Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

125cc też jest okej. Można jechać. Majówkę Aprilka zaliczyła, więc Wolin to dla niej pikuś. Wygląda na to, że chyba jednak pojadę. Tylko żeby zdążyć na 12:00, musimy wyjechać chyba najpóźniej o 11:00.

W to że Królowa ogarnie temat to ja akurat nie wątpię :) najwyżej dogonicie mnie po trasie

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Będę starał się być gotowy na 11.00 w Polmozbycie i startujemy

Krzysiu, Marek, Wiesiu gdzie się spotykany na wylocie? Podajcie jakiś punkt.

Jacek wstawaj i dołączaj

Odnośnik do komentarza

Będę też ... jakby co dzwonić albo czekać ... wylatuję o 10.45 ... przez Goleniów ... :)

.

Edit ...

KriSSo ... nie kombinuj ... po prostu wstań, ubierz się, wyjdź i jedź ...

Przecież życie jest proste ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marek, jedziemy zgodnie z przepisami, turystycznie i rekreacyjnie. Rozpoczynamy sezon, musimy się rozjeździć i przyzwyczaić od nowa do naszych maszyn.

Robsson i Romano chyba się jeszcze zastanawiają...

Mirek, ubieraj siebie i rumaka, napój go i w drogę

Odnośnik do komentarza

Bez sensy że bym jechał do centrum i potem i tak was spowalniał ja wystartuje o 10,45 z domu i jadę się zatankować na orlen w Dąbiu i dalej na Wolin dogonicie mnie tylko pytanie jak jedziemy normalnie główną czy 111 przez Stepnicę

Odnośnik do komentarza
:) oki...ide szykowac teren pod spota...a moze zamknieta ta pizzernia bo niedziela dzis....oby nie...eeee....zawsze zostaje łono natury...:)...
Odnośnik do komentarza

:) oki...ide szykowac teren pod spota...a moze zamknieta ta pizzernia bo niedziela dzis....oby nie...eeee....zawsze zostaje łono natury... :)...

jak bedzie zamkniete to rozpalimy ognisko w parku

Odnośnik do komentarza

KriSSo tak trzymaj!!!!!!!!!!! dzisiaj żałuję wczorajszego pijaństwa z ręką na sercu :msn-cry: :msn-cry: :msn-cry:ale dupa mnie wczoraj wieczorem bolała po całym dniu jazdy (niewiem ile km bo skasowałem) muszę zmienić kanapę albo skutra

Odnośnik do komentarza

KriSSo tak trzymaj!!!!!!!!!!! dzisiaj żałuję wczorajszego pijaństwa z ręką na sercu :msn-cry: :msn-cry: :msn-cry:ale dupa mnie wczoraj wieczorem bolała po całym dniu jazdy (niewiem ile km bo skasowałem) muszę zmienić kanapę albo skutra

piijany i dupa boli, przypadek?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurcze, a ja 48% filmu juz przeslalem i net mi siadl... Na wideo trzeba bedzie poczekac, moze uda mi sie z pracy wyslac. Sorry za brak polskich znakow ale pisze z telefonu

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspólne spotkanie ... było zajefajnie ... chociaż wcześniej myślałem że taki spontan się nie uda ...

I pogoda dopisała że tak powiem idealnie ...

Na zegary nawinąłem 241 km ...

A było tak ...

06.jpg

05.jpg

07.jpg

Zmiana miejscówki ...

01.jpg

02.jpg

03.jpg

09.jpg

Była oczywiście pizza ... ta na fotce została pożarta przez ...

08.jpg

I nasze skuty widziane szerszym kątem ...

p1.jpg

Na punkcie w Lubinie ...

04.jpg

Widok na zalew ... niestety zza płota ... :)

p2.jpg

Raz jeszcze wielkie dzięki wszystkim obecnym ...

A Ci co nie byli niech żałują ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rownież dołączam się do podziekowań za współudział w tym spontanicznym aczkolwiek bardzo miłym i udanym spotkaniu. Super było zobaczyć Wasze sympatyczne twarzyczki i zamienić kilka słów z każdym z Was. Do następnego spotkania, może tym razem w połowie drogi czyli w Babigoszczy, w któryś czwartek lub weekend z jeszcze większa frekwencją.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...