Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do pracy, i raczej autem, bo w nocy ma być 0 st.

Oczywiście zapraszam na czekoladę z ekspresu i powietrze z kompresora.

Jacek, po ostatniej wizycie u Ciebie to dwa dni mi korzeń płonął, pamiętacie blondi w mercedesie co dmuchała oponki?

Odnośnik do komentarza

Jacek, po ostatniej wizycie u Ciebie to dwa dni mi korzeń płonął, pamiętacie blondi w mercedesie co dmuchała oponki?

Trudno zapomnieć ☺ zwłaszcza że zrobiła wszystko że byśmy o niej pamiętali

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki. Jutro o 15:30 najpóźniej muszę być w domu. Także, musimy rano ustalić, gdzie jedziemy :)

Krzysiek, Maciek dzięki, pogaduchy, polatanka i kebab SUPER.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na Burgmanię raczej nie pojadę. Ale od lipca, kiedy skończę wizyty w Matriksie trzeba by coś zrobić :)

I dla wszystkich mechaników, szczególnie okrętowych ;)

ab9fca07929d7afbcd114e3dafa0ba98.jpg

I jeszcze jak wygląda proces decyzyjny mechanika:

e8c2e7fb6e463a3b4a87dbceaab89034.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, o 19:15 wyruszam z ASO Hondy u Urbiego i jadę z Robssonem.

Wyjazd ma na celu:

1. Wspólne kulanko z Robssonem do Wolina.

2. W Wolinie odbiór fantów od Waldka wd40. Pożegnanie z Robssonem, który poleci dalej do Świnoujścia, a ja wracam do Szczecina.

Ma ktoś ochotę podzielić z nami traskę? :) To zapraszam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

W tym miejscu, chciałbym bardzo serdecznie podziękować :notworthy: qszyśkowi, który dzisiaj po południu mnie odwiedził i zajrzał do napędu w moim buraku ...

Qszysiu ... wielkie dzięki ... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zioło jest bezpieczne. Wypalimy w domu bo na promie nie wolno palić. Dziękuję za gościnne, miło było poznać Meride bis i Kandydata :) Wojtek i KriSSo dziękuję Wam za goscine i przejażdżkę:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zasadzie miał dwa minusy: biegi i trochę plecy bolały po 1-2 godzinach. A tak poza tym był fajny i ja się na nim fajnie czułem. Normalne kolka, śmietniki wystarczająco duże, szyba fajnie chroniła. No może trzeci minus, to woda chlapała na nogi, mimo dodanego przeze mnie pługa (widać na zdjęciu). Napęd wałem kardana - bezobslugowy. Na nim byłem na mojej pierwszej Burgmania w Marlborku.

Próbowałem kombinować z wysokością kierownicy, nawet założyłem przedłużki, ale miały ograniczone możliwości, bo druty sprzęgła i gazu były za krótkie. A chciałem ją podnieść z 10 cm.

Jakoś nie mogę spać i wzięło mnie na wspomnienia...

To moja pierwsza miłość na poważnie.

50ea907a002d127d19eaee08fd8a24a9.jpg

Na przędzie mój pierwszy pojazd (Kymco). Kupiłem go w marcu, w maju pomyślałem, ze za dwa-trzy lata zrobię prawo jazdy A i już w sierpniu zapisałem się na kurs. Zdałem ZA PIERWSZYM RAZEM we wrześniu :D

abc8cc1defc9e0419da262ef53f2f226.jpg

b04da0dfcb333b1d89af098a5ee6ef0b.jpg

A to ja z Bobem na chyba rozpoczęciu sezonu w Mrzeżynie. Zdjęcie robi niezawodny Melmacie. To były czasy, kiedy było silne "przywództwo" księży motocyklowych, ale chyba gdzieś ich przenieśli, bo już nie ma takich otwarć. Sama impreza była w Trzebiatowie.

ffa091002f606dc039c49e1825e7b572.jpg

A to moja dewilka z przodu.

813eb2f99a3416570428c1a6a1f533f0.jpg

W tej chwili ilością prześcignął mnie tylko KriSSo :) Bo ja tez szukałem ideału. Aprilia Atlantic, Honda Deauville, SW-T400, SW-T600, Honda Varadero, Malagut.

Odnośnik do komentarza

Artur ... ja też nie śpię i wspominam razem z Tobą ... :)

No ... ale ja ... zaraz idę na pływalnię ... więc jak się nudzisz to wpadaj do mnie na wieś ... popływamy w basenie ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic z tego przyjacielu. Jestem ciagle podłączony do matrixa. Skończę koło 15-16...

Szkoda, że nie pojedziesz z nami w poniedziałek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...