Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Ja sie przygotowuje bez wzgledu na warunki i pogode .

Ma pokropic ale malo .Mam nadzieje , ze prognoza pogody Was nie wystraszy .

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Dnia 25.6.2017 o 13:57, Saper napisał:

Podczas spotkania czwartkowego został ustalony termin wycieczki do Krosna jest to: 02.07.2017 r.

Punkt spotkania dla chętnych McDonald na ul.Powstańców Warszawy godzina 09.00

Ja tam się nie wypowiadam. Ja mam dach :) 

17 godzin temu, lemik napisał:

Niedziela będzie deszczowa, wyjazd odwołany? 

Pewnie decyzja ostateczna - w niedziele rano.  

21 minut temu, Bogusz napisał:

Witam . Ja sie przygotowuje bez wzgledu na warunki i pogode .

Ma pokropic ale malo .Mam nadzieje , ze prognoza pogody Was nie wystraszy .

Pzdr :)

Chciałem Ci tylko delikatnie zwrócić uwagę, że parasol w tym wypadku nie jest najlepszym rozwiązaniem :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, EndriuBis napisał:

Pewnie decyzja ostateczna - w niedziele rano. 

Też jestem za tym aby z decyzją ostateczną wstrzymać się do jutra do rana.

3 godziny temu, Bogusz napisał:

Witam . Ja sie przygotowuje bez wzgledu na warunki i pogode .

Ma pokropic ale malo .Mam nadzieje , ze prognoza pogody Was nie wystraszy .

Pzdr :)

Mogę być przygotowany na deszczowe warunki, ale wtedy frajda z jazdy jest żadna. Więc niekoniecznie jestem za wycieczką w deszczu.

Odnośnik do komentarza

Panowie, o 8:00 Saper zamieści INFO na forum odnośnie wyjazdu - tym razem  "demokratycznie" zadecyduje pogoda. :)

Odnośnik do komentarza

My z Bobbensem już w "blokach" startowych. Będziemy na Was czekać przy drodze W Czarnorzekach (na parkingu przed Prządkami)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam . Kolo McDonald'sa ladna pogoda . Czekam . Spotkalem juz kolege ... Czekac bedzie w Lutoryzu . 

Witam . Dzieki wszystkim za mily wypad i spotkanie .
Pzdr6670031e950c94cbe065baecc3aae735.jpgc5a27d02b1d2304efa80684fa93f267a.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

a5eead2edc3e76e32e7982e94d20c0e3.jpge75132f79d1ded676affa141f4e14872.jpg0eca2000173ac81e38892d7513c30afd.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A my dopiero nie dawno dotarliśmy do domku. Dobrze że młodzież z innej imprezy zaglądnęła bo kiełbasy i piwa (bezalkoholowego) zostało jeszcze moc :)  Jak się ogarnę to też parę zdjęć dodam. Pogoda generalnie wytrzymała. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lemik napisał:

IMG_20170702_111716313.jpg

 

IMG_20170702_130424186.jpg

 

Ten skuter  z czasów wojny - fajny :)  

A kto na tym zdjęciu ma "mięsień piwny" większy od Sapera - be nie mogę rozpoznać :D

Odnośnik do komentarza

bfc00a9de2ffade07290dfbd314ea6a0.jpg15d72e92ec4daa47d6eef66ed75ad30c.jpg08ed810b3e3a13d9daf56f35c86fa452.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Powiem jeszcze raz : było bardzo miło . Byłem mega zaskoczony w muzeum ogromną wiedzą Sapera ! Nie spotykam się z tak szczegółową informacją i interpretacją dość często . Jestem pełen podziwu . Pozdrawiam


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, tomekstw napisał:

Takie tam małe kulanko po okolicy
 

E tam :mellow:  Pociągiem to się nie liczy ?   :D     A ja wczoraj i trochę dzisiaj trenowałem rękę. Jakoś po woli daje radę. 

