Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechałem cało do domku. Super wyjazd, a na A4 teraz testowałem od Sapera tempomat i Rewelacja!
Lemik trzeba czytać forum ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

My tez w domku . Wszystko suoer. Dzieki za wspólnie kulanie. Wyskoczylo 430 km

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Szutry też było w opcji
3d86e198d4c975f424096537f02c7f97.jpg22b740f99189ac9d096bd474f0ecb85f.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Krotka modlitwa i ...


A następnie po sprawdzeniu, że maxi skutery nadają się do jazdy po szutrze, dotarliśmy do malowniczego jeziora.
Następnie stwierdziliśmy, że nasze telefony nie mają zasięgu, a moja nawigacja odmówiła dalszej kolaboracji, więc nie pozostało nic innego jak jazda na "pałę", ale udało się wybrnąć z sytuacji i dotrzeć na wschodnią granicę Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Później była próba skonsumowania jakiegoś posiłku, ale nieudana i po rozstaniu z "połową wycieczki" powrót do domu. W tak zwanym międzyczasie konsumpcja doszła do skutku, następnie autostrada i test tempomatu przez Gumisia, już wiem, że udany. I po przysłowiowych "ptokach" zawitanie w "domowe pielesze".
Uczestnikom dzięki za wycieczkę i przebyte kilometry. Do następnej.b536c4c14be795567c6e47389ab235c1.jpg7915d734fa5888cc6b8d7d087651c476.jpg80425f5ad9a9a69b522d466141599145.jpg
Odnośnik do komentarza

Taa....  Jak mnie nie ma to taka zaje...a wycieczka.. :mellow:   no nic,  w czerwcu jeszcze nie, ale może w lipcu ? :mellow:

Odnośnik do komentarza

Informacyjne podam, że po Burgmanii planowana jest wycieczka do Krosna, do muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych, na razie termin nie został zaklepany, ale Gumiś chce jechać w tygodniu.
A teraz można "podyskutować", co do terminu.

Odnośnik do komentarza


No cóż, są rzeczy ważne i ważniejsze. Co do wyjazdu do Krosna - a w tygodniu będzie czynne ?    Co do nowej wycieczki - coś pomyślę.


Odnośnik do komentarza

Tym razem penie skorzystam :)  pytanie kiedy to ma być.  17 czerwaca mam weselisko więc cały weeken od 15  do  18  + ewentualnie 19 na leczenie kaca :D - mam zajęty.

EDIT: a wracając do wczorajszej wycieczki.  Czy zaliczyliście wszystkie punkty zaznaczone na mapie ? Bo z opisu wnioskuje ze tylko cerkiew i jeziorko, a od momentu jak padła twoja nawigacja to już tylko walczyliście o przeżycie. Na tym przejściu granicznym wyglądacie jak byście się nie posiadali z radości że znowu macie asfalt pod kołami.:)

Odnośnik do komentarza

Trasa była tylko sugestią, którą bardzo ochoczo modyfikowaliśmy w zależności od potrzeb i pomysłów, które były wprowadzane w czyn na bieżąco.

Odnośnie walki o przeżycie to nie było tak źle, gdyż paliwa mieliśmy pod dostatkiem, skutery sprawne i zawsze mogliśmy zawrócić "po śladach", ale nie było takiej konieczności, gdyż dwóch nawigatorów rozkminiło tą niedogodność z "padniętą mechanizacją" bardzo szybko.

Najlepszym dowodem jest to, że wszyscy powrócili w "domowe pielesze" bez szwanku i co więcej zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

No widzę że Michał się przejął że ostatnio na wycieczkę się nie załapał :D

No oczywiście że są plany.  Ja i Saper w niedziele będziemy wracać z Burgmani :) Grzesiek skuterem, a ja w blaszanym kufrze :P

Ale spoko, pozostali zostają na miejscu, może się ktoś odezwie, a jak nie to sam pomykaj bo pogoda super.

Odnośnik do komentarza

Andrzej to był wyjazd w moje strony, kiedyś wspominałem o tamtych okolicach, żałuje nadal że nie pojechałem... teraz szkoda mi... 

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie,

może ktoś chętny:  http://rajdmazurski.com.pl/   ?

Kawał drogi -  550 km  więc raczej cały weekend.   Mnie trochę nosi bo musiałem się wycofać z Baby Jagi, a jeszcze nie mam pewności czy ręka będzie GIT - ale żyję taką nadzieją.

Ale na wszelki wypadek dobrze by było jak pojadę, aby ktoś był ze mną. Trzeba mi czasem kromkę masłem posmarować, albo zawiązać buciki :D  

Odnośnik do komentarza

A no - odwołany - bo mi wczoraj na spotkaniu wybili wyjazd z głowy (że niby nie dam rady :angry:  -  kto ? Ja nie dam rady ?  I co z tego że prawa ręka złamana :blink:) to i rajd przełożyli na następny rok :D:clapping: 

Odnośnik do komentarza

Podczas spotkania czwartkowego został ustalony termin wycieczki do Krosna jest to: 02.07.2017 r.

Punkt spotkania dla chętnych McDonald na ul.Powstańców Warszawy godzina 09.00

Odnośnik do komentarza

W uzupełnieniu przypominam, że w drodze powrotnej jemy obiadek z grilla :) 

Saper, a w wolnej chwili możesz podrzucić mapkę punktu docelowego w Krośnie ? My z przyczyn obiektywnych :( jedziemy 4oo - więc pewnie spotkamy się na miejscu.

PS:  Jak by były chętne jakieś osoby które nie lubią podróżować na skuterku, a miały chęć pojechać - to mam 2 miejsca wolne.   

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, EndriuBis napisał:

...

Saper, a w wolnej chwili możesz podrzucić mapkę punktu docelowego w Krośnie ? My z przyczyn obiektywnych :( jedziemy 4oo - więc pewnie spotkamy się na miejscu.

Mapkę - mogę, ale po co?

celem jest to: http://www.muzeumkrosno.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...