Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Sławek musimy jeszcze na skuty od tyłu sfocić, fajnie by numery wyglądały. Trzeba tylko ciekawe miejsce wybrać. Dzięki za przejażdżkę, nabieram chęci na więcej. Wstępnie proponuje Pogorzelicę (mam tam kumpla z rodzinką) - jestem już po słowie. Po drodze Rewal,latarnia Kamień Pomorski niedaleko. Sobota lub niedziela.

Dziś Czemil z Piotrkiem z Atlantica zrobili mi miłą niespodziankę, bo cały dzień przesiedziałem w robocie do 19-tej, a tu telefon i po pracy przejażdżka na Międzyzdroje :) Choć powietrze wieczorem jeszcze ostre (łapki lekko przymarzły na klamkach), to frajda duża :)

7ea2972fc85652e8.jpg

9469d3a5769f993e.jpg

4a8b228cec84d62f.jpg

c784cd16e69ed6da.jpg

NA pierwszym zdjęciu wyglądamy z Piotrkiem jakbyśmy sie za rączki trzymali. Zobaczcie jak skutery zbiżają :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    48

  • Urbi

    35

  • ArtCho

    32

  • SlawoyAMD

    31

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jestem za... Byle tylko wyjechać tak około 11-12-tej, bo zarówno w sobotę, jak i w niedzielę nocki mam w robocie (sobota o 18.00 na prom, a w niedzielę na 19-tą dopiero)...

Odnośnik do komentarza

U mnie był Minimi agitować wędzoną wędliną, a przy okazji okazało się że jeździ jeszcze na jesiennym powietrzu w oponach :)

Ona nie jest wędzona Jacek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

4a8b228cec84d62f.jpg

c784cd16e69ed6da.jpg

Sławku, to Ty jesteś na tych dwóch zdjęciach po prawej stronie? Ja pierdzielę, coś mi nie gra. Nie ta "kubatura" ithink.gif . Zjechałeś w dół ze 20 kg, czy o co chodzi?

ohno-oh-no-wow-smiley-emoticon-000448-large.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spodnie bardzo opięte :D Wbijam się w nie z rozpędu :D

EDIT - właśnie się zważyłem.... 101 kg... Niestety trochę przytyłem :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Emil, planuj wycieczkę i przejażdżki na zbliżającą się jesienną III Majówkę Zachodniopomorską, która odbędzie się w trzeci weekend września

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A mi się z wieczora fartnęło :P

e7acaef96578ff7e.jpg

Czemil, wycieczka wygląda fajnie... Jak coś, dzwoń...

2b7ef8c2c3fa351b.jpg

Odnośnik do komentarza

W niedzielę moto-fanatycy spotykają się na żeberkach w Babigoszczy ok godz. 13. Może też się dołączymy? Towarzystwo ze Świnoujścia i okolic mogłoby dojechać z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza

W niedzielę moto-fanatycy spotykają się na żeberkach w Babigoszczy ok godz. 13. Może też się dołączymy? Towarzystwo ze Świnoujścia i okolic mogłoby dojechać z drugiej strony.

Podobne pytanie zadałem w wątku marcowym ... dokładnie we środę ... jak do tej pory odzewu brak ...

.

Przyłączam się do Rzelowego pytania raz jeszcze cytując z Motofanatyka Zachodniopomorskiego:

"W dniu 3.04.2016 roku, (niedziela) o godzinie 12,00 w Goleniowie tradycyjne moto-żeberkowe otwarcie sezonu 2016 roku.

Zbiórka wszystkich chętnych motocyklistów jak zawsze przed Restauracją Zakątek

skąd paradnie o godzinie 12,20 ruszamy do Babigoszczy na tradycyjne żeberka.

Pani Jadzia jest powiadomiona i przygotowana na nasze przybycie."

.

Przybędziecie .. ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja bym się przejechał chętnie, tylko nie mam pojęcia czy dam radę z czasem - być może dostanę w prezencie jakieś zadania i wtedy bieda. Dlatego brak odzewu, ale skoro nalegacie, no to się odzywam :) Chciałbym polecieć. Zobaczę (ale dopiero jutro rano) jak się sprawy potoczą, bo u mnie zmiana jest co 5 minut. Że jadę na targi było wiadome w domu cały tydzień. W dzień samego wyjazdu okazało się, że nie mogę, więc różnie może być.

