Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My z Czemilem byliśmy dziś w powrotnej drodze z Pogorzelicy u Waldka, ale chłop ostro w polu nagina i tylko uściskaliśmy Meridę Waleczną, ale w niedziele może będzie w domu... Wypad udał się dziś wyśmienicie. Ruch na drodze umiarkowany, słoneczko świeciło, jedynie trochę dmuchało od morza na otwartych przestrzeniach.

Start na promie...

e878401a6c09fe95.jpg

Dojechaliśmy do ośrodka szkolno-wypoczynkowego w Pogorzelicy, który prowadzi znajomy Emila... Słonko równo przygrzewało, kawa pyszna...

e20b40f549420b9a.jpg

Dwa skutery niczym bracia... Nawet numery takie bliskie sobie :)

c9b4cdb55d8f9c15.jpg

U Waldka pod bramą...

1b162293c9a5ad89.jpg

Jola... Welcome to Wolin...

46c2373fdd8ae847.jpg

deb8a84823274e7b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Żeberka są i w sobotę i w niedzielę (...)

Też tam dzisiaj przejeżdżałem, ale jak zobaczyłem ten "ul" z ok. 100 moto, to nawet nie chciało mi się tam zajeżdżać...

PS. Krisso, to ten sam BlackMax :) ...

Odnośnik do komentarza

Kombinacje ... kombinacje ... kombinacje ... i zapewne z tych kombinacji wyjdzie wielki ch..

Ja nastawiony jestem na wyjazd do Goleniowa, na moto-żeberka ... może nie po to aby zjeść żeberka, ale żeby pokulać ...

Jeżeli jest jakiś inny plan i jutro do godz. 10 przed południem będzie sprecyzowany, to gotów jestem się dołączyć ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Merido, Waldku, Kocie czy jest jakieś fajne miejsce w Wolinie, żeby usiąść w kilka czy kilkanaście osób żeby usiąść, wypić kawę czy herbatę i porozmawiać godzinkę ? Mam na myśli niedzielę i godzinę około 12-13

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Słuchajcie koledzy, jutro tj. niedziela, w Wolinie, o godz. 12.00 jest spontaniczne spotkanie GZ organizowane przez KOTa. Wszystkich chętnych i mających czas na pogaduchy serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

jadę- może ktoś chętny do wspólnej wyprawy?

z wielkim żalem zawiadamiam, że dziś moja ukochana Zacna zmieniła swego pana. Trafiła do Podjuch. Olka prawie płakała :msn-cry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Wolinie, ale gdzie? Ja raczej będę... Zadzwonię do Dareckiego, to może też pojedzie, jak będzie miał gdzie córkę "sprzedać". Czemil ma dzień "rodzinny", więc raczej nie pojedzie, Robsson wczoraj jeszcze nie wiedział, czy będzie mógł... Romano to nie wiem, zapytam.

Odnośnik do komentarza

Około 6.45 wstało dziś słońce zapowiadając ładną pogodę ... wiem, bo widziałem to osobiście w czasie porannego nordic walking-u ...

01.jpg

... wstała już na nogi dzika leśna zwierzyna ...

03.jpg

... mało tego, na nogi wstały też konie ... no prawie wstały, a na pewno połowa ...

02.jpg

Panowie ...

Pora obudzić więc konie mechaniczne ... ja, mam już w nogach po porannym marszu 12 km ...

Teraz, potrzebuję nawinąć co nie co na budzik w skucie ...

Kończąc powiem krótko ... pogoda przewidziana na dzisiaj zapowiada ładny dzionek ale plan na dzisiejszy dzień, niestety jest mglisty ...

Czekam na sygnał ... i miejsce zbiórki w Wolinie ...

Odnośnik do komentarza
:) sie obudzilem dopiero....przy Biedronce w Wolinie jest taki mini bar z kebabem jest gdzie usiasc i cos sie napic i zjesc.... :)....mini pizzeria ul.Sienkiewicza na rogu.... ...moze byc i na 13-sta...spoko...ladna pogoda caly dzien ma byc...
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kombinuję, kombinuję, jak się urwać z domu. Może coś wymyślę. Czy Świnoujście się wybiera, czy odpuścili? O której chcecie się tam spotkać? Na 12:00 w Wolinie raczej się nie wyrobię.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

125cc też jest okej. Można jechać. Majówkę Aprilka zaliczyła, więc Wolin to dla niej pikuś. Wygląda na to, że chyba jednak pojadę. Tylko żeby zdążyć na 12:00, musimy wyjechać chyba najpóźniej o 11:00.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek Szneka z MyRoad 700i też będzie :) Świnoujście sie zbiera na 11-tą na prom miejski...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...