Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Saper, pochwalił byś się gdzie to objechałeś w niedziele :)  A tak to tu taka cisza :o

A wszyscy inni już pochowali sprzęty na zimę ?   Gawron po pierwszych przymrozkach w Bieszczady leciał, a w tym roku nic ?  

Odnośnik do komentarza

Pokręciłem się trochę dookoła "komina", polatałem po winkielkach, wyszło mi 160 km. Banan na twarzy i radocha pełną gębą zostanie ze mną do wiosny, bo chyba "koniec na moplika przyszedł".
P.S.
W piątek wracam z Wrocławia po szkoleniu, jak pogoda na weekend?

Odnośnik do komentarza

Pogoda taka ło :D  deszczu niby ma nie być, ale zachmurzenie cały czas. Z soboty na niedziele zmiana czasu, ale to akurat dobrze. Rano będzie szybciej jasno i ciepło, ale za to noc szybciej zapada.  Ja swojego Burgmana jeszcze nie odstawiłem na zimę. Podładowałem mu tylko AKU i chce doczekać do 11-tego. :)   Zobaczymy co wyjdzie.

W najbliższy weekend w planie Bieszczady, ale raczej autkiem, bo z całą familią. 

Odnośnik do komentarza

A ja z żoną dzisiaj korzystając z pięknego słoneczka wyskoczyliśmy na małą wycieczkę w kierunku Bieszczad. Ponieważ licznik dalej zepsuty dopiero przed chwilą policzyłem że nakręciliśmy prawie 300 km.  Trasa wyglądała mniej więcej tak.

Trochę za późno wyjechaliśmy z garażu ( rano jeszcze musiałem odebrać i wykonać kilka telefonów) i ciemności a co za tym idzie zimno dopadły nas 50 km przed domem - oj te ostatnie km dały nam popalić ? dopiero dochodzimy do siebie. Ale i tak wycieczka bardzo udana.  Kilka fotek.

Sławny czołg w Baligrodzie:

DSCF5796.JPG

Kolejka wąskotorowa:

DSCF5801.JPG

Nowa wieża widokowa (w trakcie budowy) Przełęcz Przysłup:

DSCF5803.JPG

Widok z wieży:

DSCF5811.JPG

Na serpentynach trzeba już mega uważać. Po ostatnich opadach śniegu jest już mnóstwo piasku, szczególnie na podjazdach. Oprócz nas spotkaliśmy jeszcze tylko 3 inne motocykle. Luz bluz ? 

DSCF5813.JPG

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym spotkaniu ustalono pierwszy wspólny wyjazd i spotkanie na 2 oo jak tylko aura pozwoli.

Mianowicie, 9 kwietnia, niedziela jedziemy zobaczyć Zamek w Łańcucie, punkt spotkania wszystkich jest w Łańcucie na Biedronce (o szczegóły jak ktoś nie wie gdzie, to pisać i pytać) o godzinie 9:30.
Wstępnie grupa dębicka ("łączniki autostradowe") się wybiera, grupa stalowa i rzeszowska również.

Odnośnik do komentarza

Niestety ostatnio nie mogłem uczestniczyć w spotkaniu, mam propozycję wyjazdów 

topienie marzanny 02.04.2017 w Rzeszowie 

balony nad Krosnem 29.04-03.05.2017

 

Odnośnik do komentarza

Lemik - do najbliższej niedzieli  to ja jeszcze swojego Burgmana nie poskładam, a MZ-ka nie jeździ :( mógł bym pewnie podjechać na to topienie Marzeny na rowerze, ale nie mam :)  a tak serio, nie specjalnie przepadem za tłumami, w dodatku takimi co dopiero wyjechali z garażu spragnieni emocji i andrenaliny po zimie.  Nie mniej jak ktoś ma chęć to czemu nie - poopowiadacie jak było.

Co do tej drugiej imprezy - ciekawy temat. Tym bardziej że tuż przed weekendem majowym. Możesz coś rozwinąć - wyjazd raczej na jeden dzień. Który ? Kiedy można najwięcej skorzystać (zobaczyć) ?  Z tego co pamiętam to impreza chyba odbywa się na lotnisku w Krośnie.

Odnośnik do komentarza

No panowie, sezon rozpoczęty - tradycji stało się za dość - na pierwszy wyjazd mój Burgman jak zwykle pojechał goły :)  a jazda "nakedem" ma też swój urok. :)  Dzięki że dostosowaliście tempo do mojego silnika na dotarciu. Czy wszyscy szczęśliwie dojechali do domu ?  Meldować się.  Saper w drodze powrotnej załapał się jeszcze na jakiś maraton Rzeszowski i też nie wiem czy dobiegł do mety :) 

Odnośnik do komentarza

Dotrzeć do domu dotarłem (bo dobiec mógłbym nie dać rady), co prawda na około bo ulice pozamykane, ale i tak jestem pełen podziwu dla tych wszystkich biegaczy, których mijałem po drodze.
Pogoda do jazdy była wyśmienita, pojazdów trzy i kawałek, bo Andrzej jak zwykle jechał skutem w negliżu, ciekawe ile kilometrów wyszło, bo miało być zwiedzanie zamku a wyszła przejażdżka rekreacyjna.
Dzięki i do następnego.

