Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, EndriuBis napisał:

... ja tam przesądny nie jestem, ale od kiedy kupiłem Burgmana mam tak cały czas :( raz mniej, a raz więcej . 

No to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko zakupić drugiego Burgmana, "coby pecha łodegnać". Andrzeju zdrowiej szybko i "rekonwalescentuj" się szybko.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, EndriuBis napisał:

Jak to mówiła babcia Pawlaczka  "był czas przywyknąć"  ;)  ja tam przesądny nie jestem, ale od kiedy kupiłem Burgmana mam tak cały czas :( raz mniej, a raz więcej . 

Może najwyższy czas zmienić sprzęta na coś mniej porywczego hi hi hi :)?

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie, na wczorajszym spocie padła propozycja, żeby tą traskę zrobić 28.05 w niedzielę. Oczywiście kto może i chętny. Saper zaproponuj gdzie w Rzeszowie byśmy się spotkali ok godziny 8 rano.

Odnośnik do komentarza

Proponuję McDonald's-a na Lwowskiej, to i kawusię będzie można "sprywatyzować".

Nie mogę znaleźć tego linka do trasy (Tomekstw zapodaj jeszcze raz), chyba ślepnę na starość i "przestaję ogarniać tą kuwetę".

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Saper napisał:

Nie mogę znaleźć tego linka do trasy (Tomekstw zapodaj jeszcze raz), chyba ślepnę na starość i "przestaję ogarniać tą kuwetę".

Grzesiu, kurna - ogarnij się. :rolleyes: Trasę wymyślił Tomek,  ale ja podałem Wam do wiadomości, tylko na priva. Może więc faktycznie warto podać tutaj:  plan trasy.

Ja z wiadomych względów nie pojadę, ale może namówię młodzież. Zastanawialiście się jak trasa będzie przebiegać z Rzeszowa ? Tym bardziej że wszystkie "ciekawostki" są na końcu tej trasy. 

Odnośnik do komentarza
Dnia 20.05.2017 o 10:36, EndriuBis napisał:

Grzesiu, kurna - ogarnij się. ...

Andrzej, patrz co ta skleroza robi z człowiekiem. Faktycznie było na priv. 

Chcesz na plecaka?

Odnośnik do komentarza

Propozycja ciekawa, dzięki, ale na ten moment nawet to nie wchodzi w grę.  W czwartek idę do kontroli i ściągnięcie szwów to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Saper z tego co widzę to lecimy z rzeszy na Cieszanów? I może by się tam z resztą spotkał?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie rozpatrywałem jak tam jechać. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby się spotkać w Cieszanowie, jeżeli możesz to popatrz jak skomponować trasę dojazdu, mi jeszcze wyskoczył pogrzeb w rodzinie i na razie nie ogarniam.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety odpadam, nawet jako plecak.  Gips zdjęty, wywalczyłem ortezę - 4 palce wolne, ale wypadł mi nie do końca planowany wyjazd do Lublina. Studentce się słoiki skończyły, a sesja blisko - musi się dobrze odżywiać :)

Edit:  młodziesz się nie garnie, pewnie nie będzie nikogo.

Odnośnik do komentarza

My na pewno w niedzielę gdzieś ruszymy ale nie z samego rana bo B. pracuje do 7 rano. ale ok 10-11 pewnie gdzieś wyruszymy. Więc możemy sie ugadać gdzieś po drodze

Odnośnik do komentarza

Tomek zaproponujcie jakiś pkt spotkania wraz z godziną a my się postaramy dopasować, bo pewnie będziemy krążyć po tych miejscach z trasy.

Odnośnik do komentarza

To co 11.00 Tarnogród. A potem obmyślony trasę.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

PKN Orlen będziecie mieli po trasie od Sieniawy. Ewentualnie dajcie swoje propozycje

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No to jesteśmy umówieni Orlen Tarnogród ok. 11

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Jak coś zdzwonimy się. Do mnie tel 606667243

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Po spotkaniu na McDonalds w Rzeszowie z Gumisiem, jadąc nieśpiesznie dotarliśmy do Tarnogrodu. Teraz kawusia i czekamy na Tomkastw. cd3207121c6fd4d3bd04b5ae3165f847.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...