Odnośnik do komentarza

Ja bym się przejechał chętnie, tylko nie mam pojęcia czy dam radę z czasem - być może dostanę w prezencie jakieś zadania i wtedy bieda. Dlatego brak odzewu, ale skoro nalegacie, no to się odzywam :) Chciałbym polecieć. Zobaczę (ale dopiero jutro rano) jak się sprawy potoczą, bo u mnie zmiana jest co 5 minut. Że jadę na targi było wiadome w domu cały tydzień. W dzień samego wyjazdu okazało się, że nie mogę, więc różnie może być.

To spróbuj sie dzisiaj wyrwać na targi ;) Za 1,5 godz. wyjeżdżamy :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym się przejechał chętnie, tylko nie mam pojęcia czy dam radę z czasem - być może dostanę w prezencie jakieś zadania i wtedy bieda. Dlatego brak odzewu, ale skoro nalegacie, no to się odzywam :) Chciałbym polecieć. Zobaczę (ale dopiero jutro rano) jak się sprawy potoczą, bo u mnie zmiana jest co 5 minut. Że jadę na targi było wiadome w domu cały tydzień. W dzień samego wyjazdu okazało się, że nie mogę, więc różnie może być.

dawaj powiedz że jedziesz na spota a nie na targi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O 10:00 jadę z dziećmi na wielką wystawę Lego, żeby sprawić im frajdę. Potem rożne inne sprawy, bo przecież codziennie słyszę, że cały świat mam w d.. i liczą się tylko moje p.... motorki.

Jedźcie, bawcie się super, poróbcie dużo fotek - bikini i Indiankom również. Pozdro.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Oj Krisso, dobrze się to nie słyszy ;) ...

PS. Może będzie do dzału: "widziany, widziana" ... Będę dzisiaj gdzieś Tmaxem na trasie Rewal- Międzyzdroje :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krisso, witaj w klubie... Moja ma to samo :P

Co do żeberek, to w zeszłym roku byłem w Goleniowie na otwarciu sezonu z Kuniszem i powiem tyle, że przy ilości uczestników parady żeberkowej, można pomarzyć o szybkiej porcji, chyba że wyrwiecie się do Babigoszczy przed paradą, ale i tak już więcej osób wpada na ten pomysł i jest już tam spora grupka... Poniżej film z imprezy.

Odnośnik do komentarza
:) witam...jak co to mam suzi w wolyniu i dostepny czas....dzis i jutro...prawdopodobnie dzis do gryfic do syna z zona podjedziemy ...a jutro na zeberka...czemu nie...:)...
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To wszystko to jakieś gminne imprezy, rozpoczynające sezon motocyklowy. Nie rozumiem, dlaczego rozpoczęcia sezonu nie ma w Szczecinie.

A może zrobimy sobie, własne rozpoczęcie sezonu Burgmanii? Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę, że nie tyle o Szczecin tu chodzi, co o motocyklistów w ogóle. Z nimi może być trudniej, ciaśniej, dziwniej itd (pamiętam moją wycieczkę z Kuniszem w grupie motocyklowej - jakoś dziwnie było i nie tęsknimy). Dlatego fajnie byłoby się spotkać i polecieć na te ŻEBERKA w ramach naszej GZ. Przyjechałby może Elvis z Kolegą ze Stargardu, Koledzy ze Świnoujścia, może Robert (Bigu) by się przyłączył (zajrzał kontrolnie :P). Tylko kiedy? Macie jakiś pomysł na datę Żeberek GZ? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A co to za T-Max jest? Przecież to nie jest Twój BlackMax ze złotymi felgami? Zegary się nie zgadzają? :chair:

EDIT:

EEe, chyba jednak ja coś mieszam :kwasny: . Sorx.

Odnośnik do komentarza

1. Jeśli chodzi o rozpoczęcie sezonu w Szczecinie to po zeszłorocznej parodii parady chyba nikt nie ma już ochoty go organizować.

2. Żeberka są i w sobotę i w niedzielę - w sobotę jako dodatek do oficjalnej goleniowskiej imprezy, a w niedzielę jako spontaniczne spotkanie z forum moto-fanatyk zachodniopomorski.

3. Pal sześć żeberka, bardziej chodzi o to żeby spotkać się z Wami w terenie, możemy przywieźć własne napoje (po to mamy kufry), a godzinę spotkania ustalić np. na 14:00.

Oczywiście zamiast Babigoszczy moglibyśmy najechać Wolin. Ja chętnie zobaczę te okopy u WD40 za domem :)

Odnośnik do komentarza

Polatanka skończona. Świnoujście-Międzyzdroje-Pogorzelica (Ośrodek Lasów Bażyna)-Kamień-Wolin-Świnoujście. Pogoda piękna, wiatr silny, ale warto było. Dzięki Sławek za towarzystwo. (Sławek wklei fotki). Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...