Kurcze, jak byście dali znać wcześniej, to pewnie byśmy się spotkali "Pod Semaforem".

Odnośnik do komentarza

Rusza się ktoś gdzieś?

Wysłane z mojego Nokia 5110 przy użyciu Tapatalka

Jezioro Białe

Wysłane z mojego Nokia 5110 przy użyciu Tapatalka

Upalnieedd6b8d01bb2da792ae6bff39934ec91.jpg

Wysłane z mojego Nokia 5110 przy użyciu Tapatalka

Są dobrzy ludzie na tym świecie
Pod stopkę podłożyłem instrukcje . Po powrocie z plaży zastałem coś takiego.

Deseczka

Drewienkofbf2315c4604a41c6be6b31e009cc061.jpg

Jak parkowaliśmy przechodził starszy pan . Pochwalił stan utrzymania. Popytał o cenę takich Moto. O spalanie . O pojemność. I o przyjemność z jazdy. Na koniec sam stwierdził miękki trawnik przydałaby się deseczka...

Dzis polatalismy na 540 km. Bajka pogoda. Polecam wschodnią flankę . Drogi nowe wyremontowane. No i wszyscy wyznają zasadę LWG. Czego w np. Bieszczadach brakuje u tzw. rasy panów czyli jak 2oo pow. 40 tysi. to już ciężko się pozdrowić

Odnośnik do komentarza

No ładnie ładnie.  Cieszy mnie ta informacja o dobrych drogach na "wschodniej flance" bo z tym nigdy tam za dobrze nie było.

Ja z Baśką ostatnio objeżdżamy wszystkie imprezy w Bieszczadach. Tydzień temu w niedzielę "Święto jagody" z Dwerniku, a wczoraj "Święto pszczoły" w Pszczelinach - około 320 km zrobione. Gorąco. My w pełnym rynsztunku, a większość mijanych motocyklistów jechało "na włocha" - no puki co to wolny kraj. (ciekawe co na to ich stawy na starość ?).

A co do deseczki. No miły gość. Mi pod stopkę nikt deseczki nie podkładał. Ale jeden lakales oglądał Burgmana i nie mógł wyjść z podziwu "jaki duży skuter" :) 

Za tydzień 6 sierpnia - zakończenie Festiwalu Kultur i Kresowego Jadła w Baszni Dolnej.  My się wstępnie wybieramy - tym bardziej że na południu w tym czasie będzie Rajd Rzeszowski i nie które drogi z ograniczeniami w ruchu - ale ostateczną decyzję podejmiemy dopiero w sobotę.

Dnia 30.7.2017 o 08:30, tomekstw napisał:

Są dobrzy ludzie na tym świecie
Pod stopkę podłożyłem instrukcje . Po powrocie z plaży zastałem coś takiego.

Deseczka

Tomek, ale o taką pomysłowość Cię nie podejrzewałem. Instrukcja pod stopkę !jump  Puszki po piwie nie miałeś ?  A deseczkę wziąłeś na pamiątkę  ? :) 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że zabrałem, ograduje się brzegi i długie lata posłuży. W końcu pamiątkowa rzecz. Puszki nie miałem. A instrukcja spełnia doskonale zadanie.:)

 

4 godziny temu, EndriuBis napisał:

 Cieszy mnie ta informacja o dobrych drogach na "wschodniej flance" bo z tym nigdy tam za dobrze nie było.

 

Nie ciesz się za bardzo. Poruszaliśmy się bardziej głównymi drogami. Ale przecież Tobie drogi szutrowe nie straszne.

 

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie .

Z inicjatywy Michała (Lemika) dzisiaj wieczorem mała polatanka w koło komina.  

Spotykamy się o 18:00 jak temperatura już trochę odpuści na stacji benzynowej ORLEN w Tyczynie (wjazd od strony Rzeszowa).    

Tankowanie, dmuchanie w oponki i start max. 18:15. 

Moja propozycja trasy.  Do przejechania około 90 km.  Wszystkich chętnych zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...