 km. Jak kupiłem Honię to z W-wy dotarłem do domu w 5h z małym haczykiem, km podobnie sporo ale ręce, plecy i kark nie dokuczały tak bardzo jak przy podróży 10-cio godzinnej. Cieszę się, że mogłem tego doświadczyć. Przed nami następna podróż na Burgmanię i tu mam nadzieję na lepszą pogodę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

SlawoyAMD i Robsson szacun Panowie dla Was :notworthy: za wytrwałość i fajnie było się w końcu z Wami spotkać :)

Dzięki :) Justynka fajnie było Cię poznać i do zobaczyska za kilka tygodni :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

SlawoyAMD i Robsson - super, że byliście :clapping:

Szacunek za trudy jazdy - wiem doskonale co to znaczy zrobić ciągiem ponad 600 km w nie zawsze sprzyjających warunkach :ninja:

Daliście radę, wspólnie się bawiliśmy i pozytywnie naładowaliśmy :thumbs_up:

A kto nie był, nie wie co stracił :renske:

Do miłego :group:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Wodzu... Nie zapominajmy też o Kowalu, który również należy do "ortodoksyjnych" jeźdźców zlotowych. Jak na zloty, to tylko na 2oo (no chyba że zdrowie nie pozwala)...

Do zobaczenia na Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Wielki powrót zimy ...

Tak wyglądały drzewa u mnie w ogrodzie ok pół godziny temu ...

01.jpg

02.jpg

... i auto ...

03.jpg

... jak będzie tak dalej, to trzeba będzie przesiąść się na skuter śnieżny ... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...