Odnośnik do komentarza

Również dotarłem spokojnie i bez przygód. Ja maratonu nie odczułem na sobie wracając przez Rzeszów. Z tego co sobie przypominam po liczniku to ponad 200 zrobiłem wczoraj. Widzimy się za 2 tygodnie w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 27.3.2017 o 14:56, lemik napisał:

balony nad Krosnem 29.04-03.05.2017

Michał i co tam z tymi balonami ?  Weekend majowy przed nami - można by gdzieś się przelecieć (nie koniecznie balonem :) skuter wystarczy).

U mnie niestety zapowiada się pracowity 1 i 2 maja. ale 30-go i 3-go mam wolne.  Jakieś propozycje ?   Widzimy się w czwartek 27 kwietnia - obgadamy sprawę - ale jakiś wstępny plan trzeba mieć. 

Odnośnik do komentarza

Moja sprawdzona mapa podaje że w sobotę 29.04 oraz niedzielę 30.04 będzie deszczowo, zachmurzenie, temperatura ok. 10 st.C, w poniedziałek 01.05 słonecznie, bez deszczu, temperatura 12 st.C, na następne dni nie podaje pogody, jeszcze nie przewidziała. 

Oto repertuar

Program - Balony nad Krosnem 2017

29 kwietnia 2017 (sobota)
godz. 19:00 - Lotnisko Krosno
Hip Hop Day: Te-Tris, Sarius, Ten Typ Mes

godz. 20.30 - Rynek
- koncert Chóru Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
- prezentacja załóg oraz uroczyste otwarcie Zawodów Balonowych

30 kwietnia 2017 (niedziela)
- godz. 06:00 - konkurencje balonowe*
- godz. 18:00 - konkurencje balonowe*
- godz. 18:00 - Lotnisko Krosno - koncerty: Doc., Róże Europy, Piersi

1 maja 2017 (poniedziałek)
- godz. 06:00 - konkurencje balonowe*
- godz. 18:00 - konkurencje balonowe*
- godz. 18:00 - Lotnisko Krosno - koncerty: Krusher, Püdelsi, LemON

2 maja 2017 (wtorek)
- godz. 6:00 - konkurencje balonowe*
- godz. 12:00 - 16.00 - Lotnisko Krosno: Turniej klas mundurowych "Munduriada" zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa w Krośnie
- godz. 18:00 - konkurencje balonowe*
- godz. 20:00 - oficjalne zamknięcie zawodów

3 maja 2017 (środa)
- godz. 11:00 - 17:00 - Lotnisko Krosno: rodziny piknik balonowy - pokazy artystyczne, konkursy, zabawy, programy interaktywne: "Piraci z Karaibów" oraz "Bajkowy Świat Smerfów"

*konkurencje balonowe (30.04 - 02.05.2017, ok. godz. 6.00 i 18.00) są uzależnione od warunków atmosferycznych, a miejsce ich startu oraz zakończenia jest ustalane na bieżąco przed rozpoczęciem poszczególnych konkurencji przez Dyrektora Sportowego Zawodów.

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety 29 też pracujący :(  Jeżeli w niedziele deszcz, to dla mnie zostaje tylko środa.  Ale "chopcy" nie patrzcie na mnie - ja już ten weekend mam zesr...y :( 

Odnośnik do komentarza

No Panowie, sezon jeszcze się dobrze nie zaczął, a wygląda na to że dla mnie się skończył we wtorek.

Miałem małą przygodę na drabinie, ale niestety spadochron się nie otworzył jak był potrzebny i prawa ręka poszła w drobny mak zraz za nadgarstkiem. :( Na najbliższe spotkanie mam nadzieje przyjechać z żoną puszką ale wycieczki na 2oo muszą poczekać. Trzymajcie tylko kciuki aby nadgarstek się ruszał, bo co do tego jeszcze nie ma pewności.

Odnośnik do komentarza

Witam . Zycze EndriuBis szybkiego powrotu do zdrowia i pelnej sprawnosci by uzywac jak najszybciej 2oo .

A to pech !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bogusz napisał:

A to pech !

Jak to mówiła babcia Pawlaczka  "był czas przywyknąć"  ;)  ja tam przesądny nie jestem, ale od kiedy kupiłem Burgmana mam tak cały czas :( raz mniej, a raz więcej . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...