Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

No to wrzucam film z pracy... Tu internet na szczęście chodzi.

Jeszcze parę fotek...

b1531d7fa8db06f3.jpg

daf35676ac7ae4a9.jpg

e9f4cc3fc675e387.jpg

a7af1d1a578179c8.jpg

fe5a871516d0498b.jpg

586378032a418b33.jpg

32deb9cc1f8895c4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki, było fajnie. Żal po nieudanym piątkowym wyjeździe na Motor Show niemal zniknął. Tego dzisiejszego spota było mi trzeba :).

2016-04-03%2021.27.30.png

BTW. Byłem z Elvisem i Azjonem w Babigoszczy, chcieliśmy mimo wszystko pyknąć na koniec po porcyjce żeberek, to Pani szanowna powiedziała, że już nie ma, a ostatnie dwie porcje wszamał jakiś Jegomość, który przyjechał sportowym skuterem z krótką czarną szybką i złotymi felgami. Kurczę, kto to mógł być? ithink.gif

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia kto to mógłby być i pewnie nikt nie zgadnie, a swoją drogą

jestem pod wrażeniem - naliczyłem 12 skuterów ! No nie źle ! Zazdraszczam na maxa !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja rownież dziękuję za krótkie spotkanie, ale w obecnej sytuacji tylko na takie mnie stać... KriSSo, Azjon - dzięki za wspólną przejażdżkę. Wiechu, piękna maszyna, ładnie brzmi i wygląda. A i spalanie jak widać nie jest najgorsze.

Elvis, miło było Ciebie spotkać i uściskać prawicę! :D

Ja dziś tak:

b7a6ba530bffb81f77cbabd3b67a870e.jpg

I z przygodami. Dymiący Malagut. Okazało się, że gumowy wężyk, taki doczegośtam, który każdy z nas ma w podwoziu, oparł się o rurę wydechowa. I się podtopił i trochę podymił.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowne Bractwo Grupy Zachodniopomorskiej. Rozbudzony po zimowymi śnie i niezwykle zadowolony z dzisiejszego spotkania, czując pewien niedosyt proponuje wstępnie już kolejne wspólne spotkanie.

Żeby zaspokoić apetyt co niektórych oraz ujrzeć jeszcze więcej Waszych miłych buziek, wychodzę z propozycją wspólnego, czwartkowego spotu.

Data: 14 kwietnia 2016r.

Godzina: 18.00

Miejsce: w połowie drogi - Babigoszcz - Bar z żeberkami

Co Wy na to ???

Odnośnik do komentarza

było fajnie. Artur i Krisso - jednak okazało się, że rezerwa jest duża - spalanie wyszło 5,8

Nie wiem z jakimi prędkościami u Ciebie, ale ja nigdy nie zrobiłem w Europie spalania więcej niż 6 litrów. A te 6 to było jadąc nad morze w 50 minut z Niebuszewa, a wskazówka licznika była często po prawej stronie (oczywiście z 3 kuframi i jeszcze wtedy z największą opcjonalną szybą) :blush: A najmniejsze jakie miałem to równe 4 litry w zeszłym roku jadąc nad morze w dwie osoby, ale to było na emeryta.

Gdyby nie była aż taka ciężka i trochę "gumowata" w zawieszeniu, to byłaby idealna... Obudziły się wspomnienia :down:

eae7164c5d6123b4gen.jpg

Odnośnik do komentarza

wiem że trochę późno ale.wybieram się do Elvisa do Stargardu.jak ktoś chce dołączyć to zapraszam 16.30.stacja Shell na Gdańskiej

Odnośnik do komentarza

No ... był u mnie qszysiek ... obgadalim pewną tajną sprawę ... kto nie był się nie dowie ...

Dzięki Krzysiu za odwiedziny ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to 125 km od Świnoujścia po odbiciu w Kliniskach na Strumiany... Trzeba zwiedzić koniecznie..

qszyciu daj mi numer telefonu, bo mam sprawę techniczną...

Odnośnik do komentarza

Kriso piękne ujęcie. niestety Szanowny Pan z ochrony nie pozwolił.zamek mozna zwiedzac organizuja tam wesela maja nawet pokoje na nocleg.Sławek. notuj.793 745 796.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ma prośbę, czy w ramach waszego kulania możecie podjechać do salonu BMW i obejrzeć jeden sprzęt.

Ustowo 55 - przy Rondzie Hakena - 70-001 Szczecin

Dzwoniłem i rozmawiałem ze sprzedawcą podobno igła,..... podobno. Chodzi mi oblukanie jak wygląda zewnętrznie, czy widać jakieś szczególne ślady zmęczenia. Może ktoś będzie chętny na przejażdżkę to też z miłą chęcią posłucham o odczuciach.

Link do ogłoszenia.

http://otomoto.pl/oferta/bmw-rt-r-1200-rt-2014-ID6yj7SR.html

Wiem, wiem nie jest to skuter ale może wybaczycie takie herezje, tym bardziej że na waszych zdjęciach czasami pojawiają się nie tylko maxi.

Może będzie okazja do spotkania, kto wie....

Odnośnik do komentarza

No to 125 km od Świnoujścia po odbiciu w Kliniskach na Strumiany...

ta droga na Strumiany jest w złym stanie!

lepiej, lecąc ze Świnoujścia, zjechać w Miękowie na Goleniów i dalej Mosty, Maszewo, Stargard

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pacark, dzięki za radę. Dobrze że dziś się tam nie wybraliśmy, bo taki pomysł był... Za to pojechaliśmy z Gośką do Kamienia Pomorskiego. Fajne miejsce dla spotów, jest w Marinie na wybrzeżu. Ceny nawet przystępne i ładna okolica...

8f4e9c272e783701.jpg

713c7cf742134999.jpg

c82416ab77fffd0b.jpg

39f57bf5e9a89153.jpg

Odnośnik do komentarza

A propos Kamienia, to polecam wędzarnię i smażalnię rybyzubowicz. Super zupka rybna a do tego można kupić świeże wędzone rybki, pakowane próżniowo na miejscu. Warto też kiedyś odwiedzić.

Odnośnik do komentarza

A propos Kamienia, to polecam wędzarnię i smażalnię rybyzubowicz. Super zupka rybna a do tego można kupić świeże wędzone rybki, pakowane próżniowo na miejscu. Warto też kiedyś odwiedzić.

Zupa, zupa jest boska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...